normal doğum hayali kuran ekim anneleri

seadenız bız senı doğurdun sandık hayatım ya nerdesin sen uğramıyosun nezamandır..

Cıtır Pıtır Yok Canım ya Doguramadım Henuz Ama her gun sancı cekıyorum bı Acıklık yok Evde Kızımla ılgılenıyordum pc basına gecmeye fırsatım bıle olmuo ınan kız benı oyle bı uzuyor kı bazen dıyorum uzuntuden nerede ıse doguracam ama gelmedı bı turlu :)) hayırlısı beklıyoruz en fazla ptesı gunune kadar ınsallah sen dogum yaptın sanırım allah saglıklı bı sekılde buyutmenı nasıp etsın allah sıze bagıslasın kocaman op bebısı yerımeeeeee

kızlar selam hepinize ancak biraz oturmaya başladım fazla yazamadım kusura bakmayın benim normal doğum hayalim tutmadı sancı çeke çeke sezeryanle yaptım herşeye rağmen kızıma kavuşamk müthiş hepinize hayırlı doğumlar diliyorum

ibolyacım hakkında hayırlısı neyse o olsun ama ben pek anlayamadım... rahatsızlığın ne tam olarak açıklar mısın??doktorun "zaten sen sezeryan için de müsait diilsin" demiş ya neden öyle demiş??
ner neyse olcak bi şekilde işte bırtlatçaz ama nasıl???
normal doğum için beklemeye devam... en korktuğum da zaman dolduğunda sancı olmazsa sunni sancı verirlerde o sancıyı da çektikten sonra açılma almazsa sezeryana alınmak.. artık kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız hakkımızda hayırlısı olsun..

ya canım bilmiorum kafam karıştı benimde yarın başka bi dra gidcem. artık çok acil hareket etmem lazım günümü doldurmak üzereyimneredeyse. sezeryan olcaksa 7-8 gün snra olması lazım. başka bi drla da görüşeyim de içim rahat etsin diyorum. iyice karıştı herşey. bıktırıyolar bazen insanı yaa. birinin dediği diğerini tutmuyo

X