Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

çok saol canım

Selam kızlar. Yarın tedaviye başlayacağız bi aksilik çıkmazsa. Sorum var size: e2 hormonu icin aç karnına mi kan verdiniz.

kızlar herkese merhaba herkes nasıl ne durumdasınız, kanada ve 652 bebekleriniz cinsiyetleri belli oldumu siz demir hapı falan kullanıyormusunuz
Merhaba canım iyi gidiyor çok şükür 16 haftalık olduk biri erkek ama diğeri kız gibi dedi ama tam belli değil 8 martta belli olacak bakalım sen nasılsın ne durumdasın

Merhaba canım iyi gidiyor çok şükür 16 haftalık olduk biri erkek ama diğeri kız gibi dedi ama tam belli değil 8 martta belli olacak bakalım sen nasılsın ne durumdasın
merhaba canım ne güzel bende iyi çok şükür bende yarın gidicem muayene için

Arkadaşlar aşırı derecede bulantılarım oluyor. afedersiniz yediğim herşeyi çıkarıyorum. Hocalar sizlere bulantı için bi ilaç falan vermismiydi

Tek yumim oluştu ve dondurdukl nisanda tekrar başlayacaz inşallah ilk defa bir doktor başından savmadı Allah razı olsun

Hayırlısı olsun. Vardir bir hayir. Nisanda yüzün guler inşallah.
benim hep tek yumurtam olur ilk defa dondurulacak canım ya
mutluyum aslında hani tek yumin var al transfer deyip bitirmedi doktor ahmet erdem

benim hep tek yumurtam olur ilk defa dondurulacak canım ya
mutluyum aslında hani tek yumin var al transfer deyip bitirmedi doktor ahmet erdem
Aa çok iyi ben tedaviyi donduruyorlar zannetmistim. Çok sevindim. Ahmet bey bi tanedir çok güvenirim. Simdi sonraki aylarda birer tane toplanip birden fazla mi embriyo transferi yapilacak? Bu durumu bilmediğim için soruyorum canım.
İlerleyen aşamalarda da haberdar et bizi mutlakà.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aşırı derecede bulantılarım oluyor. afedersiniz yediğim herşeyi çıkarıyorum. Hocalar sizlere bulantı için bi ilaç falan vermismiydi
Canım benim de çok oldu da, hep iyibir şey olduğunu düşündüğümden kesilmesi için ilaç talebinde bulunmadım( düşük yaptıklarımda hiç bulantı yaşamamıştım) dayanılmayacak gibi ise mutlaka hoca ya ulaş, fikir verecektir

Canım artık bugün dayanamadım hocayı aradık fakat bu hafta yurt dışına cikmis İlknur hanımla gorustuk oda bu haftalar da bebeğin organları gelişiyor ilaç onermiyoruz dedi mecbur idare edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…