Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

merhabalar, tüp bebek sürecine başlayacak biri olarak bu aşama ne kadar sürüyor, nasıl bir süreç var biraz anlatabilir misiniz
Oncelikle hayırlı olur umarım. Adetin 2. Günü doktoruna gidiyorsun doktor yumurta gelişimi icin 10 ve 12 gün arası igne veriyo. yaklaşık 6-7 günden sonra gün aşırı doktor yumurtalari kontrol ediyo kan veriyosun ona göre ilac ayarliyo filan bu kontrollerde yumurta büyümesini tamamladiktan sonra toplaniyor ve toplandiktan 3 gun ve 5 gun sonra yumurtalar transfer ediliyor. bu kadar.

Yaptırfım cnm, 2 doz olarak. 3. Doğumdan 6 ay sonraymış.
Aslında niyetim yoktu, hocaya sordum. Yaptır iyi olur deyince yaptırfım cnm
Anladim canım peki kaçıncı haftalarda yaptırdın. Ben şuan 22.haftaligim pazartesi randevum var soracagim hocaya ama bi arkadaşım ilk dozu 20. Haftada yaptırmış acaba geç mi kaldım dedim

Anladim canım peki kaçıncı haftalarda yaptırdın. Ben şuan 22.haftaligim pazartesi randevum var soracagim hocaya ama bi arkadaşım ilk dozu 20. Haftada yaptırmış acaba geç mi kaldım dedim
Canım 23 haftalıktım, ben de gecikti diye düşünmüştüm. Sağlık ocağındaki hmşire normal vakti dedi.

Novaart'da Mehmet hocanın hastasiyim. İki aşılama Dört kez de farklı yerlerde tüp bebek uygulaması yapıldı. Maalesef hiçbir sonuc alamadık. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Novaart geldik. Tüm takiplerimi Mehmet hoca yaptı. Çok şükür 13 haftalık hamileyim. Arkadaşlar gözü kapalı guvenebileceginiz bir yer. Çok prensipli çalışıyorlar. Önceki tüp bebek işlemlerinde beklemekten sinirlerim bozulur çoğunda ağlayarak çıkardım. Ama burda çok sistemli çalışılıyor. Allah bin kez razı olsun Mehmet Hoca'dan ve ekibinden. Önce Rabbimin sonra onların sayesinde 8 yıl sonra hamile kaldım. Benden sonra arkadaşım da Ahmet Hoca'ya geldi. O da şuan ikiz bebek bekliyor. Rabbim çocuk hasretiyle yanan tüm annelere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Tebrik ederim sizi. Güzel günlere büyütün bebeğinizi inşallah.

teşhisiniz neydi acaba?

Size çok teşekkür ederim sevgiler her şey gönlünüzce olsun

Bugün ben de Mehmet Hoca ile tedavime başlıyorum Novaarta. Ama başka yerde daha yeni trasnfer olduğum için en erken ağustos dedi. Sadece adet bitiminde bir görcek beni. Para falan ödemeden çıktık, çok da tatlı biriydi Mehmet hoca. Allah hakkımızda hayırlısını versin.

Hayirli olsun kararınız. İnşallah bir daha adet olamadan hamile haberi ile gidersiniz

Kızlar iyi geceler büyük gün geldi çattı. Birazdan çatlatma iğnelerimi yapıcam salı günü de opu ölücem heyecandan..

Kızlar iyi geceler büyük gün geldi çattı. Birazdan çatlatma iğnelerimi yapıcam salı günü de opu ölücem heyecandan..
Az kalmış. Yarın ignesiz gün ohhh. İnşallah güzel sonuçlar da alırsın. Rabbim hiç kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

Az kalmış. Yarın ignesiz gün ohhh. İnşallah güzel sonuçlar da alırsın. Rabbim hiç kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın
Aminn insallah canim cok sagol aynen kac gunden sonra yarin tatil ☺ onereceginiz biseyler var mi bana gecen sene hamile kalmistim ama dusukle sonuclandi bu sefer yasamam insallah ayni seyleri Allah im isteyen herkese versin insallah

Aminn insallah canim cok sagol aynen kac gunden sonra yarin tatil ☺ onereceginiz biseyler var mi bana gecen sene hamile kalmistim ama dusukle sonuclandi bu sefer yasamam insallah ayni seyleri Allah im isteyen herkese versin insallah
Neden yasayasin ki bir daha. Aklına bile getirme. Allah büyüktür.

merak ettim sizi nasılsınız?

karmakarışığım ne yapacağımı bilmez haldeyim :) Ahmet hoca ile telefon ile görüşmüştük, ben yumurtalarım kalitesiz ve bundan dolayı kimyasal oluyorsa tüp bebek ile nasıl sonuç alacağım dediğimde haziranda gel tüp bebek dışında ne yapabiliriz konuşalım demişti, regl olunca hormonlarıma baktırayım sonra hoca ile bir konuşayım. Sonucum kimyasal değilde negatif olsaydı eylül gibi bir kere daha deneyebilirdim... Tüp bebek doktoru olmayan birinden beni ilaçla takip etmesini istedim, beklentiye girmeyin ama ederim dedi, izinlerimiz uyuşmuyor, eylüle kaldı o da... Bir tarafım bırak bu işin peşini diyor bir tarafım deli gibi istiyor.. kızımın eski kıyafetlerinin tamamını dağıttım, eşime donasyon düşünür müyüz bile dedim...regl olunca incir kürü yapıcam, dvit, b12 alıyorum, hayıt içiyorum
Mucizeye ihtiyacım var :)
siz nasılsınız gelişmeler var mı?

Allah çok buyuktur canim. Peşini bırakma. İstersen ara ver tedavilere bir iki ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…