normal doğum hayali kuran ekim anneleri

Allahın izniyle çıkartırız tuğbacım sen yeterki rahat ol içini rahat tut ben bunu bilir bunu sölerim inşallah bi aksilik çıkmassa kolay doğurcam ben kendime güweniyorum ben böle diyince herkes deliymişim gibi bakıo ama napiim öle hssediyorum :)

Allahın izniyle çıkartırız tuğbacım sen yeterki rahat ol içini rahat tut ben bunu bilir bunu sölerim inşallah bi aksilik çıkmassa kolay doğurcam ben kendime güweniyorum ben böle diyince herkes deliymişim gibi bakıo ama napiim öle hssediyorum :)

aynen senin gibi düşünüyorum bence ne kadar iyi düşünürsek o kadar kolay olacak herkese kolay doğumlar

enemıne aynı bende boyle düşünüyorum.zaten boyle düşünmesem bu kadar kendıme guvenemezdim normal doğum yapabılmek ıcın..
pozitif düşünmek onemli..

zaynepcim bence de erken 38.haftaya kadar dönüyolarmış dr. öyle demişti doğumda bile dönenler varmış hayırlısı olu işallah

e tabı zeynepcım benımde 37 haftalıkken döndü.
nısanurun dediği gibi doğum sırasında bıle donebılıyorlar.içini ferah tut sen..

valla kızlar bende kimseye itiraf etmiyom da.aman yaparım doğum ne olcak diyom.ama bi yandan da korkuyorum.ama korksamda tırssamda normal doğum yapmak istiyom.ona kendimi çok hazırladım...hatta artık bir an önce yavrumu kucağıma almak istiyom...

nisa beni de ekle listeyesengözlerimebaksanab
hoş druma kalsa sezeryan olcak ama bakalım bayramdan sonra drumu ikna etmeye çalışıcammm:jeyyar:

Ben de hep normal istedim şimdiye kadar ama şimdi korkuyorum. Benim doktorum da moral vereceğine tam tersi çok canın yanar diye beni korkutuyor :eek:klava: herkesin doğumu zor olmuyor ki nereden biliyor daha çatı muayenesi bile yapmadı. Epidural yaptırmamı istiyor doktorum daha kolay oluyormuş. Onun da riskleri var eşim istemiyor artık risklerini öğrendikten sonra. Ya sezeryan ya ağrılı normal doğum olacak sanırım. Hepimiz için hangisi hayırlıysa o olsun. Allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah hepimize.

hayatım doktorlara normal doğumla uğraşmak zor gelıyor.
oyuzden ıstemıyorlar,vakıt kaybı onlara gore.
sezaryende ıse bellı gun bellı saatte 15 dk da işi bitirip cekıp gıdıyor..

benim de 22 ekim galiba o aralar bekliyoruz.15 ekimde 9 ay bitiyo.benimde normal doğum görünüyo ama ben normal doğumdan çok ama çok korkuyorum.acayib stres yaptım.rüyalarıma giriyo.napıcam ben

benim de 22 ekim galiba o aralar bekliyoruz.15 ekimde 9 ay bitiyo.benimde normal doğum görünüyo ama ben normal doğumdan çok ama çok korkuyorum.acayib stres yaptım.rüyalarıma giriyo.napıcam ben

Berbeto adi ustunde normal dogum,herkes icin olagan olani dogal olani bu.Dunyadaki butun canlilar bu sekilde doguruyor.Cok korkunc bisey olsa bir doguran bir daha dogurmazdi heralde.Ben ilk dogumunu sezeryan yapmis biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum.Tabiiki zorunlu durumlarda sezeryan olunmali.Sezeryandan sonra dikis yerimde surekli bir hassasiyet oldu.Simdide 36 haftaligim ve son 1 aydir sezeryan bolgemde dayanilmaz sanci ve aci var.o bolge deforme oldu.Doktor biran once bebegi almak istiyor,dikislerin atabilir diye..bende dayanabildigim kadar dayanmak istiyorum..Tabikii boyle bir sorun herkeste olacak diye bisey yok.
Artik normal dogumdada epidural yapiyorlar,:) Bence bunu doktorunla konus.ve kesinlikle korkma.saglicakla bebeginide kucagina alirsin insalalh.

