Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet ben de böyle düşünüyorum bu alanda iyi olup yoğun olmayan doktor yoktur. arkadaşım da çok güveniyor zaten öneriyor doktoru. ama bir iki kere doktorun geçen yumurta boyutu ne kadardı diye:KK48: kendisine sorması acaba normalde böyle mi oluyor diye düşündürmüş. bazen not almayı unutuyormuş galiba hoca. sonrasında durumlar nedir diye arkadaşımla konuşamadım. teşekkür ederim yorumunuz için de...
notları asistanları alıyor zaten, Ahmet hocanın biraz geciktiği bir gün mehmet hoca muayene etti beni o gün rahim kalınlığımı öğrendim mesela, Ahmet hoca takılmayalım diye söylemek istemiyor pek..

notları asistanları alıyor zaten, Ahmet hocanın biraz geciktiği bir gün mehmet hoca muayene etti beni o gün rahim kalınlığımı öğrendim mesela, Ahmet hoca takılmayalım diye söylemek istemiyor pek..

beni yönlendiren bilgilendiren arkadaşım da Ahmet Hoca için daha güler yüzlü demişti. ben de biraz fotoğraflara baktım karakter analizine girdim fotoğraflarda da öyle görünüyor:))))))))))))))
aşılama olacak bana ücret de her yer gibi çok uçuk rakamlar değil galiba.

beni yönlendiren bilgilendiren arkadaşım da Ahmet Hoca için daha güler yüzlü demişti. ben de biraz fotoğraflara baktım karakter analizine girdim fotoğraflarda da öyle görünüyor:))))))))))))))
bu topikte biri aralık ayında 1000 tl ödediğini yazmıştı... aslında hiç fark etmez ikisi de çok iyi bence, ben erken gidiyordum ahmet hoca 8:30 dan önce gelmiyordu, mehmet hoca olsa daha erken çıkardım buradan diyordum sadece :)

bana beş gun önce ahmet hoca aşılama yaptı iki aydır devam ediyorum çok güler yüzlü bir dr en önemlisi ben kendisine çok güveniyorum kararlarını pek sorgulamıyorum

dün opu oldum bekliyorum minnakları :)

Merhaba öncelikle geçmiş olsun bende dün opu oldum mehmet hocanın hastasıyım bana pazar veya salı günü duruma göre haberlesirz dediler bugün aradılar 16 yumurta toplanmıştı 2 si döllenmis yarın gel transfer edelim dediler ben kalite durumları ne diye sordum bölünmeye devam ediyorlar kalite hakkında net bilgiyi yarın vericz dediler içime kurt düştü ya hiç duymadım ben 2.gün embriyo transferini:dua:

Merhaba öncelikle geçmiş olsun bende dün opu oldum mehmet hocanın hastasıyım bana pazar veya salı günü duruma göre haberlesirz dediler bugün aradılar 16 yumurta toplanmıştı 2 si döllenmis yarın gel transfer edelim dediler ben kalite durumları ne diye sordum bölünmeye devam ediyorlar kalite hakkında net bilgiyi yarın vericz dediler içime kurt düştü ya hiç duymadım ben 2.gün embriyo transferini:dua:
benim de iki taneydi rezerv azlığım var, ikisi döllenmiş, kalite yarın belli olurmuş, ahmet hocaya sormuştum sayı az olduğunda bekletmek uygun değil dedi, orta kaliteli yumi ile 2.3. gün transferlerde olumlu sonuç alanlar da var, 5. gün 1. kalite ile olumsuz olan da var, hakkımızda hayırlısı olsun

benim de iki taneydi rezerv azlığım var, ikisi döllenmiş, kalite yarın belli olurmuş, ahmet hocaya sormuştum sayı az olduğunda bekletmek uygun değil dedi, orta kaliteli yumi ile 2.3. gün transferlerde olumlu sonuç alanlar da var, 5. gün 1. kalite ile olumsuz olan da var, hakkımızda hayırlısı olsun

İnşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimizin evladı sağlıkla gelir inşallah

hamiş olan arkadaşlar bizim için transfer öncesi dua edin nolur, bir de sormak için çok erken ama hocalarla devam ederek gazi de mi doğum planlayan var mı? süreç ve ücretler hakkında bilgilendirme çok iyi olurdu...

Kizlar merhaba, cok kotu hissediyorum, maalesef negatif kan sonucum :KK43: hic umudum kalmadi sanki, elim kolum tutmuyor sonucu ogrendigimden beri... Biliyorum daha ilk deneme falan ama digerleri de negatif olacak korkusu yerlesti simdiden içime :KK43: zaten yeniden baslamak toparlanmak cok zor geloyor bu psikolojiyle... insallah bekleyen diger arkadaslarim pozitif alsin...

Fsh e2 tedavin hayırlı olsun.bekleyen tüm ark.lar. sizlere dua edicem.Allah im hepimizi mucizesine kavuştursun

Kizlar merhaba, cok kotu hissediyorum, maalesef negatif kan sonucum :KK43: hic umudum kalmadi sanki, elim kolum tutmuyor sonucu ogrendigimden beri... Biliyorum daha ilk deneme falan ama digerleri de negatif olacak korkusu yerlesti simdiden içime :KK43: zaten yeniden baslamak toparlanmak cok zor geloyor bu psikolojiyle... insallah bekleyen diger arkadaslarim pozitif alsin...
Benim 6.transfer çok şükür 3 aylik olduk.biliyorum zor ancak pes etmek yok.

Canım ilk yada 2. Farketmiyor öğrendiğinde anda hersey boş ve anlamsız geliyor ne yapacagını ne doyecegimi bilemiyorsun. Bende negatif 2 aşılma 1 tüp dnemem var. Tüp bebekten sonra ilk öğrendiğinde kalktım namaz kıldım ama dayanamadım 2 3 gün ağladım. Ama baktım olacak gibi değil allah vermedıkten sonra nasıp olmayınca olmuyor.bi kaç ay dinlen sevdiğin seylerı yap unut ve bol bol dua et. Bende 2. Ue başlayacagm çok zor bir süreç ama inş hepainin karşılıgını alacagız. Allah dayanama gücü versın.

Merhaba canım geçmiş olsun.senin daha ilk denememiş inşallah bir dahaki deneme olumlu sonuçlanır.bende 6.deneme yi tekrar negatif sonuçlandı.ne yapacağımı bilemiyorum.mehmet hoca görüşmeye çağırdı.bakalım haftaya gidicez ne diyecek. Sen novaart mı yaptırdın? Hoca kimdi?

Gördüğün Son negatif olsun inşallah. Tedaviye bile gerek kalmasın gelsin bebişin. Pes etmek yok sadece ara vermek var.

hamiş olan arkadaşlar bizim için transfer öncesi dua edin nolur, bir de sormak için çok erken ama hocalarla devam ederek gazi de mi doğum planlayan var mı? süreç ve ücretler hakkında bilgilendirme çok iyi olurdu...
Hocalar gazide doğum yapmıyor bildiğim kadariyla. Muayenehane de devam ediyor kontrollere canım. İnsallah o günleri de göreceksin.

X