Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende hiç istemiyordum aslında bi ara istemeye başladım tm kendimi hazırlamamışken böyle bi sorunla karşılaşınca bende ne durumdayım bilmiyorum valla
istiyor muyum?? istemiyor muyum? bilmiyorum
Bir sorun yok sen hamile değilsin.eğer çocuk seviyosan istediğin zamanda olsun.ama çocuk sevmiyosan ve güvenin yoksa düşünme.gerçi senin eşin istiyo .senide ikna edebilir. Yaş kaç senin

Bir sorun yok sen hamile değilsin.eğer çocuk seviyosan istediğin zamanda olsun.ama çocuk sevmiyosan ve güvenin yoksa düşünme.gerçi senin eşin istiyo .senide ikna edebilir. Yaş kaç senin
valla ben çocuk hiç sevmezdim dediğin gibi eşim ikna etti ve bana da sevdirdi
ama işte ne bileyim bi tarafım ister bitarafım istemez oldu
yaşım mı , 30 olcam ekimde

valla ben çocuk hiç sevmezdim dediğin gibi eşim ikna etti ve bana da sevdirdi
ama işte ne bileyim bi tarafım ister bitarafım istemez oldu
yaşım mı , 30 olcam ekimde

Beni ikna edicek kimse yok şanslıyım o zaman :) çok değilmiş yaşın .ama bence sırumlukuk ürkütüyor seni o yüzden hazır değilsin şuan.ki inşallah sen istediğinde olur

Beni ikna edicek kimse yok şanslıyım o zaman :) çok değilmiş yaşın .ama bence sırumlukuk ürkütüyor seni o yüzden hazır değilsin şuan.ki inşallah sen istediğinde olur
yani sorumluluk falan değilde , zamansız beklemediğim anda olması ürkütüyor
çocukla da çok fazla yaş farkı olmamalı ama, şimdi olduğunu varsayarsak arada çocuk 10 yaşına gelecek ben 40
abooooowww

yani sorumluluk falan değilde , zamansız beklemediğim anda olması ürkütüyor
çocukla da çok fazla yaş farkı olmamalı ama, şimdi olduğunu varsayarsak arada çocuk 10 yaşına gelecek ben 40
abooooowww

Boş ver herkesde var artık okadar yaş farkı.ne olmuş ki otuz küsür yaş farkı varsa eşinle aranızda varmı çok yaş farkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…