Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
şimdilerde söylediği tek şey sana az önce söylediğimdi
çocuğum bana dede mi desin diyo:KK1::KK1:

:)) seni ikna etmek için diyodur .ondan yaşlı olanlarda var sende onları örnek ver.dede dememesi için 23en geç baba olmalıydı :)) yaptığın hesabı bende yaptım en baştan istemediğime hak verdim :)))

Son düzenleme:
Arkadaslar emzirirken ella ertesi gun hapi kullanan var mi acaba. İlacin icinde bes gun emzirmeyiniz yaziyor. Emzirmesem olmaz ki. Reglim biteli 17 gun oldu hamile kalmak istemiyorum. Eger kullanan varsa cevap yazarsa cok iyi olacak

hayır daha regl olmadım
ama eczaneden aldığım testle negatif çıktı
erken olduğu için çıkmamışta olabilir , doğruda olabilir
kafam karışık bekliyoruz bakalım:18:

Erken testlerden alsaydın.İnşallah en kısa zamanda olursun gerçi bir haftan filan kaldı.ben oldum ama içim hala rahat değil gerçi direk parça filan düştü ikinci gün ama yinede tereddütlüyüm üstüne görmemişimdir inşallah iki aydır aynı stres ya off

Erken testlerden alsaydın.İnşallah en kısa zamanda olursun gerçi bir haftan filan kaldı.ben oldum ama içim hala rahat değil gerçi direk parça filan düştü ikinci gün ama yinede tereddütlüyüm üstüne görmemişimdir inşallah iki aydır aynı stres ya off
ay üstüne görme durumu falan yoktur bee
bende düşünmüştüm erken testi ama rahatlatmaya çalışıyorum kendimi
beklemeyi tercih ettik
dua et :KK14:

ay üstüne görme durumu falan yoktur bee
bende düşünmüştüm erken testi ama rahatlatmaya çalışıyorum kendimi
beklemeyi tercih ettik
dua et :KK14:
Edicem canım senin için.yoktur dimi üstüne görme olsa bir önceki adetimde de parçalı oldum buda öyleydi.üstüne görünce bukadar olmazdı dimi
Adam boşuycak en sonunda beni bu stres yüzünden kaçıyorum ondan resmen

Edicem canım senin için.yoktur dimi üstüne görme olsa bir önceki adetimde de parçalı oldum buda öyleydi.üstüne görünce bukadar olmazdı dimi
Adam boşuycak en sonunda beni bu stres yüzünden kaçıyorum ondan resmen
al benden de o kadar
parçalı olduysa korkma bencede

Bende şans pek yoktur oyüzden korkuyorum ben üç ay öncesi ne rahatdım ya geciksede takmazdım ne den evlendimki
ay deme öyle ya
emin öyle bi durum yok
ben eminim senin durumundan
yemin ederim bak
içini ferah tut
kocişinden de kaçma artık :KK23:

X