Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kizlar bugun Allahin bir mucizesini yasadim. Adetim 5 gun gecti bende kan verdim Beta hcgm 1759 cikti ve gecen ay tup bebek yaptirmistik negatifti. Bu ay kendilinden olacak insallah. Pazartesi gunu kese gormeye gitcem insallah kese vardir
Çok güzel bir haberrr, çok sevindim. Allah tamamına erdirsin

Kizlar bugun Allahin bir mucizesini yasadim. Adetim 5 gun gecti bende kan verdim Beta hcgm 1759 cikti ve gecen ay tup bebek yaptirmistik negatifti. Bu ay kendilinden olacak insallah. Pazartesi gunu kese gormeye gitcem insallah kese vardir
Merhaba canım hayırlısı olsun inşallah. RABBİM nezaman nasip edeceği belli değil. Seninle aynıydık.bende negatif sonuç almıştım. Keşke bende senin gibi olsam.

Canimmm çoook sevindim. Allah tamamına erdirsin. Böyle çok sürpriz oluyo bazen hocalar özellikle ara verdiriyo bunun için. Darısı isteyen tüm arkadaşlarımıza olsun

Merhaba canım hayırlısı olsun inşallah. RABBİM nezaman nasip edeceği belli değil. Seninle aynıydık.bende negatif sonuç almıştım. Keşke bende senin gibi olsam.
Bu işler belli olmaz nasip. Allah büyüktür neden olmasın. Biraz kafadan çıkarmak gerekiyor belki de

Bu hocalara mı Devam edicem.

İnşallah canım, böyle yoğun iğne ilaç tedavisi sonrası yumurtalıklar 2-3 ay extra çalışmaya devam ediyor. Şans artıyor. Yumurtlama günlerini takip et. Neden olmasın? senden de İyi hbr bekliyoruz, inşallah.

Subhanallah.rabbim ne kere kadirsin...herşey boş o isteyecek olacak çok dua edelim...çok sevindim bu arada kardeşim.rabbim tamamına erdırsın .insallah keseyide gorursun...sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..Sizde sorun neydi peki?

Sa seydacim.beni hatirladinmi...biyopsi olacaktım hani☺.iki haftadan beri hala sonuç çıkmadı.sende nezaman çıkmıştı sonuc?

Rabbim hepimize yardim etsin canim insallah keseyi gorunce rahatlicam Allah hepimize merhamet etsin

Amin Allah razi olsun insallah. Sperm sayimiz az canim bizim

Hepinize cok tesekkur ediyorum kizlar. Yuce Rabbim merhametini esirgemesin hepimizden yarin keseyi gorursem rahatlicam

Hepinize cok tesekkur ediyorum kizlar. Yuce Rabbim merhametini esirgemesin hepimizden yarin keseyi gorursem rahatlicam
merhaba... bizimde sorunumuz aynı. şuan pek çok kişiye umut oldunuz.Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin...

Mrb arkadaşlar bende ankara tüp bebek merkezinde serdar oğuz à tüp bebek yaptıracağım temmuzda bu merkezle ilgili bilgisi olan var mı acaba

merhaba... bizimde sorunumuz aynı. şuan pek çok kişiye umut oldunuz.Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin...
Canim benim esim hergun sabah aksam keciboynuzu kaynatip suyunu icti hic birakmadan Rabbim yardimcimiz olsun insallah

Merhaba hayırlı uğurlu olsun inşallah kucağınıza almak nasip olsun keseyi görebildiniz mi

Kızlaarrr bizde Allah nasip ederse yarın başlıyoruz tedaviye nolur dualarınızı eksik etmeyin olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…