Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Simdiden hayırlı olsun tedavin. Belki bu takviyelerle çok kaliteli yumurtaların olacaktır. Hoca haklı psikoloji çok önemli. Güzel düşün. Ahmet bey ugurludur. Bana ve bir arkadaşıma uğur getirmişti Allahın izniyle. Güzel haberlerini bekliyorum.
İnşallah ne güzel şeyler soylemişsiniz sadece yumi sayım takviyelerle artar sanıyordum ama buna da şükür 3ay önce recai beye gitmiştim sağ tarafta 3 yumi gormuştu bir dahaki ay olmaz belki demişti korkumuzdan hemen o gün yüksek dozla tedaviye başlamıştık sonra bıraktım hazır değildim araştırırken bu hocaları duydum sizlerde vesile oldunuz bebeğim olursa birazda sizlerin sayesinde olacak inşallah

İnşallah ne güzel şeyler soylemişsiniz sadece yumi sayım takviyelerle artar sanıyordum ama buna da şükür 3ay önce recai beye gitmiştim sağ tarafta 3 yumi gormuştu bir dahaki ay olmaz belki demişti korkumuzdan hemen o gün yüksek dozla tedaviye başlamıştık sonra bıraktım hazır değildim araştırırken bu hocaları duydum sizlerde vesile oldunuz bebeğim olursa birazda sizlerin sayesinde olacak inşallah
Estağfurullah. Rabbim nasip edecek inşallah gonlunu ferah tut. Hersey sadece vesiledir canim. Sebeplere bağlanmak gerekir.

Canim insallah ikimizde hamile kaliriz. Ve tüm isteyenler bu zorlu yolda emek verenler anne olur insallah
Amin canım.RABBİM herkesin emeğini boşa çıkarmasın.kızlar birşey hissediyor musunuz?bende kendimde birşey aramaya çalışıyorum.ama birşey hissetmiyorum.siz ne durumdasınız?arada kasıkta bir baskı hissediyorum.ha birde akıntı zaten jelden dolayı heralde.beyaz akıntı.birde geceleri idrara çıkma.

Amin canım.RABBİM herkesin emeğini boşa çıkarmasın.kızlar birşey hissediyor musunuz?bende kendimde birşey aramaya çalışıyorum.ama birşey hissetmiyorum.siz ne durumdasınız?arada kasıkta bir baskı hissediyorum.ha birde akıntı zaten jelden dolayı heralde.beyaz akıntı.birde geceleri idrara çıkma.
Benim belim agriyo göğüslerim patlayacak sank ama ilaclardandir diye dusunuyorum canim

Merhaba kızlar Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah benimde transfer sonrası 8 günüm bugün cuma test yaptıracam iple çeliyorum gitgide heyecan artıyor beklemek daha zormuş benim de gece çok sık idarara çıkıyorum göğüslerim patlatacak gibi gerin adet olacakmışım gibi belim be kasıklarım ağrıyor korkudan da ölüyorum Rabbim hayırlısını elversin cümlemize inşallah güzel haberler alırız

Merhaba kızlar Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah benimde transfer sonrası 8 günüm bugün cuma test yaptıracam iple çeliyorum gitgide heyecan artıyor beklemek daha zormuş benim de gece çok sık idarara çıkıyorum göğüslerim patlatacak gibi gerin adet olacakmışım gibi belim be kasıklarım ağrıyor korkudan da ölüyorum Rabbim hayırlısını elversin cümlemize inşallah güzel haberler alırız
Ya ilactan mi acaba gögüs agrisi bende öyleyim ben yine bacagimin agrisindan gece uyuyamadim Allahim insallah hepimizin tutar

arkadaşlar güzel haberlerinizi alalım mutluluktan havalara uçalım hep beraber inşallah :)

arkadaşlar beni perşembe sabah çağırdılar ilaçlardan sonraki ilk kontrol için, özellikle sabah mı olmalı sabah o saatte ulaşamayabilirim öğlen için arasam mı hemşireyi

arkadaşlar beni perşembe sabah çağırdılar ilaçlardan sonraki ilk kontrol için, özellikle sabah mı olmalı sabah o saatte ulaşamayabilirim öğlen için arasam mı hemşireyi
Kan almaları gerekiyor genelde. O yüzden sabah çağırıyorlar. Yine de hemşireye sor.

Hocalar sabah bakıyorlar.9.30 da üniversite ye geçiyorlar.tekrar 12.00-13.00 oraya geliyorlar.öğleden sonra genelde yumurta top. Ve transfer yapıyorlar.

Merhaba canım .bende 6.
Gündeyim.bende gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum.benimde cuma günü test günüm.senin 3.gün embriyosu mu? Hocan kimdi?

Mrhba arkadaşlar bende nova art düşünüyorum bian önce randevu alıp gitmek istiyorum.Bu 5. Tupbebek deneyimim olucak.Rabbim belkide 5.sinde nasip edecek...umudumu hiç yitirmedim ve rabbimden umut kesmedim çok şükür.insallah bu merkez hayirli olur hakkimizda...

Hocalar sabah bakıyorlar.9.30 da üniversite ye geçiyorlar.tekrar 12.00-13.00 oraya geliyorlar.öğleden sonra genelde yumurta top. Ve transfer yapıyorlar.
sabah verdiğiniz kanın sonucu ne zaman çıkıyor?

Merhaba canım .bende 6.
Gündeyim.bende gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum.benimde cuma günü test günüm.senin 3.gün embriyosu mu? Hocan kimdi?
Evet Can'ım 3.gün embiriyosu Mehmet hocanın hastasıyım bugün sabah kahverengi bir kanamam oldu çok teleşlandım Mehmet hocadan haber bekliyorum şimdi inşallah bi sıkıntı yoktur

Nurcum sakin ol olabilir böyle akıntılar.bicok deneyimim oldu tupbebekte..iş olacağına varir.5 tupbebek iki düşük

Kizlar bende bacak agrisindan cok korkuyorum :KK43: icimizi serinletmek icin dvmli dua okuyorum ama zaman yaklastikca korkum artiyor ya musavvir ya halık ya bari Allahim ol desi hepimizi n yavrusu olsun

Evet Can'ım 3.gün embiriyosu Mehmet hocanın hastasıyım bugün sabah kahverengi bir kanamam oldu çok teleşlandım Mehmet hocadan haber bekliyorum şimdi inşallah bi sıkıntı yoktur
Guzum dua et bolca insallah rahatlarsin kahverengi kanama oluyor diyorlar

X