normal doğum hayali kuran ekim anneleri

çıtır pıtır ...............................8 ekim
neslihanm.............................8 ekim
bluewave...............................9 ekim
melsa18...............................10 ekim
suuuuuuuuu..........................10 ekim
dağlarkızı .............................11 ekim
gül-şen..................................11 ekim
hatice41...............................12 ekim
myprecious...........................13 ekim
selhan...................................14 ekim
yeşimmerve..........................17 ekim
enemine...............................17 ekim
gasye ..................................17 ekim
yağmur ankara......................17 ekim
nisa 77.................................17 ekim
minikeller..............................19 ekim
hayalkız................................19 ekim
hasret.kara............................20 .ekim
tuğba ...................................20 ekim
edhak...................................21 ekim
vahide .................................22 ekim
berbeto.................................22 ekim
beyazzambak........................27 ekim
dbest ...................................27 ekim
zeynepözdil...........................29 ekim
yade06.................................29 ekim
gulşen_23.............................30 ekim
ibolya....................................31 ekim
kendimi bu listeden çıkartıyorum kızlar Rabbim hepimzin gönlüne göre versin

nisanur senin için kabullenmesi zor tahmin edebiliyorum ama sağlıklı olsun sen ona dua et... hakkında hayırlısı buymuş demek kii...
ben doktorun dediğini yapıyorum vallaa:)) gerçi her akşam değil tabii ki ama pek bişey olmuyooo...yanii haliyle insan zevk alamıyo korkudan ...(doktor bana kasılmalarımın başlaması için eşinle ilişkiye gir demişti bilmeyenlere duyrulur:))
yarın kontrolum var belki bu akşam son bi deneme daha yaparız :)

selhan olmuyorrrrr
istediğin kadar yap guzelım.
bebişin ne zaman ısterse ozaman gelıcek..
ben kabul ettım sende et bıran once:)

slm arkadaşlar
dün kontrolüm vardı benimde sanırım bebeğimin dönmeye pek niyeti yokmuş halen sol kabırgamın hemen altına koymuş kafasını orda yatıyor,ctesi nst için çağırdı ve bu son haftamız artık kararımızı vereceğiz dedi(
bende nisanur gibi hayallerim yıkıldığı için canım biraz sıkkın ama napalım sağlılkla gelsinlerde.doktorum dönmesi çözüm değil çatın darsa ya da kordon dolanırsa da sezeryan zaten dedi,kısmet benim nazlı oğlumun bu hafta son şansıymış bakalım ne olacak?

beni normal doğum hayali kuranlardan çıkarın arkadaşlar hayal kırıklığına uğrayanlar grubuna yazın( perşembe kuzuma kavuşuyorum sezaryanlaa

melsa18...............................10 ekim 4 EKİM NORMAL DOĞUM
dağlarkızı .............................11 ekim 29 EYLÜL NORMAL DOĞUM
yağmur ankara......................17 ekim
hayalkız................................19 ekim 6 EKİM NORMAL DOĞUM
beyazzambak........................27 ekim

aramızda doğum yapanlarda var moral olsun bize kaydirigubbakcemile5

Çaatır çatır normal doğumla oğlum berk 5 ekim günü saat 7 de başlayan anlamsız ve düzensiz ağrılarımın arkasından saat 22 gibi hastaneye gittim ve zor ve şiddetli ağrılarımın arkasından 23:20 de oğlum 3650 gr ve 51 cm dünyaya geldi darısı diğer normal doğum bekleyenlerin başına allah yar ve yardımcınız olsun arkadaşlar..

beni normal doğum hayali kuranlardan çıkarın arkadaşlar hayal kırıklığına uğrayanlar grubuna yazın( perşembe kuzuma kavuşuyorum sezaryanlaa

canım allah yardımcın olsun inşallah hepimiz normal istiyorduk ama kısmet napalım hayırlı doğumlar olsun dualarımız seninle ve kızınla arkadaşım a.s.

canım allah yardımcın olsun inşallah hepimiz normal istiyorduk ama kısmet napalım hayırlı doğumlar olsun dualarımız seninle ve kızınla arkadaşım a.s.
teşekkürederim zeynepcim :CüvCüv: ALLAH HEPİMİZİN YANINDA OLSUN UMARIM EN KISA ZAMANDA BEBİŞLERİMİZZE KAVUŞURUZ:içelim:

gasyecim hayırdır niye böyle bi karar alındı sen de benim gruba dahil olmuşun hayırlısı olsun yarın sen de anne oluyosun hadi bakalım şimdiden gözün aydın

