Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ne yapacağımı bilmiyorum.bazen bu işi bırak diyorum ama yine yaptırmak istiyorum.okadar acı çektiğimiz halde.yaşım 36.burda toplasan kaç kerede yaptırabilirimki. Senin yaş kaç.hiç bebişin varmı?

27 yaşındayım ...hiç çocuğum yok..iki dusugum oldu kürtaj gerektirmeden ....bu anormal döllenme önemli bu sorunmu ki

27 yaşındayım ...hiç çocuğum yok..iki dusugum oldu kürtaj gerektirmeden ....bu anormal döllenme önemli bu sorunmu ki
Tabii geçen tutmuş olan anormal döl.milli sağlıklı değil düştü.sağlıklı olmayan ya düşebilir yada down sendromu olurmuş.

Amin inşallah.hepimizin son uygulaması olur insallah..Haftaya gidecem bi muayene edecek ..hastaligimin bitmesini bekliyorum...sonradada biyopsi yapar heralde

Merhabalar
tedaviye başlayacağım ve doktor araştırıyorum Mehmet Hoca ve Ahmet Hoca'yı çok duydum. Ona giden bir arkadaşım da memnun çok tecrübeliler güven veriyorlar fakat özellikle son dönemde çok yoğunlar. anlaşılabilinir yoğun olmaları gerçi bu da bir tercihtir. ama bazen yoğunluklarından kendimi iyi hissedemiyorum soru soramıyorum veya bir önceki muayenede (ki 2 günde bir gidiyor) ne olduğunu hangi tedavi sürecinde olduğunu hep soruyor yanlış hatırlıyormuş doktor. ama çok güvendiğini söylüyor. siz ne dersiniz?

Merhaba.
Tüp bebek konusu ile uğraşıp yoğun olmayan doktor bulmaniz zor. Yoğunlar ama her hastaya gerektiği kadar zaman ayirabiliyorlar. Sorarsanız cevaplarlar. Arkadasinizin dediği gibi unutuyorlar kısmına çok katılmıyorum. Zaten dosyalarda işlemler ilaç dozları, yumurta boyutları sayilari hep kayıt altında.
Görüşme Randevusu alip tanisarak karar verebilirsiniz. Hayırlısı olsun sizin için.

Evet ben de böyle düşünüyorum bu alanda iyi olup yoğun olmayan doktor yoktur. arkadaşım da çok güveniyor zaten öneriyor doktoru. ama bir iki kere doktorun geçen yumurta boyutu ne kadardı diye kendisine sorması acaba normalde böyle mi oluyor diye düşündürmüş. bazen not almayı unutuyormuş galiba hoca. sonrasında durumlar nedir diye arkadaşımla konuşamadım. teşekkür ederim yorumunuz için de...

Merhaba canım. Benim dr.mehmet hoca.evet yoğunlar ancak bana da güven veriyorlar. Hatta olumsuz olduğu halde yine burya devam etmeyi düşünüyorum. Hocaya heran mesaj atabiliyorsun.hemen cevap yazıyor.kendilerini kasan tipler değiller.bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

MErhabaa :) umut her zaman var hepimiz için evet Novaart'a karar verdim. şimdi doktora karar vermek gerek ki o da Mehmet Hoca ya da Ahmet Hoca çok farketmiyor galiba

novaart gerçekten çok iyi bir merkez dün eşimde çok beğendi, dizaynı bile herşey düşünülerek yapılmış gerçekten, personel beni adım adım yönlendirdi, hepsi işine çok hakimdi, son kontrolde benimle pek ilgilenilmedi gibi hissetmiştim ama o gün çok kalabalıktı ve doktorlar geç gelmişti biraz sanırım ondan öyle hissetmiştim, opu öncesi ve sonrası çok iyiydi her şey, doktorum zaten çok ilgili ve iyiydi, şimdi ilk gittiğim yer olan centrumla kıyaslıyorum da amanınnnnnnn,

centrumda kayıt yapan kız yarım saat kaydımı yapamamış, 3 defa kimliğimi istemiş, sonunda başka birini çağırıp yaptırmıştı, doktorun asistanı tv de bugün ne giysem mi ne bir programı izliyor bir de yorum yapıyordu, doktor iki dakika muayene etmiş, ben daha odadayken başka hastalar içeri alınmış ben yönümü şaşırıp bana oturmam söylenen tarafa gidemeyince doktorun yanındaki bayan tarafından azarlanmıştım, dr bugün tam günü bir daha yumurtan olmayabilir diyerek hemen yüksek doz tedavi başlatmıştı, hemşireye göndermiş, ben tüp ücretini sorunca hemşire beni 3 kat aşağı yollamış, meğer ücret bilgisi veren görevli yukarıdaymış onu aşağıda bayağı beklemiştim, muayene ücretini ödediğim odada 4 tane personel oturuyordu, yani eleman çoktu ama eşlik eden yoktu, merkez eskiydi, asansör doğru düzgün çalışmıyordu......

centrum da 2 dk lık muayene 300 tl, ilk 5 günlük doz ilaçlara 925 tl ödemiştim, tüp bebek ücreti 5500 tl demişlerdi
novaart da ilk muayene ücretsizdi, ilaçlarımın tamamı 825 tl tuttu, 5750 tüp ücreti.. + konforlu merkez + işini bilen saygılı personel düşünün artık...

MErhabaa :) umut her zaman var hepimiz için evet Novaart'a karar verdim. şimdi doktora karar vermek gerek ki o da Mehmet Hoca ya da Ahmet Hoca çok farketmiyor galiba
ben Ahmet beyin hastasıyım burada biri ikisi de aynı ama ahmet hoca daha güler yüzlü dediği için onu seçmiştim, merkezde gözlem yaparken mehmet hoca daha erken geliyor gibi gözlemlemiştim, hatta ilk tecrübemden dolayı hemen merkeze karar vermeyeceğim ön görüşme yapacağım demiştim ama Ahmet hoca ile ilk görüşmede tamam dedim burası... beni rahatlattı öncelikle, menapoza 45-47 yaşlarına kadar girmezsin, doğal yoldan da bebeğin olabilir, seni bir çocuğun olduğu için daha şanslı görüyorum, rahimin bir bebeği taşıyabildiğini ispatlamış dedi, hazır mısın, istersen 2-3 ay sonra yaparız, pozitif düşüneceğiz rakamlara sayılara takılmayacağız dedi... ben mini tüp dedim, o da ben hapla başlıyorum düşük dozla devam ediyorum, bana güvenin dışarıda bir sürü gebe var dedi...
tedavi bence olması gerektiği gibiydi, gül hemşire işine çok hakim, bir de sanırım mehmet hocanın asistanı sarışın bir bayan var çok tatlı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…