Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

vallahi oturarak çalışıyorum diye geldim, evde paronaya yaparım diye, inşallah yanlış yapmamışımdır... canım daha transfere giderken aldım ananas, kabak çekirdeği :) sen birine daha yazmıştın orada okumuştum, biraz biraz yiyorum :) çok teşekkür ederim

pıhtılaşma testini novaartta yapıyolar mı peki isteğe göre mi kendileri mi yapıyolar bende mehmet hocanın hastasıyımmm mutlu haberlerin olsun inşallah

benim iki gebelik kaybım vardı, özel bir hastaneden yaptırmıştık ikinci kayıptan sonra, orada çıktı, Mehmet Hoca da not almıştı dosyama, iğne yazmış. Çok teşekkür ederim bu arada, hepimize inşallahh :)

Rice ederim. Unutuyorum genelde söylemeyi aman kabiz olmayın. Olursan da hemşireyi ara mutlaka canım.

Merhaba canım hayırlısı olsun. Yarın test vermeye gidicem merkeze.benim kide mehmet hoca.ara ara belim ağrıyor korkuyorum.yine mi olmadı diye.senin kaçıncı deneme. Diğerlerini nerde yaptırdın.Rabbim hepimizi sevindirir inşallah.

Büyük gün geldi mi yaniiii

Mrhba fshe2 rezev azligi demissin kac yumurtan toplaniyo?ben de kendimindiki az buluyorumda
Daha ilk tüp denemem olacak, mayıs sonunda sağ da ve solda 2-3 folikül demişti devlet hast. asistan dr, ocak sonunda dr recai bey sağ tarafta 3 folikül sol sönmüş dedi, nisan sonunda dr ahmet bey sağ da bir solda bir küçük dedi, kasım sonunda devlet hast. uzm.dr randevu alıp gitmiştim ama usg yapmadı amh istedi 1 in altındaysa tüp bebek dedi, amh 0,16 geldi..

benimde dün 9 haftam doldu muayeneye mi novarta mı gidiyorsun ben mayısta muayeneye başlıyorum
Aslında çarşamba randevum vardı muayenehane ye ama salı kanamam oldu acil gittik yine muayenehane ye. Biz yakın zamanlarda yaptırdık sanırım.

Aslında çarşamba randevum vardı muayenehane ye ama salı kanamam oldu acil gittik yine muayenehane ye. Biz yakın zamanlarda yaptırdık sanırım.
benimde 7 haftalarda yoğun bir kanam olmuştu iğne oldum,muayeneye gittiğimizde konuşuruz.gazide devam ederiz gibi geliyor testler falan da başlıcak ya. .

Muhtemelen testlere gazi uygun olur.
kanama niye olmuş bana düşük tehlikesi var demişlerdi, ama çok şükür şimdi iyiyim,çalışmaya başladım,ikiz olunca çabuk yoruluyorum,ama masa başı olduğu için pek sıkıntı olmuyor,sen çalışıyor musun nasıl geçiyor hamilelik_?

Kanama bölgesi gordu rahimde. Düşük tehlikesi diye rapor da verdi. Sebebini bilmiyorum aslında yormuyorum da kendimi. Gecen hafta yine yasadim ama rahimde bisey gormemisti. Evet çalışıyorum nispeten sorunsuz bir işim var.
Yine de iyi gidiyor şükür, olacak böyle şeyler yaşayan cok duyuyorum.
Senin nasıl bulanti vs var mı. İkizmis ne güzel.

haklısın bende çok duydum,bulantım hep değil ama ara ara çok yoğun oluyor,zaman zaman karnım çok acıkıyor ama birşey yiyemiyorum, kokulara karşı hassasiyet var=)

Canlarim benim sonuc negatif simdi adetimin baslamasini bekliyorum insallah diger arkadaslarin tutmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…