Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Herkese merhaba, bende 2 kez tüp bebek denedim, ikincisi tutundu ancak 2,5 aylıkken kaybettik, şimdi tekrar denemek istiyorum, tavsiyeler üzerine Novaarta gitmeyi düşünüyorum, ama Ahmet Erdem mi yoksa Mehmet Erdem mi daha iyi, birde burda yazılanlara göre ikisi birbirinin yerlerine bakıyorlarmış bazen, bu ne kadar sağlıklı, yani ben Ahmet doktorla başladım diyelim tedavinin bir aşamasında o olmadığında diğer doktor benim hakkımda ne kadar bilgi sahibi olacak, bu benim biraz kafamı karıştırdı, birde fiyatlar hakkında bilgi vermeniz mümkün mü, muayene ücretini ne kadar zamanda bir veriyoruz, tranfer ücreti ne kadar, hastaneye ne kadar ücret ödüyoruz, bilgi verirseniz çok sevinirim.

nihalcim ben yeni başladım tedaviye bugün adetimin 2. günü ama öncesinde bir kaç defa gitti geldim.. ben mehmet bey daha iyi diye duydum.. o yüzden onunla başladım ama tedavini falan hangi drla başlarsan o devam ettiriyo ama eğer kendi drun yoksa kontrol amaçlı gittiğinde diğeri bakıyo.. bu da çok sık olan bir şey değil. ayrıca sana bi dosya hazırladıkları için herşeyi kontrol edebiliyorlar..

tabi tercih senin ama tavsiye ediyorum burayı :)

Evet 350 tl her ay odeniyor tahlillerde ücretsiz gazi de yapılıyor.

Kişiye ve doza göre değişir fiyat.. gonal f kutusu 300tl civarı.. kimisi 375mg kullandı o ilacı kimisi 75mg yani ben
Bende 1800e yakın ücret ödedim raporsuzum..
Ben de anlamadım eczacı öyle söyledi raporlu 1400 çok fazla geldi bana ne yapsam bilemiyorum

Ben ahmet hocayı daha çok seviyorum çünkü çok güler yüzlü manevi desteği çok fazla moral desteği çok iyi Mehmet bey çok sert gözüküyor gülümsemiyor hiç bi de soru sorarsan sadece cevap veriyor onun dışında pek anlatmıyor kendisi Ahmet hoca öyle değil bence ahmet hocayı tercih et

Kızlar menopon u kaç gün kullanıyoruz sevmiyorum kalçadan iğneyi güzel haberi olanları tebrik ederim

Kızlar gonal f ile menogon kullanan var mi herkese aynı ilaçları vermiyorlar sanirim

Kızlar gonal f ile menogon kullanan var mi herkese aynı ilaçları vermiyorlar sanirim
Bana da onu verdiler bir tane daha verdiler de adını unuttum şimdi. Biz başla diyince başla dediler ona başlamadım daha. İlaçlarımı bugün aldım. İlkini akşam yaptım.. size özellikle şu saatler arası yapın dediler mi ya? Bana saat verdiler 19 ila 19.30 arası yap dediler ama o saatte sağlık ocağı vs kapalı. Hastane de 15 e yapıyo. Hergün 15 tl çok ya

Devlet hastanesine gidersen 1seferlik 12tl giriş yaptırırsın..o girişle 11gün ücretsiz yaptırırsın ilacını..

Ben devlet hastanesinde acil de yaptırıyorum niye ücretli anlamadim bence evet aynı saatler dendi bana da mesai bitmeden 4 buçukta da yaptirabilursin de dedi ben altida yaptırıyorum eve 7 buçukta geliyorum hemen gonal f i yapiyorum

Kızlar gonal f 150 vuruyorum 3 gün oldu 4 gün yetmesi gerekiyor ama ben de daha çok kaldı yarın bitmesi gerekiyor ama bitmez sizde nasıl oldu cevap yazarsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…