Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım artık bugün dayanamadım hocayı aradık fakat bu hafta yurt dışına cikmis İlknur hanımla gorustuk oda bu haftalar da bebeğin organları gelişiyor ilaç onermiyoruz dedi mecbur idare edicem
Bulut, bulantının bebeklerin gücüne işaret olduğunu düşünüyorum, biraz sabret geçecek ben 13. Hafta bittiğinde kurtuldum, inş sende kurtulcaksın

Bulut, bulantının bebeklerin gücüne işaret olduğunu düşünüyorum, biraz sabret geçecek ben 13. Hafta bittiğinde kurtuldum, inş sende kurtulcaksın
İnsAllah kanada insAllah. İnternette bende okudum bende bebeğin iyi olduğunu dusunup sabretmeye calisiyorum bakalim

ahh evet canım birde bana diyorki ben sadece şansı artırmak için yapıyorum diye beni inandırmaya çalışıyo
ben bu adamları sırtımda taşırım yaa gerçekten insana güven veriyolar utanmasam sarılacaktım okadar yani
benim iki tedavim iptal oldu Ahmet hocada yumurtam kaliteliydi dondurdok nisanda tekrar başlayacaz tedaviye

Canım çoğul olma durumu olmasın, mide bulantısı çok zorluyo çoğul gebelikte.
Tek tutmuş canim tek kese görüldü cumartesi 6+2 de de kalp atışı duyduk yine tekti. Ama ben transfer sonrası ohss oldum halada geçmedi devam ediyor ohss. onun etkisiyle bebek birleşince ondan böyle oldu sanirim

Tek tutmuş canim tek kese görüldü cumartesi 6+2 de de kalp atışı duyduk yine tekti. Ama ben transfer sonrası ohss oldum halada geçmedi devam ediyor ohss. onun etkisiyle bebek birleşince ondan böyle oldu sanirim
Çok emin olma canım, bnm 7. Haftada ikiye çıkmıştı tek olan. Allah gönlüne göre versin inşallah.

Bu arada ohss yi çokk şiddetli bi şekilde bende yaşamıştım yıllar önce. Ne kadar zor olduğunu biliyorum. Şükür atlattın

Çok emin olma canım, bnm 7. Haftada ikiye çıkmıştı tek olan. Allah gönlüne göre versin inşallah.
Hayırlısı canım hayırlı sağlıklı kucagima alayimda teke de raziyim. Ohss da çok feci bisey sende yasamissin beni daha iyi anlarsin kaç hafta geçti sıvı da azalma var ama hala daha tam geçmemiş yumurtalıklarım hala kocaman.

Maşallah canım. Bak ne güzel kaliteli oluyor. İnşallah nisanda güzel haberlerini alacağız.

slm kızlar ben bu ay adet olunca tüpe başlıcaz adetim 8-9 olacak
hamilelere saglıklı evlat nasip etsin inş RABBİM inş darısı bize olur bn mehmet beyin hastasıyım

bilmezmiyim acı eşiğim çok düşük değildir neler yaşadım ama ohss yi unutmadım

Evet canım hamileyim, inşallahhh sen de hamilesindirrr
hayrlı olsun bacım inş kucagınada alırsın RABBİM saglıklı hayrlı evlat versin inş
kızzz bacın takvim yapsana gııı
bu ay hiç umudum yok salı yada carşmba adet olucagım hemn tüpe koşacagım yetr çok yoruldum çokk

Teşekkürler,inş hayırlı sonuçlar alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…