Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar transfer de endo.kalınlığı kaç olması gerekiyor?benim bugün endo 8.5du.hoca iyi dedi ama yine sorayım dedim.

Kızlar transfer de endo.kalınlığı kaç olması gerekiyor?benim bugün endo 8.5du.hoca iyi dedi ama yine sorayım dedim.
Iyi bence. Doktor da öyle dediyse zaten.
Transfer sonrası ananas ve kabak çekirdeği unutma. Aşırıya kaçmadan ama.

Merhaba kızlar beni merkezden aradılar.salı transfer yapılacak. Çok heyecanlandım.kızlar dua edin.bebişim sağlıklı çözülür ve bana tutulur.

İnşallah hersey çok güzel olacak dualarım seninle güzel düşün güzel olsun hersey Rabbim sağlıkla sana bağışlasın evladını insallah

İnşallah hersey çok güzel olacak dualarım seninle güzel düşün güzel olsun hersey Rabbim sağlıkla sana bağışlasın evladını insallah
Çok sağol canım.güzel düşünmek istiyorum ama düşündükçe kalbim çarpıyor.RABBİM yardımcımız ol.

Merhaba kızlar beni merkezden aradılar.salı transfer yapılacak. Çok heyecanlandım.kızlar dua edin.bebişim sağlıklı çözülür ve bana tutulur.
inşallah herşey yolunda gitsin sağlıkla tutunsun

yarın histeroskopi olacağım dediğiniz gibi anestezili olcakmış, çok heyecanlıyım inşallah bakalım hayırlısı...

Kizlar 13 yumurta toplandi bugun insallah dollenirler dua istiyorum sizden

dualarımız seninle, inşallah hayırlısıyla çok kaliteli emriyoların olur, pozitif alırsın... Yumurta toplama anestezi altında yapılıyor değil mi? Tamamen uyuyorsun? Bir de saat kaç gibi aldılar acaba? ben şimdiden nasıl izin alacağımı kara kara düşünüyorum son olarak gün içinde çok sıkıntın oldu mu ağrı vs? çok soru sordum kusura bakma

arkadaşlar novaart ta mini tüp ya da naturel siklus yapılıyor mu rezervi az olanlar hocalar ile bu konuları konuştunuz mu hiç acaba?

Guzucum hemen uyuyorsun anestezi ile biseyde haberin olmuyor. Evet benim eve gelince agrim cok oldu hala da hafiften var. Ben rapor aldim cunku bu surecte is falan dusunmek istemiyorum. Bugun sbh aradilR simdilik 8 embriyom dollenmis insallah kaliteli olurlar .Allahim hepimizi guldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…