Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben transferimi oldum bekliyorum bakalım günümü ama birsuru hastaları var.insan ister istemez hocalarla muhattap olmak istiyor.
Yengemde hamile Ahmet beyin hastası günü yaklaştı..acil bisey olsa hoca yok.

Kızlarrr çok şükür benim 3.gün embriyoydu bugün 10.gün kan testi verdim dayanamadım 212 çıktı inşaAllah yükselmeye devam eder Allah ım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşaAllah
Hayırlı olsun canım.Allah tamamına erdirsin

Kızlarrr çok şükür benim 3.gün embriyoydu bugün 10.gün kan testi verdim dayanamadım 212 çıktı inşaAllah yükselmeye devam eder Allah ım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşaAllah
Ya ben bişi sormak istiyorum. Bu 3. Gün 5. Gün embriyo dediğiniz ne oluyo acaba.. ben de adet günümü bekliyorum ilaca başlamak için.. hayırlısıyla hepimizin olur inş. Bilgi verirseniz sevinirim

Ya ben bişi sormak istiyorum. Bu 3. Gün 5. Gün embriyo dediğiniz ne oluyo acaba.. ben de adet günümü bekliyorum ilaca başlamak için.. hayırlısıyla hepimizin olur inş. Bilgi verirseniz sevinirim
Yumurtalar toplandıktan sonra laboratuar kosullarinda spermle birleştiriyorlar.. sonra bekleme süreci başlıyor .bazı embriyolar 3.gün tam olgunluga ulaşıyor oyüzden 3.gün tekrar sana transfer ediliyor. Özellikle yumurtası cok olan kadında 5.güne kadar beklenebiliyor.. 5.gün embriyosu tam olgun olduğu için tutma riski daha yüksek kabul ediliyor.. fakat günlere takilmamak gerekiyor..2.gun transferini yapip tutanlar var.. ne zaman transfer olması gerektiğini doktor ve embriyolog belirliyorlar en iyisi neyse onu uyguluyorlar..bu konuda onlara güvenmekten baska birsey gelmiyor elimizden ..

Bilgi için çok teşekkürler canım. Allah hepimiz hakkında hayırlısını versin..

Mehmet hoca cumartesi gelecekmiş bugün başladı benim de tedavim bu forumda okudum ysprak ti sanırım hocalar yok diye ilknur hanim yapmisti tedavisini şu an hamile sakin moralini bozma olacağı varsa olur

Çatlama değil diğerleri günal f menopon cetrodide bugün aldım birşey demediler teşekkür ederim ınş hepimiz için hayırlısı olsun

günaydın ben aranıza yeni katıldım. Bugün aşılama yapılacak dua edin ve hepimize bol şans...

Hayırlı olsun saglıkla kucağına alırsın inşallah benim de yarın sabah transferim olacak hep yattın mı tavsiyelerin neler
Teşekkür ederim canım Allah ım isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşaAllah bugün 12.günüm 442 olmuş çok şükür içinizi ferah tutun Allah ım ol dedikten sonra olmayacak hiç bişey yok bn Afyon'da oturuyorum transfer sonrası yolculuk yaptım izindeydim ztn yattım genel olarak ama kndime hastaymış muamelesi yapmadım hiç rutin hafif ev işlerimi fln yaptım kafam dağılsın diye sürekli düşünmemeye çalıştım çok şükür Allah ım hayırlısıyla herkese nasip etsin inşaAllah benim ilk denemem ve doktorum Mehmet beydi

Canım hayırlı olsun, darısı geri kalanlara.Kaç yumurtan toplanmıştı, kaç tane yerleştrildi.Bende tüp bebek için gittim ama yumurtalar erken çatladığından dolayı aşılama yapıldı, sonuç negatif Kasımda tekrar gidicem, benim doktorumda Ahmet Bey.

Benim bugün 7.günüm.. test yaptırsam ufakta olsa bi değer çıkarmı kızlar

Saol canım âmin inşaAllah benim rezervlerim çok iyi çıktı ama olmuyırdu bi türlü yumurtlamıyordum işte 17 tane toplandı iki tane transfer edildi Allah ım yardımcınız olsun inşaAllah bol dua ile

Negatif mi vardır bir hayır diyelim inşallah kasımda olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…