gasyecim hayırdır niye böyle bi karar alındı sen de benim gruba dahil olmuşun hayırlısı olsun yarın sen de anne oluyosun hadi bakalım şimdiden gözün aydın
Nisanur sana kısaca anlatayım:)) pazar günü bnden nişangeldi( hani doğum öncesi kahverengimsi kırmızımsı akıntı) pazartesi dr gittim...suyun bebebiş hepsi iyi hatta plesentanda baya olgunlaşmış dedi...doğumun başlaması lazım dedi en azından bebeğin kanala girmesi gerekiyormuş bendede 1-2 santim açıklık olması lazımmış...çünkü nişandan 2-3 gün sonra doğum olurmuş... neyseedr vjn.muayene etti bebek hiç inmemiş , açılma sıfır dedi sancım desen oda yok nst çekiliyor 1 tane bile sancı çıkmıyor..dr beklemenin bir anlamı yok dedi sancın gelse bile bebek inmediği için yapacak bir şey yok dedi unutmadan annemde aynı serfiste ebe yani dr aile dostu: sonuç olarak nisanurcum büyük ihtimal yarın kızıma kavuşuyorum
:dance::dance::dance::dance::teytey:

sırası gelen doğuruyo

Arkadaşlar merhaba,

Bizim de günümüz azaldı. Yarın işten ayrılıyorum artık izne. Sonra beklemeye başlayacağım. Doktorum herşeyin normal doğum için elverişli olduğunu söyledi. Zaten ben en başından beri hep normal doğum istiyorum demiştim. İnşallah izne çıktıktan sonra kızım bizim fazla bekletmez. Beni de listenize eklerseniz çok sevinirim. SAT'a göre doğum tarihi 30/10/2008 görünüyor.

Doğum yapanlara gözleri aydın diyorum. Henüz yapmamış olanlara ise hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum...

seadenız bız senı doğurdun sandık hayatım ya nerdesin sen uğramıyosun nezamandır..

melsa18...............................10 ekim 4 EKİM NORMAL DOĞUM
dağlarkızı .............................11 ekim 29 EYLÜL NORMAL DOĞUM
yağmur ankara......................17 ekimyarın sezaryenle meleğine kavuşacak
hayalkız................................19 ekim 6 EKİM NORMAL DOĞUM
beyazzambak........................27 ekimbebişi sabırsız çıktı sezaryenle birbirlerine kavuştular
myangel................................30 ekim

BEKLEMEYE DEVAM:teselli:

benim normel doğum hayallerim suya düştü valla, 23 ekimde randevum var o güne kadar doğurdum doğurdum doğurmadım sezaryene alcaklar, iki gündür allak bullak olmuştum, hatta geceleri sabaha kaadar rüyamda sezaryan oluyodum , artık işi gırgırına vuryom valla, haşırt diye kescekler foşurt diye çıkartcaklar, bende mucuk diye öpcem hihoyyyt

hayırdır kız ibolya sana ne oldu da sezaryen dediler??

aman şekerim sorma, bu çarşamba randevum vardı drda, annemle birlikte doktora gtmiştik, topicde geçenlerde çatı muayenesi mevzuusu vardı, ulen dedim bana da çatı muayenesi yaparmı acaba, dr hiçbişey yapmadı, bebişime baktı, kilosunu boyuunu suyunu vs, herbişeysi normal dedi, neyse ultrasondan kakltım drun odasına geçtik, dr bana 2 hafta sonra tekrar geliyosun dedi, haftada ntsye girceksin tansiyon takiibine devam edcez filen dedi, neyse konuşmamız bitti, dr bana doğumla ilgili bişey söylemedi, ben de meraktan sordum normalmi sezeryanmı yapcaz bişey konuşmadık diye, bana direkt sezeryan dedi, şaşırdım, annem benden daha çok şaşırdı, sezeryan olmasın normal olsun diye ısrar etti, benim de gönlüm normalden yanaydı zaten,, neden normal yapmıyoruz diye sordum, sen infertilite tedavisi görmüş bi hastasın dedi, 8 yıllık evlisin ve bebişiin kıymetli bebiş dedi, senin muhtemel doğum tarihini bekleyerek bebeği riske atamam dedi, annem niye riske girsinki herşey normal gidiyo dedi, dr ya kordon sarkması olursa ya kakasını yerse o zaman napcaz dedi, çok istiyosanız normal doğumu bekleriz ama ben tavsiye etmiyorum zaten sen sezeryan için de müsait diilsin dedi, velhasıl kelam 23 ekimde kontrole gidcem, herhalde ertesi gün yada ondan sonraki gün beni sezeryana alırlar, hayır yani doktoruma da güveniorum, para için yapmayacağına inanıyorum, yoksa hemen teslim olmazdım, normal istiyodum ama bize normal uymazmış illa kestircez, bende iki gündür bu duruma alışmaya çalışıyorum, arkadaşlarımla konuşuyorum, hikayelerini dinliyorum, sanki bugün bu durumu kabullendim gibi, artık gırgıra vuruyorum, çatır çatır kestirtcem kendimi kaydirigubbakcemile3

ibolyacım hakkında hayırlısı neyse o olsun ama ben pek anlayamadım... rahatsızlığın ne tam olarak açıklar mısın??doktorun "zaten sen sezeryan için de müsait diilsin" demiş ya neden öyle demiş??
ner neyse olcak bi şekilde işte bırtlatçaz ama nasıl???
normal doğum için beklemeye devam... en korktuğum da zaman dolduğunda sancı olmazsa sunni sancı verirlerde o sancıyı da çektikten sonra açılma almazsa sezeryana alınmak.. artık kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız hakkımızda hayırlısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…