Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Vakti zamanı vardır elbet. Gördüğün Son negatif olsun inşallah hayırlısıyla.

S Seyda235 F FAEMDE N Nurrr81 arkadaşlar inşallah son negatifiniz olur hatta doğal yoldan gelsin bebekleriniz hiç uğraştırmasın sizleri... tüp yaptırma nedenleriniz neydi acaba? Bende rezerv azlığı var...

Amin inşallah Rabbim bu yolda olan herkesin yar ve yardımcısı olsun ben polikistik overim o nedenle doktora gittim yumurtlama tedavisi görüyordum iğneler fazla yumurtlama yapınca ani bi kararla tüp bebeğe geçtik lakin sonuç negatif hayırlısı Hakkı'mızda

amin, olur sizin bebişiniz inanıyorum ben, bana hoca belki aşılamaya dönebiliriz dedi ben hiç sanmıyorum ama, aşılama ücretini biliyor musunuz soramadım çekindim orada...

amin, olur sizin bebişiniz inanıyorum ben, bana hoca belki aşılamaya dönebiliriz dedi ben hiç sanmıyorum ama, aşılama ücretini biliyor musunuz soramadım çekindim orada...
Aralık ayında 1000 tl odemistim canim. Ocak itibariyle artmistir. İlaçlar daha az tabi 700 filan di o da

Merhabalar.bu Tüp bebek merkezinde pazar günü sperm testi yapılıyor mu acaba

Ben hocayla gorustum msj attim ve kendisi aradi haftaya muayene olmaya gidicem canlar bakalim ne diyecek

Merhaba cnm bizdede sperm azligi var benm 5. Tupbebegim olucak bugün mehmet hocayla gorustum.bütün sorularıma cvp buldum çok şükür.ben iki kaybın oldu dusugum yani.sizin hic tuttumu...bu arada hastaneyi doktorları çok begendim ilgililer.

Bu arada bana doktor biyopsiden falan bahsetti.bu operasyonu olan varmi nasıl bu şey çok soramadm.yardım edebilirmsnz uygulanan varsa.

Bu arada bana doktor biyopsiden falan bahsetti.bu operasyonu olan varmi nasıl bu şey çok soramadm.yardım edebilirmsnz uygulanan varsa.
Merhaba canım ben biyopsi yaptırdım mehmet hoca yaptı. Benim de 6.deneme burda yaptırdım.yaptırmadan önce biyopsi yaptı.o da temiz çıktı.ancak 6.da tutmadı.bakalım bugün hoca aradı.daha detaylı bakacakmış.bilmiyorum ne yapmalı?

Biyopsi nasıl bi uygulama anlatrmsn.biraz korkuyorum.bu arada biyopsi yaparken çizikte atiyoruz dedi hoca .sana çizik atıldığı.bu arada hiç tutmamisti demi? Son soru biyopsi ücreti ne kadar du?☺

Biyopsi nasıl bi uygulama anlatrmsn.biraz korkuyorum.bu arada biyopsi yaparken çizikte atiyoruz dedi hoca .sana çizik atıldığı.bu arada hiç tutmamisti demi? Son soru biyopsi ücreti ne kadar du?☺
Biyopsi de ben bayılmayı tercih ettim.heralde 550 vermiştik.evet çizikte atıyoruz demişti.

Uyusturuldun yani.agri oluyomu sonrasi.bu arada bu uygulamayi dusugu olanlarda yapiyolar diye biliyirum.seninki hic tutmadi demi.bu arada tesekkur ederim cvplar icin.

Uyusturuldun yani.agri oluyomu sonrasi.bu arada bu uygulamayi dusugu olanlarda yapiyolar diye biliyirum.seninki hic tutmadi demi.bu arada tesekkur ederim cvplar icin.
Evet uyutuldum.yok ağrı olmadı.biraz lekeleNME oldu o kadar.benim 5.deneme tutmuştu.ancak kalp atışı durdu.kürtaj oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…