Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bu arada iğnelerin kaç gün sürdü bitanem yani iğneye kaç gün önce başlamıştın bugün ben de 3. iğnemi vurdum opu ne zaman olur ki acaba
Benim 14. Gün yumurtalar alındı ancak 13 gün boyunca iğne oldum son gün vurulmadim gonal f ve merional her gün, son 7 gün cetrotide 13. Gün hepsi ve 1 adet ovitrelle 2 adette genopepty vuruldum. Muhtemelen kişiden kişiye değişiyodur ilaçlarda öyle zaten hoca 2 güne bir yumurtaları takip ediyor. Tabiki herseyden önemlisi sağlıklı embriyo olup tutunmasi ve sağlıkla kucaklarimiza alabilmek...Umarım...

Canım ben herkesten duyuyorm 2 güne bir kontrol diye ama perşembe başladık iğnelere pazartesi kontrol dediler pazartesiden sonra mı iki güne bire düşecek acaba

Canım ben herkesten duyuyorm 2 güne bir kontrol diye ama perşembe başladık iğnelere pazartesi kontrol dediler pazartesiden sonra mı iki güne bire düşecek acaba
Benimde 6 gün sonra demişti doktor ondan sonra da 2 güne bir çünkü hem yumurta hrm kan testi ile hormon kontrolü yapiyolar ona göre de ilaçlarin miktarlarını ayarliyolar kişiden kişiye mutlaka bu kontrol süreçleri de degisiyodur canım.

Anladım kuzum Allah razı olsun cevap verdiğin için aradılar mı merkezden

Slm kızlar, hepinize tedavinizde kolaylık diliyorum. Ben yeni başlayacağım novaarta. Adetin 2. Günü gitmeyi planlıyorum. Mehmet beye mi ahmet beye mi gideyim kararsızım. Çok tanımıyorum ikisini de. Siz kime gidiyorsunuz?

Başka yerde yaptırdığım İlk transferimin sonucunu yeni öğrendim ve 3 ay yapay menapoza sokulmuştum. İçim hala çok buruk ve çok acı çekiyorum. İnşallah yeni bir başlangıç bana iyi gelecek.

Geçmiş olsun önceki tedaviniz. Gördüğünüz son negatif olsun.
Hocaların ikisi de çok iyi bi farkı yok bence. Güzel haberler bekliyoruz.

Canim cok geçmiş olsun öncelikle burdaki doktorların birbirinden farki yok inan ikiside ikiz ikiside prof ben mehmet hocaya gidiyorum arkadaşım oyle tavsiye etmişti o yüzden ama Ahmet hocanin da aynı olduğunu novarta gelince gördüm bu tedavin son ve iyi olur umarım.

arkadaşlar yarın transferim olacakmış 3. gün embriyosu oluyor galiba inşallah mutlu haberlerle dönerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…