Berbeto adi ustunde normal dogum,herkes icin olagan olani dogal olani bu.Dunyadaki butun canlilar bu sekilde doguruyor.Cok korkunc bisey olsa bir doguran bir daha dogurmazdi heralde.Ben ilk dogumunu sezeryan yapmis biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum.Tabiiki zorunlu durumlarda sezeryan olunmali.Sezeryandan sonra dikis yerimde surekli bir hassasiyet oldu.Simdide 36 haftaligim ve son 1 aydir sezeryan bolgemde dayanilmaz sanci ve aci var.o bolge deforme oldu.Doktor biran once bebegi almak istiyor,dikislerin atabilir diye..bende dayanabildigim kadar dayanmak istiyorum..Tabikii boyle bir sorun herkeste olacak diye bisey yok.
Artik normal dogumdada epidural yapiyorlar,:) Bence bunu doktorunla konus.ve kesinlikle korkma.saglicakla bebeginide kucagina alirsin insalalh.
Canım yaa ne güzel morel verdin bize şu doğum arifesinde inş.normal bi şekilde doğururuz Allah sana da kolaylık versin canım inş.ağrısız sancısız olur bu doğumun:)))

benim son tarihim 9 Ekim. dün doktorum muayene etti. daha baş yerlesmemiş sen gününü gecirirsin dedi. carş. gunu kontrole gideceğim. eger perşembe yani 9unda hala bi hareket olmazsa suni sancıyla baslatılacak doğumum. Epidural olacagı icin cok acı cekmem heralde. son 1 haftadır uyuyamıyordum stresten. doktor daha zamanı var deyınce dün gece bi güzel uyumusum ki:))
kızımız nazlanıo gelmiyor bir türlü:)

bende 22 ekimde doğum yapıcam galiba.öyle görünüyor.ama tabi belki erken olur belki geç.benimde normal doğum görünüyo.ama ben normal doğumdan çoook korkuyorum.

korkmayın kızlar allah yardım eder hepimiz kolayca doğururuz inşallah benim de erken olacak diyor doktor kafa yerleşmiş sancı var açılma var her an gelebilir dedi bekliyoruz bakalım

çıtır pıtır ...............................8 ekim
neslihanm.............................8 ekim
bluewave...............................9 ekim
melsa18...............................10 ekim
suuuuuuuuu..........................10 ekim
dağlarkızı .............................11 ekim
gül-şen..................................11 ekim
hatice41...............................12 ekim
myprecious...........................13 ekim
selhan...................................14 ekim
yeşimmerve..........................17 ekim
enemine...............................17 ekim
gasye ..................................17 ekim
yağmur ankara......................17 ekim
nisa 77.................................17 ekim
nisanur.................................18 ekim
minikeller..............................19 ekim
hayalkız................................19 ekim
hasret.kara............................20 .ekim
tuğba ...................................20 ekim
edhak...................................21 ekim
berbeto.................................22 ekim
beyazzambak........................27 ekim
dbest ...................................27 ekim
zeynepözdil...........................29 ekim
yade06.................................29 ekim
gulşen_23.............................30 ekim
ibolya....................................31 ekim
hasret vahide bublegum tarihlerinizi de yazarsanız o şekilde ekleyelim canlarımkaydirigubbakcemile2

selhan galiba doğurdu sesi çıkmadı doktorun dedğini yaptımıki:jeyyar:sırnaşık şey

22 ekim benim tarihim hayırlısı ama inşallah o kadar beklemez.sabırsızlanmaya başladım :CüvCüv:günler geçmiyo sanki

X