normal doğum hayali kuran ekim anneleri

heey millet benide eklayiin 17 Ekim gözüküyor şimdilikkaydirigubbakcemile3 yanlız bende arkadaşlar gibi çatı muayenesi olmadım şimdilik norml gözüküyor bayramdan sonra kesin sonucu alırım:lepi:ama benim gönlüm normalden yanaaa:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:çatır çatıııır dogurcem yaw

Normal dogumcu anneleri cani yurekten tebrik ediyorum.ilk dogumunu sezeryan yapmis bir anne olarak.maalesef ilk dogum sezeryan oldugu icin buda sezeryan olacak.Suan yasadigim ulkede dogum seklini secme ozgurlugun yok hem ozel hastanelerde hemde devleette.cok ciddi bir sorun olmadikca sezeryan bir dogum sekli degil.benim ilk dogumdan dolayi mecburen sezeryana alacaklar.ilk dogumumun sezeryan oldugunu ogrendiklerinde doktorum ve hemsireler...yazik zavvalli sen gibi davrandilar ve neden oldu nicin oldu tuh yazik yazik seklindeydiler...
Kadir gecesinde butun dualar dilekler kabul olurmus.insallah normal doguracak anneler bir avazda kurtulur ve butun anneler saglikla alirlar kucaklarina bebislerini.sezeryan olacak annelerde en kisa zamanda sancisiz ayaklanir insallah.

bende bende normal doğum istiyorum...
bir an önce o gün gelsin o günü baştan sona yaşamak istiyorum çok sabırsızlanıyorum hayırlısyla bi gelse sağ saliimm canım kıızım benm 17 ekim bekleniyor hayırlısı 3 ekimde hazır ool dedi doktor ama inşallah 17 ekime kadar bekletmez bizi:)

beni de ekleyin listeye kızlar ben de normal doğum yapmak istiyorumm :lepi:
SAT'a göre 27 ekim.. inşallah bayramdan hemen sonra doğururum yaw a.s artık beklemek istemiyorum sabırsızlanıyorummmm :dance:

bende geldim:sm_cool: pazartesiye kadar gelmesse pazartesi sunu sanci denenecek sanirim CADIARZUcünkü günüm dolmus doktorum öyle dedi yani 1 ekim oluyor rahimde 3 cm acilma varmis sancilarim var ama yeterli degil insallah hafta sonu siklasirda dogururum kizimi:Saruboceq::nazar::1hug:

çıtır pıtır ...............................8 ekim
bluewave...............................9 ekim
melsa18...............................10 ekim
dağlarkızı .............................11 ekim
gül-şen..................................11 ekim
hatice41...............................12 ekim
myprecious...........................13 ekim
yeşimmerve..........................17 ekim
enemine...............................17 ekim
gasye ..................................17 ekim
yağmur ankara......................17 ekim
nisa 77.................................17 ekim
nisanur.................................18 ekim
minikeller..............................19 ekim
hayalkız................................19 ekim
hasret.kara............................20 .ekim
tuğba ...................................20 ekim
edhak...................................21 ekim
beyazzambak........................27 ekim
dbest ...................................27 ekim
zeynepözdil...........................29 ekim
gulşen_23.............................30 ekim
ibolya....................................31 ekim

nisanur sana kolaykıl olsun bacım listeyi düzenledim bayağı da varmışız yaw hihoyyy:CüvCüv:

bir de farkettinizmi ne kadar çok 17 ekim var bir özelliği mi vardı acaba :jeyyar:

kızlar ben de adımı yazdırmak istiorum ama vereceğim tarihi bilemiyorum salı yani 30 eylül dahil ekim ortasına kadar herhangi bi gün???

suuuuuuuuu..........................10 ekim
selhancım son adet tarihini mi hatırlamıyosun kesin olarak eğer hatırlıyosan netteki otomatik hesaplayıcıya yaz çıkıyo tarihin buradaki tarihlerin hiç biri kesin değil 10 gün önce yada sonra büyük ihtimalle :CüvCüv:

yok canım son adetim 8 ocak olası tarih 14-15 ekim ama suyum azaldığı için doktor normal doğumu başlatabilmek için salıya kadar eşimle ilişkiye girmemi söyledi???
salı nstye gel doğumu başlatacağız duruma göre dedi?? belki geri de atabilir ama ben bayramda doğuracağım bu gidişle normal ya da sezeryan???

benimde 8 ekim ama doktorum heran gelebilir diyor bekliyorum kucağıma almak için ama kızımda tık yok gelmek istemiyor sanırım:)

benide yazın ama heran olabilir esas günüm 29 ekimde doktorum erken gelecek diyor bende normal doğum istiyorum vazgeçtim sezeryandan...

ya selhancım ilişkinin faydası varsa olursa haber ver güzelim ya deneriz :jeyyar: kızımı çok özledim sen dene haber ver olur mu :asigim:

neslihanm.............................8 ekim
suuuuuuuuu..........................10 ekim
selhan...................................14 ekim
yade06.................................29 ekim
kaydirigubbakcemile5maşşallh çok cesuruz biz ekim anaları:nazar:

ooo baya da varmışız:sm_cool::sm_cool: bak ben ekim annelerinde herkes çatır çatır sezaryen olmaya gidince ekim annelerinde aramaya başlamıştım başlık açıp toplaştırdığın iyi olmuş nisanurcum a.s.
üfff ama bak listeye bakınca moralim bozuldu baya sonlarda kaldım ama ben biran evvel doğurmak istiyom
suyum da az değil herhalde erken gelmez benim oğluş selhancım ilişki yararlı olursa gerçekten haber ver kız o gece normal doğumcular olarak kocalarımızı alıp geceyi sabah ederizz:roflol::roflol:

bende bir an ewwel doğurmak istiyorum yaa yeter artık gelsin kuzucuğum :) ilişkinin faydası oluyosa ben hemen kocamın yakasına yapışıım çabuk söleyin olur mu faydası :):):):) yada iftardan sora adamın orucu yemeyelim şimdi:)

amanın bu karılara nerden söyledin ya selhan kız durun manyamayın yavv sakatlık çıkcak sonra

aman ne güzel listeyi görünce keyfim yerine geldi benimde.normal doğum normal doğum diyorumda aman ne var herkes nasıl doğurmuşsa öyle doğururum diyorumda hiçde korkmuyorum diyorumda.ama içimden bi ses kızım sen çok tırsıyosun diyo.20 ekim gibi görünüyo sanki günler yaklaştıkça biraz korkuyom sanki.ay kemdimi sakinleştiriyom ama bakalım ne kadar faydalı olcam.allah hepimizi sağlıklı ve bi nefeste doğurmayı nasip etsin...kızlar hepimiz hamileyiz bizim dualar kabul olur herkes birbirine dua etsinde rahatça çıkartalım:Saruboceq::Saruboceq:

X