Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar merhaba ben de tedaviye baslayacam iş yeri özel hastane raporunda sıkıntı yapıyor nova art merkez olarak mi veriyor raporu yoksa gazi hastanesinden mi veriliyor rapor bilen varsa cevap yazsın lütfen ona göre baslayacam.herkes için hayırlısı olur ins

Arkadaşlar merhaba ben de tedaviye baslayacam iş yeri özel hastane raporunda sıkıntı yapıyor nova art merkez olarak mi veriyor raporu yoksa gazi hastanesinden mi veriliyor rapor bilen varsa cevap yazsın lütfen ona göre baslayacam.herkes için hayırlısı olur ins

Benim de iş yerim özeli kabul etmiyor. Sordum veznedeki bayana. Gazide birilerine yönlendirebilir hocamız dedi. Sanırım öyle bir inkan var ben almadım, bayrama denk geldi ama.

Raporu gaziden veriyor. Oradaki asistanlara yönlendiriyor.

Slm arkadaşlar nova art ta ilk denemede tutmadığinda ikinci denemede yine aynı ücretmi ödeniyor bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabillirmi

ev-hanimiii, post: 40553046, member: 656473"]Iyi bi durum cnm somdi önemli olan o embryolarin kaliteli olusu ve sana tavsiyem eger fazla olursa dondurman bn dondurdum ve simdi bi kac tetkikten sonra yeniden denicem ve onun asamalari daja kolaymis ama insallah hayirli bi sonuc alip yavtunu saglikla kucana alirsin[/QUOTE
Bi sorun olmadan sonuca guzel sonuca ulasirim ins canm . eger kaliteli yumuslar olirsa dondurtmayi dusunuoruz canm ins sende biran once guzel.sonuclar alirsin
merhabalar bende novaart'ta pgt ile tüp bebek yaptırmak istiyorum ama nasıl bi merkez bilemiyorum burada okuduklarım dışında

E="Ececim, post: 48148549, member: 19797"]Benim yarın başlıyor tedavim sonuç güzel olur inşallah[/QUOTE]
hayirli haberlerni bekliyoruz bende ordaydm bugun

Ben testimi yaptırdım bugün pozitif cumartesi tekrar yaptırmamı söyledi hemşire

Hayırlı olsun sizin sorun neydi sun shine, Allah hayırlısıyla saglıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Slm kızlar ben adetimin 19. Günü başladım, esterojen bant ve iğne verildi. Adetim başlayınca randevu almam söylendi bu mübarek günde inşallah tedavimiz olumlu olur.

Ececiveriliyor: 48162488 .!.:
Slm kızlar ben adetimin 19. Günü başladım, esterojen bant ve iğne verildi. Adetim başlayınca randevu almam söylendi bu mübarek günde inşallah tedavimiz olumlu olur.
bunlar neden veriliyor bant ve igne

X