Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kizlar5 haftalık hamileydim ama bugün kanamam oldu böyle olan varmı aranızda.doktira gittim priluton diye iğne yaptilar

Kizlar5 haftalık hamileydim ama bugün kanamam oldu böyle olan varmı aranızda.doktira gittim priluton diye iğne yaptilar
Merhaba ben ilk kızımda kanamalı bir gebelik yaşadım hemde hastanede yatacak kadar kızım suan 7 yaşında ve uzun bir elbise istiyor ☺️ Korkma dinlen iğne kanamayı durdurur. Bol dua et.

Canım kaE="Ececim, post: 48551275, member: 19797"]Merhaba ben ilk kızımda kanamalı bir gebelik yaşadım hemde hastanede yatacak kadar kızım suan 7 yaşında ve uzun bir elbise istiyor ☺️ Korkma dinlen iğne kanamayı durdurur. Bol dua et.[/QUOTE]
Canim iğneden mi bilmiyorum karnim çok sert ağrı kar kasıklarda çok az yine lekelenmelerim var.insallah bisey olmaz çok korkuyorum doktorlardapek aydinlatmadi.bide iki gün önce odem var kesenin orda demislerdi

Canım kaE="Ececim, post: 48551275, member: 19797"]Merhaba ben ilk kızımda kanamalı bir gebelik yaşadım hemde hastanede yatacak kadar kızım suan 7 yaşında ve uzun bir elbise istiyor ☺️ Korkma dinlen iğne kanamayı durdurur. Bol dua et.
Canim iğneden mi bilmiyorum karnim çok sert ağrı kar kasıklarda çok az yine lekelenmelerim var.insallah bisey olmaz çok korkuyorum doktorlardapek aydinlatmadi.bide iki gün önce odem var kesenin orda demislerdi[/QUOTE]
Bol su iç benim kesenin sadece bir tarafı tutuyordu, bütün heryeri kanama alanıydı, içini ferah tut. Hiç birşey olmaz Allah'ın izniyle.

[QUOcanım insallahcecim, post: 48551760, member: 19797"]Canim iğneden mi bilmiyorum karnim çok sert ağrı kar kasıklarda çok az yine lekelenmelerim var.insallah bisey olmaz çok korkuyorum doktorlardapek aydinlatmadi.bide iki gün önce odem var kesenin orda demislerdi[/QUOTE]
Bol su iç benim kesenin sadece bir tarafı tutuyordu, bütün heryeri kanama alanıydı, içini ferah tut. Hiç birşey olmaz Allah'ın izniyle.[/QUOTE]
Amn canim inşallah bisey olmaz kistimde var insanın aklına herşey geliyo inşallah bisey olmaz

merhaba kızlar bende şehir dışından nova art a gelmeyi düşünüyorum. sgk ile anlaşması varmı ücreti ortalama ne kadar biraz bilgi verirmisiniz.

X