Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

13:30da aldilar canim ama kacta ciktigimi hatirlamiyorum

Merhaba arkadaşlar bende yeni çıktım yumurta toplamadan gerçekten dediğiniz gibi korkulacak hiç birşey yok şimdi hafif Ağrı'larım var fakat benden 36 yumurta toplamışlar pko olduğum için çok yumurtam büyümüş doktor ohss olabilirsin dedi korktum çok yarın tekrar kontrole çağırdı aranızda böyle bi durumla karşılaşan var mı acaba

canım geçmiş olsun 36 yumurta çok değil mi ilk defa senden duyuyorum bu kadar doktor ne dedi peki

canım geçmiş olsun 36 yumurta çok değil mi ilk defa senden duyuyorum bu kadar doktor ne dedi peki
Banada çok geldi zaten çok aşırı yumurtlamam var diye tüp bebek yaptık normalde yumurtlama tedavisiydi bir anda döndük polikistik over lerde oluyormuş işte şu ohss sendromu olabilir dedi yarın kontrole çağırdı kalan yumurtalar büyüme yapıp karında sıvı birikmesi yapabiliyor dedi vallahi bende bilmiyorum hayırlısı inşallah

ayy çok güzel bir sayı, haydi inşallah gebelik haberini alırız :) ağrı kesici almamızda sorun olmaz herhalde? Bir de 13:30'a kadar nasıl aç kaldın

ayy çok güzel bir sayı, haydi inşallah gebelik haberini alırız :) ağrı kesici almamızda sorun olmaz herhalde? Bir de 13:30'a kadar nasıl aç kaldın
O saate kadar aç kalmıyorsun. Genelde sabah kahvalti yapmanı istiyorlar 6 gibi. Ağrı kesici de alabiliyosun isim veriyolar. Ben ağrı kesiciye ihtiyaç duymadım hiç. Hassasiyete göre değişiyor sanırım. Rahat olmaya çalış. O kadar basit işlemler ki. Kanama vs olmadı bile bende.

Maşallah canım. Dondur dondur sakla embriyolari artık .
İnşallah olmazsın ohss. Zaten doktorlar tecrübeli ve dikkatli bu konuda. Olsan bile tedbirli davranırlar. Bhcg hormonu ohss yi tetikliyor. Ben hamileligi mi öğrendikten sonra cok küçük çapta yaşadım ki bu kadar yumurtam yoktu. Karında müthiş bir ödem vardı. Ohss bile değildim belki de bu anlamda.
Genelde transferi sonraki aya erteleyebiliyorlar gebelik tetiklemesin diye. Sen doktorlara güven. Doğru olan ne ise ona karar verirler.

çok rahatladım gerçekten çok teşekkür ederim, kan şekerim çok çabuk düştüğü için anestezi yüzünden aç bırakırlar diye biraz endişelendim çünkü... of ne zor işlermiş, inşallah senin kadar şanslı oluruz, biz de güzel sonuçlar alırız :)
sana da sağlıkla kucağına almak nasip olsun arkadaşım Allah'ın izniyle...

İnşallah canım inşallah. Allah emeklerinizi bosa çıkarmasın. Şekerin düşüyorsa ekmek bal filan yeme. Yumurta ceviz zeytin peynirli yap kahvaltını. Ben de öyle yaptım. Rahat oldu. Zaten uyanınca meyvesuyu getiriyorlar hemen.

Hayırlısı olsun inşallah hocaların vardır bi bildiği

tamam canım çok teşekkür ediyorum... hayırlısı artık

Geçmiş olsun canım. Bendende 33yumurta toplandı.evet ne yazık ki pko olanlarda ohss olabiliyor.ben ilk 4 ohss oldum. 5.ve6.olmadım.mehmwt hoca farklı çatlatma iğnesi verdi.durumumu bildiği için.senin ilk deneme miydi?

Geçmiş olsun canım. Bendende 33yumurta toplandı.evet ne yazık ki pko olanlarda ohss olabiliyor.ben ilk 4 ohss oldum. 5.ve6.olmadım.mehmwt hoca farklı çatlatma iğnesi verdi.durumumu bildiği için.senin ilk deneme miydi?
Çok teşekkür ederim evet ilk tüp bebek aklımda yoktu fazla yumurta gelişince ani karar verdik sen Nasıl atlattın peki benim şuan karnımda bi gerginlik ve mide bulantım var gaz sancısı gibi anlayamadım yumurta toplamadan mı yoksa ohss le ilgili mi banada pregnyl ve yanında ganopeptyl verdi 2 tane 3 çatlatma iğnesi birlikte oldum

Bana aynısı verdi.senin hoca mehmet mi ahmetmi?benim bu sefer sıkıntısız oldu.diğerlerinde mide bulantısı, şişmeyle hastanelik oluyordum.Allah'a şükür bu sefer olmadım.benim şuan dondurulmuş 1 tane embriyo var.salı onu transfer edecekler. Seninde hayırlısıyla inşallah ilk ve son olur . RABBİM hepimizin yüzünü güldürsün.

Guzum sbh 7de kahvaltini yapmis olacaksin dediler dolayisiyla acikmadim .Evet agrin olursa parol tb icebiliyorsun bana verdikleri ilaclarda vardi ama ben bir kere kullandim cok sukur bugun iyice azaldi agri

Mehmet hoca nın hastasıyım çok şükür biraz daha iyiyim inşallah sıkıntı olmaz yarın kontrole çağırdı bakalım inşallah bişey çıkmaz Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah senin içinde salı günü hayırlı olur bebişini kucağına alırsın inşallah

merhaba canım bende iyiyim iyi gidiyor şükür benim tek olduğu halde zorlanıyorum senin daha zor tabi ama inşallah yarıladık arkasıda gelecek tatlım kendine dikkat et

Selam arkadaşlar bu gün ahmet beye gittim mayısta tedaviye başlama kararı aldık adetten dört beşgün önce iğne başlıcaz koluna bant yapıştırcaz dedi soramadımda bilen veya kullanan varmı pıhtılaşma için olabilirmi

ilk defa mı gittiniz, ön görüşmemi muayene miydi ben haftaya gideceğim, ücret alındı mı sizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…