Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

anladım cnm benim 2 cm ve 1,5 cm 2 tane var benimde over rezervi iyi şükür bi sıkntı yok artık rabbim kaldı inş bizede nasip eder cnm sen şuan tedavi oluyomusun başladınmı cnm?

anladım cnm benim 2 cm ve 1,5 cm 2 tane var benimde over rezervi iyi şükür bi sıkntı yok artık rabbim kaldı inş bizede nasip eder cnm sen şuan tedavi oluyomusun başladınmı cnm?
bide böğürtlen kürü neden yaptın ben sogan suyunu çok yaptım ama bu zamana kadar nie böyle oldu anlamadım benim kistim yeni bi kist 2 aydır felan oluştu

Böğürtlen kürü ile over de folikül rezervinin arttığını duymuştum canım o Yüzden Yaptım sadece ilk 10gün Yaptım

İlac raporu icin novaart gazi unv yolluyor orada ilac raporu cikartabilirsin %20 odersin ama puregon menagon gibi ilaclarda ayrica fark cikar bilgin olsun ornek puregon 300 150 tl ise % 20 si 30 tl buna 60 tl fark cikar 90 tl odersin...tupler tikaliysa 3 yillik sart yok canim...ama doktorun raporda belirtmesi gerek

Cok sagol canm hepimiz en kisa zamanda bebislerimize kavusuruz insallah

Merhaba kızlar bende en sonunda tedaviye başladım çok heycanilyim dört gün oldu ineğe vuruyorum kendime üçnçü tedavimi bu benim
Allah herkesin emeğini hayirli etsin hayırlı evlatlar versin bizlre boşa cikarmasin emeklerimiz mevlam

Canim insallah son tedavin olur....onceki denemeler nerdeydi...sorun neydi ayrica

E="thorbank, post: 41262907, member: 223138"]Canim insallah son tedavin olur....onceki denemeler nerdeydi...sorun neydi ayrica[/QUOTE]
Sagol canım ben daha önce ikikre tüp bebek oldu ilki ikizdi ikinci kek olarak tutu ama düşükle sonlandı ikizler kürtaj oldu novaart tedevi görüyorum benim dokdorum ahmet hoca ondan allah razi olsun ben tekrar denemek bile istemedim obeni motive eti herşeyi ola bilir kendini topla üzülme yüzün ğüldürceyiz allahın izliyle dedi bana da güven geldi şimdi tekrar deniyorz inşallah bu sefer hayırlı bir şekilde devam eder sen ne aşamdasin

Canim insallah son tedavin olur....onceki denemeler nerdeydi...sorun neydi ayrica
ben öncedende Novaart yapıldı tedavim şimdide orda devam ediyorum oradan ben çok memnunum başka dokdoralara hic görmedim iki yıldı ayini dokdorum sorun yok bizde herşey normal

ben öncedende Novaart yapıldı tedavim şimdide orda devam ediyorum oradan ben çok memnunum başka dokdoralara hic görmedim iki yıldı ayini dokdorum sorun yok bizde herşey normal
umarım bu kez tedavin başarılı olur hayırlısıyla..kamera ile bakılacağını söylemiştin, düşüklerin nedneleri anlaşılamadı mı?

Arkadaşlar çalışan lar için sıkıntı oluyor mu novo art ben devlet memuruyum akşam Beşe kadar çalışıyorlar çalışanlar nasıl ayarlıyor acaba saatlerini

umarım bu kez tedavin başarılı olur hayırlısıyla..kamera ile bakılacağını söylemiştin, düşüklerin nedneleri anlaşılamadı mı?
evet bakıldı ama temiz oldugun soyledi rahimden parca alindi patoloji sonucunda temiz çıktı yarin Novaart yumurta takipi var ne olacak bakalim

Merhaba arkadaşlar Rabbim bu mübarek günlerde hepimizin dualarını kabul etsin karnımızı ve kucaklarımızı doldursun bende önümüzde ki hafta gidicem novarta benimde ilk tüp bebek denemem olucak inşallah ilk ve son olur doktor önerebilmeniz mümkün mü hoş bütün yorumlar çok iyi ama yineee gidenler için sormak istedim

Novaart'da 2. Denememdi. Bugün sonuç negatif((( toplamda 3. Denemem oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…