Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

maşallahh ne güzel böyle güzel haberler almak :) Bende bugün başladım 2. aşılamama hayırlısı olsun heycanımı atlatmışım ilki gibi olmadım :):) aklımda deli sorular var ama doktorlar hiç konuşmuo sonra unutuyorum ne dicemi neyse bakalım beklicez artık :)

hayirli olsun tedavin, inşallah güzel haberler bekliyoruz senden de

İnşallahh :):) Buda olmazsa napcam bilmiorum tüp bebekmi yoksa son kez aşılamamı doktor yönlendirir herhalde

İnşallahh :):) Buda olmazsa napcam bilmiorum tüp bebekmi yoksa son kez aşılamamı doktor yönlendirir herhalde
yaşın kaçtı senin. beni fazla yonlendirmedi iki alternatifi de sundu hatta aşılamaya daha meyilli gibiydi. ama ben yaş nedeniyle tüp istedim

kesinlikle en az bir aşılama daha yapar ama ben umitliyim olacaktir inşallah. olmadi iki ay ara verirsin belki kendiliginden olur

kendiliğinden olur die bayagı erteledik . Bi sorun yokmuş olur die ama olmadı malesef kendimi rahat bıraktım olmadı kastım bebek olsun die olmadı alternatif tıp denedim oda olmadı yani bırakmaya niyetim yok zaman daha sinir bozuyo en azından şuan ugraşıyorum aşılama falan tabiki maddi gücün yettiği yere kadar :) Yİnde herşey Allah 'ın takdiri ...

merhaba. cevabınız için çok teşekkr ederim. bizim doktorumuz Batuhan bey di. bende ordan memnun kalmadım. yumurta toplama zamanında yurt dışına gitmiş başka biri geldi yumurta toplamaya. transferi başka biri yaptı. bölük börçük bi durumdu. başkent de ki hulusi bülent çok yoğun bi hoca gerçekten. herşeye tek başına koşturuyor. bu aslında hastayı takip etmesi için ii bişi ama bi yandan da o yoğunlukda zorlaşıyr bazı şeyler. bende sabah 8 buçukta gittiğimde 11 de sıra gelmişti. maalesef çok kalabalık bi yer. nova art da ki mehmet beyin de bu konuda çok ii olduğunu söylüyorlar. benim ikinci denemem olacağı için titizleniyorum. bakaılm bi karar verip başlamam lazım artık.

Arkadaşlar merhaba,
BEn düşük over rezerviyim. 4 kez tüp bebek denedik maalesef nasip olmadı. Şimdi Novaart 'ta Mehmet - Ahmet Erdem kardeşlere gitmeyi düşünüyorum. Aranızda düşük over rezervi olup da burada tedavi gören var mı? Doktorların tutumu ilgisi nasıl? Tavsiye eder misiniz?

Merhaba bende de senin gibi rezerv düşüklüğü var üç sefer denedim malesef tutmadı son denememi ahmet hocada yaptım ve çok memnun kaldım önceki tedavilerimi anatolyada yaptırdım memnun kalmadım ilkinde transfer bile olamadım ikincide zar zor bir tane döllenmişti tutmadı iki normal yolla gebeligim düşükle sonuçlanmasına rağmen araştırma gereği bile duymadılar üçüncüde ahmet hocaya gittim ve üç yumurta döllendi iki tane tıransfer etti ilk teste beta 6 çıktı tutmadı ama olsun bu banaumut oldu gerekli araştırma yapıldı pıhtılaşma sorunum varmış dördüncüyüde ahmet hocada deniycem çalışanları güler yüzlü hoca çok ilgili ben memnun kaldım tavsiye ederim

Halime cevapladığın icin cok teşekkür ederim. Ben de 3 kez anatoliada yaptım. Çok şükür 2 şer tane de olsa yumurtam oluştu. Şükür transferim de oldu ancak tutunma gerçekleşmedi. 3 ünde de hep aynı method denendi. Acaba neden tutunma olmadı diye hiç araştırılmadı? Bu sefer mehmet erdeme gitmeyi düşünüyorum ben de.. umarım iyi sonuçlar alırız

Genetige de baktır bence bide gebelik serumu diye bişey duydum araştırıyorum ama ankarada uygulayan yer bulamadım

Arkadaşlar 12.gün 264 14.gün 471 çıktı degerim. İkisini farklı yerlerde yaptırdım. Tam 2 ye katlanmamis değer bi sıkıntı olurmu. 1 hafta sonra novaarttan randevu almam söylendi kese icin

Arkadaşlar 12.gün 264 14.gün 471 çıktı degerim. İkisini farklı yerlerde yaptırdım. Tam 2 ye katlanmamis değer bi sıkıntı olurmu. 1 hafta sonra novaarttan randevu almam söylendi kese icin
Tebrik ederim katlanmış değerin daha ne olacak maşallah. Allah tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…