Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cok güzel haber Allah tamamına erdirsin

Hayırlı olsun cnm, çok sevindim. Kaç çıkmış sonucun? Yarın ikinci kanımı vercem de biraz endişeliyim bu sefer. İnşallah katlanarak gider değerler.
İlk sonucum 314 tü bu sabah tekrar yaptırdım 554 çıktı Ahmet Bey ile görüştüm güzel dedi inşallah sağlıkla artmaya devam eder

Hayırlı olsun sizin sorun neydi sun shine, Allah hayırlısıyla saglıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Bizim sorunumuz yoktu iki yıldır evliyiz ama biraz aceleci davrandık sanırım başka tedavi yöntemleriyle uğraşmak istemedik Allahım tüm isteyenleri sevindirsin inşallah

İlk sonucum 314 tü bu sabah tekrar yaptırdım 554 çıktı Ahmet Bey ile görüştüm güzel dedi inşallah sağlıkla artmaya devam eder

Çok güzel cnm değerlerin. Bir daha kan verecekmiymişsin? Yoksa sana da 10 gün sonra ultrasona mı gel dediler?

Pzts tekrar yapmamı söyledi

İlginç ya, benim değerim daha düşüktü ama ultrason için gün verdiler. Mehmet hoca farklı mı yapıyor acaba. Anlamadım ben. 10 gün de çok uzun geldi, merak ediyorum ya bu sürede bir şey olursa diye. Dışarda mı yaptırsam acaba kan testi?

Merhaba bnde novaartta tedaviye başladım inşaAllah iğnelerimi yapıyorum salı günü ultrasona gitcem Mehmet hoca ya adetin kaçıncı gün yumurtalar toplanıyor bilen var mı ?
Haber bekleyenlere Allah ım hayırlısını nasip Peygamber efendimizin ümmetine layık vatanına milletine annesine babasına hayırlı evlatlar nasip etsin inşaAllah hepimize

Tedaviniz hayırlı olsun. Yumurta toplama iğnelere yumurtaların verdiği cevaba göre değişiyor. Benimkiler yavaş cevap verdiği için baya geç toplanmıştı. Ama bir ley farketmiyor.

B
bilmiyorum ki niye ben de anlamadım. Peki senin değerlerin nasıldı kaçtı?

B

bilmiyorum ki niye ben de anlamadım. Peki senin değerlerin nasıldı kaçtı?

Benim ilki 154, ikincisi 357 çıktı cnm. 2 katı olması gerekiyor demişlerdi, olduğunu görünce tekrar kan istemediler. Senin değerlerin benimkinden yüksek baya ama tam olarak 2 katına çıkmamış, belki ondan tekrarlattılar. Pek anladığım şeyler değil, şimdi geldi bu da aklıma. Neyse cnm Allahın izniyle bebişlerimiz sağlıklı şekilde bizimle kalsın da değerler falan önemli değil.

Merhaba arkadaşlar

Ben Elazığ'da yaşıyorum. Baya uğraştım burda 2 yıl kadar. Aşılama falan da yaptım ama olmadı. Ankara'da ailem yaşıyor. Önceki geldiğimde gürgan kliniğe gittim ama burda okuduklarımdan sonra novaart a gitmeye karar verdim. Önümüzdeki hafta geliyorum. Umarım herşey iyi olur.

Bende 2gün once tup bebeğe başladım.. epey bi araştırdım sonunda novaarta karar verdim .ilaçları yapmaya başladım bakalım sonuç inşallah güzel olur. Cok heyecanlı bir ay yaşayacağım rüya gibi.. bu konuda deneyim sahibi kişilerden destek bekliyorum..

Hayırlı olsun canım, ben de Novarttayım, iğnelere başladım 7 gün oldu, sabah kontrolüm var.2-3 yumurtayla başladım ben, inşallah kaliteli olur tutar.Ankarada mı yaşıyosun?

Evet Ankaradayım..arkadaşlarımdan tavsiyeler üzerine merkeze gittim beğendim bakalım..sonucu güzel olur inşallah herkesle beraber benimki de.. 7gundemi olgunlaştı yumurtalarin tatlım??

Evet Ankaradayım..arkadaşlarımdan tavsiyeler üzerine merkeze gittim beğendim bakalım..sonucu güzel olur inşallah herkesle beraber benimki de.. 7gundemi olgunlaştı yumurtalarin tatlım??
2 gün önce en büyüğü 13mm olmuştu, 18 mm de çatlatma yapıcam inşallah.bu hafta sonu falan toplarlar gibi geliyor. Ben de ankaradayım, evim novaartın karşısı, yakın diye geldim, ben de memnunum.walla çok yoruyor uyku yapıyor iğneler bana. nedense hep halsizim, inş. sen de olmaz.

Benim evimde yenimahallede..gidip geliyorum bakalım..nasipte buda varmış işte başa gelen cekilir) haftasonu kontrolum var ..ilaçların şimdilik bir etkisini görmedim umarım uyku hali olmaz)

Tek embriyomu koyuyolar çift mi hic konuşmadım hocayla bunu..ilk denemem ya sanırım tek koyarlar degilmi.. bunları konuşmak icin cok erken aslında çünkü tedavinin cok başındayım ama merak iste...

Tek embriyomu koyuyolar çift mi hic konuşmadım hocayla bunu..ilk denemem ya sanırım tek koyarlar degilmi.. bunları konuşmak icin cok erken aslında çünkü tedavinin cok başındayım ama merak iste...

kaç yumurta gördüler sende, normalde en fazla 3 diye biliyorum ama. kaliteli ise 3 tane koyarlar elbet biri tutar diye

Daha yumurta görmedi bende 1kere gittim zaten..yumurta sayısı söylemedi rezervlerim cok iyiymis..normal yolla gebe kalırsın sen tup bebek konusunda eminmisin dedi hoca bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…