Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben 2yillik evliyim 32 yasindayim..1yildir deniyoruz deniyoruz olmuyor..meğerse cikolata kistim varmış.ameliyat dediler kist icin bende ameliyatı pek istemiyorum oyüzden tup te karar kildik ya nasip diyerek

Ben 2yillik evliyim 32 yasindayim..1yildir deniyoruz deniyoruz olmuyor..meğerse cikolata kistim varmış.ameliyat dediler kist icin bende ameliyatı pek istemiyorum oyüzden tup te karar kildik ya nasip diyerek

aslında kürler falan var onları denedin mi, 2 yıl evlilik çok yeni sayılır bence. Bende 3 senedir deniyorum çok düşük oldu, yaşım da geçiyor o yüzden olana kadar tüp bebek dedi doktor, rezervim çok azalmış. amh çok düşük çıkıyor.

Günaydın kızlar ben de bugün adet oldum birazdan arayıp randevu alıcam. Tedavi başlıyor 9 ayın başlangıcı olur inşallah. Hepimize kolaylıklar diliyorum

Merhaba arkadaslar. Onumuzdeki ay tup bebege baslicam insallah. Ankaradayim tup bebek merkezine karar vermeye calisiyorum. Baskent unv iyi oldugunu duydum. Nova art hakkinda bilgim yok. Bildiklerinizi aktarabilir misiniz? Rapor cikariyolar mi?

Bende bi arkadaşımın tavsiyesi ile mehmet beye başladım birkaç gun oluyor.. merkez hakkında cok fikrim yok inanki..tamamen tavsiye üzerine gidiyorum..

Biz 2yillik evli olduğumuz icin rapor cikartamadik 1400tl verdik ilaçlara...rapor olsa yariya düşer diyedüşünüyorum

Günaydın arkadaşlar ben de temmuz ayında novaartta tedavi oldum malesef sonuç negatifti ama bunun merkezle ilgili olduğunu düşünmüyorum, nasip değilmiş sadece. İlaçlar için bizim sormamıza dahi gerek kalmadan rapor çıkaralım dediler. Zaten anlaşmalı oldukları eczane var, onlar hepsini size getiriyor. Bizim 570 lira tuttu. Bir de son gün verilen çatlatma iğneleri için 50 lira verdik.Sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım, hayırlı olsun tedavileriniz.

Slm arkadaslar ben su an allahima cok sukur 23 haftalik ikizlerime hamileyim.allah herkese bu duyguyu yasatsin.ben zor kavustum bebeklerime ama cok sukur once allahin izni sonra mehmet erdem hocam sayesinde oldu.ben bunu herkese umut olsun diye yaziyorum.umudunuzu yitirmeyin.denemekten vazgecmeyin.ben dondurulmuslar dahil 6.denemede basariyi elde ettim.tam 4,5 sene ugrastim.bir suru doktorda denedim,bir suru tup bebek harici operasyon gecirdim.bakardim hep internete beste altida tutan varmi diye cok mucize kisilere rastlardim.benim gibi olan biri yazsada bana umut olsa diye.ama oluyormus.sormak istediklerinizi yanitlarim.allah bu yolda herkese yardimci olsun sabir versin ve tez elden basariya ulasmayi nasip etsin.bizi ancak bunu yasayan anlar....

Günaydın arkadaşlar ben de temmuz ayında novaartta tedavi oldum malesef sonuç negatifti ama bunun merkezle ilgili olduğunu düşünmüyorum, nasip değilmiş sadece. İlaçlar için bizim sormamıza dahi gerek kalmadan rapor çıkaralım dediler. Zaten anlaşmalı oldukları eczane var, onlar hepsini size getiriyor. Bizim 570 lira tuttu. Bir de son gün verilen çatlatma iğneleri için 50 lira verdik.Sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım, hayırlı olsun tedavileriniz.
Sağol canim

Canım senin kaç yumurta toplanmıştı, kaç mm di? Ben de 2 tane var ve toplamaya 3 gün var, 14 ve 17 mm daha.

Benim iptal oldu zaten 1 yumurta gelişti o da 16 diydi en son sonra yine kan verdim e 2 filan baktılar bugün çok dusukmus bu ay iptal dediler yumurta kalitesizmis yarın dr la goruscez kahroldum ya aglamaktan yoruldum vitamin aldım kullandım iğneleri tam saati sasmadan yaptım gece gündüz dua ettim napilabilirki daha bilmiyorum bilemiyorum.... ama Mehmet hoca için şunu söyliyim para göz biri değil

Benim iptal oldu zaten 1 yumurta gelişti o da 16 diydi en son sonra yine kan verdim e 2 filan baktılar bugün çok dusukmus bu ay iptal dediler yumurta kalitesizmis yarın dr la goruscez kahroldum ya aglamaktan yoruldum vitamin aldım kullandım iğneleri tam saati sasmadan yaptım gece gündüz dua ettim napilabilirki daha bilmiyorum bilemiyorum.... ama Mehmet hoca için şunu söyliyim para göz biri değil
Canım böyle bir durumda ne söylenir bilemiyorum..Mehmet bey yumurta gelişmemesinin sebebini söyledi mi.. tedavi olma sebebin neydi ??

Bende bir poşet ilaçla eve döndüm yarın başlıyorum iğnelere bakalım neler olacak

X