Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar bol bol ali imranin 38. Ayetini okuyun...zekeriya peygamberin duası ben çok okuyorum . Onun duasıyla dua ediyorum Rabbim kabul etsin....

Kızlar merhaba;
bekleyen herkesin gebelik haberi alacağı bir hafta olsun inşallah... Benim Cuma günü 13 yumurtam toplandı, 10u istenen büyüklükteymiş, 6sı döllenmiş. Pazar günü aradılar, Pazartesi transfer için çağırdılar. Dün tam evden çıkacakken embriyolog aradı, 5. güne gidelim embriyolar dayanacak gibi dedi. Çarşamba gelirsiniz dedi, ancak bu durumda kayıplar olabiliyormuş, risk yani biraz anladığım kadarıyla. Daha da arayan soran olmadı, umuyorum bir terslik yoktur, her gün sabahtan arayıp bilgi veriyorlardı çünkü
Acaba benim gibi 5. günü bekleyen var mı? Çok mu fark oluyor 3 ile 5 arasında? Çok korkuyorum 6sı da gidemezse 5. güne kadar tedavim iptal olur diye

Nurcum sakin ol olabilir böyle akıntılar.bicok deneyimim oldu tupbebekte..iş olacağına varir.5 tupbebek iki düşük
Allahim
Canim benimde 13 yumurtam toplanmis 8i dollenmisti lakin 3. Gun transfer yaptilar. Kalan embriyolarimi donduracaktim nasip olmadi 5. Gune kadar dayanmadi. Vardir bir bildikleri eger emin olmasalar seni 5. Gune kadar bekletmezler 3. Gun transfere alirlardi benim gibi bol dua et ferahlamaya calis. Hersey Allahin elinde canim

Guzum dua et bolca insallah rahatlarsin kahverengi kanama oluyor diyorlar
Hayırlısı test yaptırmamı istedi hcg maalesef ki sonuç negatif ama daha erken dedi 3 güne değişebilirde dedi birşey söylemek için çok erken dedi hayırlısı olsun umudumu kaybetmek istemiyorum ama çok umutlanıp hayal kırıklığına yaşamak istemiyorum Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimiz için

Aynen Can'ım bendede öyle içini rahat tut benimde 11 tane döllenmiş vardı fakat 3gün transferi oldum ve sadece 2 tane kalmıştı kalan embiriyosu transferini yaptılar maalesef ki dondurmaya yumurta kalmamıştı hocalar bu konuda deneyimliler içini rahat tut çok zor bi süreç biliyorum ama içini rahat tutmaya çalış herşeyin hayırlısı

Canım çok sağol, çok dua ediyorum ama stresimi bir türlü yenemiyorum, aradım, ulaşamıyorum da... İnşallah dediğin gibidir, dayanabilmişlerdir...

Canım inşallah sen de pozitifi görürsün, artık sona gelmişsin, Allah yüzünü güldürsün...

Canim senin kacinci gunun ki suan

arkadaşlar bu sabah alarm kurmama rağmen klomeni içmeyi unutmuşum 13:00 da içtim olumsuzluk yaratır mı sizce?

Canim senin kacinci gunun ki suan
9.günüm transferin bilmiyorum moralim sıfır bi türlü kendimi toplayamadım açıkcası kanama devam etmiyor sadece sabah lekelenme şekilde oldu geçti ama ne bileyim kan değeri negatif çıkınca bilemedim hayırlısı

9. Gun erken canim ya üzme kendini 12. Günü bekle bi insallah yerlesme kanamai olmustur

Canim hic kullanmadim bilmiyorum hemsireyi arasaydin
aramadım içtim artık sabah akşam aynı saatlerde olsa iyi olurdu ama boşluğuma geldi zaten ilk günde evde unutmuşum ilacı :) eczaneden aldım tekrar, bu klomen beni sevmiyor bence :) merionel vurulan var mı aranızda o nasıl yakıyor ya gerçi hemen geçiyor ama..

Ben kullandım Can'ım klomen çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum bi kaç saatten Allah yardımcın olsun Merionel de vurdum kendime ganol f te gözünde büyütme hiç canın acımıyor alışıyorsun bi kaç taneden sonra tabi insan ister istemez geriliyor Rabbim hepimizin Hakkı'nda hayırlısını versin

Merhaba canım hayırlısı olsun. Rabbim tez zamanda hepimizi sevindirir inşallah.benimde bugün 7. günüm bitti.hayırlısı bakalım gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum.

yanıt için tşk

günaydın, arkadaşlar opu tarihi en erken 11. gün mü oluyor? sizlerin nasıldı?

kızlar merhaba;
uzun süredir takip ediyorum,ben mehmet hocanın hastasıyım 9 haftalık hamileyim,işleme yeni başlayanlar transfer yaptıranların Allah yardımcısı olsun tabiki hamilelerinde Allah sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin.

merhaba tatlım ne güzel sende hamilesin bende mehmet hocanın hastasıyım 21 haftalık gebeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…