Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bu ilaci ayda 2 defa kullanmak zarar verir mi yani okudugum kadariyla ilaci aldiktan sonra regl tarihinde gecikme yasanmis ve once kahverengi halinde daha sonra da normale donerek daha sancili bi reglye sebep olmus

Bu ilaci ayda 2 defa kullanmak zarar verir mi yani okudugum kadariyla ilaci aldiktan sonra regl tarihinde gecikme yasanmis ve once kahverengi halinde daha sonra da normale donerek daha sancili bi reglye sebep olmus

Kizlar merhaba bu konu icin uyelik actim umarim yardimci olursunuz.

Ben cumartesi aksami erkek arkadasimla birlikte oldum. Ilk 10-15
dakika heyecandan korunmayi unuttuk git-gel oldu haliyle. Ama bosalma olmadi. Daha sonra ise korunarak devam ettik. Adetiminde bu hafta icinde olmasini bekliyorum. Tam emin degilim. Simdi bir kac yerde bu zevk suyundan hamile kalinabilecegini okudum. Benim durumumda bu ihtimal nasildir sizce? Bu ertesi gun hapini almali miyim daha gec olmadan? 48 saate yakin oluyor sure. Ne dersiniz nasil yapiyim? Canim cok sikiliyor.

Kizlar merhaba bu konu icin uyelik actim umarim yardimci olursunuz.

Ben cumartesi aksami erkek arkadasimla birlikte oldum. Ilk 10-15
dakika heyecandan korunmayi unuttuk git-gel oldu haliyle. Ama bosalma olmadi. Daha sonra ise korunarak devam ettik. Adetiminde bu hafta icinde olmasini bekliyorum. Tam emin degilim. Simdi bir kac yerde bu zevk suyundan hamile kalinabilecegini okudum. Benim durumumda bu ihtimal nasildir sizce? Bu ertesi gun hapini almali miyim daha gec olmadan? 48 saate yakin oluyor sure. Ne dersiniz nasil yapiyim? Canim cok sikiliyor.

Fikir bekliyorum arkadaslarr bi bakin nolur

iyi günler. adetimin son gününde sürtünmeyle ilişki yaşadık. herihtimale rağmen 48 saat dolmadan norvelo içtim 2 tane aynı anda. hemen tuvalet ihtiyacım geldi. ve beyazla karışık kahverengi akıntı gördüm. ve isteksizlik başladı, mastürbasyonda sonuca ulasamaz oldum hep. şimdide üstünden 7 gün geçti, ve buguün kanamam oldu. cok korktum. sizce ilkgünki kahverengi akıntı, ve 7. gün (bugünki) kanama neden ? acil yardım. hamile ihtimalim varmı nolur acil

Norlevoyu ayda 2 defa icmek sakıncalı mı? Su konuya bilgisi olan biri cvp yazsın lutfen

Yaa şimdi banada bişeyler söyleyin....son adet tarihi 3 nisan .prezervatif yırtılmaı kazası 19 nisan.yani . yumurtlama dönemi....ilişkiden 8 saat sonea norlevo 1. Tablet, 2. Tablet te 1. Dozdan 12 saat sonra. (Hemen kadın doğum uzmanına gittim. Yumurtlama dönemi ultrasonla baktı...spiral de takabiliriz dedi. Ama herşeye rağmen hamile kalınırsa bu spiral düşük ni ihtimal de olsa problem çıksrabilir ddi. O an karadız kalıp hap alayım dedim. 9 aylık bi bebeğim var. Henüz tekrar hamilelik için erken. ..korkuyor gibiyim) .... sizce durum ne.....

kızlar selam. dün gece saat 23.00 civarı preervatif içimde kaldı. bir boşalma sözkonusu değil. ancak zevksuyunda olabilcek spermden korkuyorum. ovulasyon dönemimde değilim. bugün adet olmam gerekiyor ama stres beni çok etkiliyor. stres yaptım okul aile falan.. bir de bu olay.. gecikmem stresten mi gebelikten midir. norlevo kullanmalımıyım. 2 ay önce kullanmıştım sürekli de kullanmak istemiyorum bi fikir verirmisiniz...

Arkadaşlar nişanlımla çarşamba günü ilişkiye girdik bekaretimi bozdu ve içime gelmediğinden emindi. Ama yinede norlevo ilacını kullandım. Dün tekrar ilişkiye girdik bu sefer prezervatif ile ve bugün adet oldum 12sinde normalde adetim sizce normal mi ve 12sinde tekrar adet olacakmıyım ? Çok acil bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler

Kızlar bişey sormak istiyorum 8 aylık bebeğim var ek gıda alıyo ama yine de çalıştığım için sütümü sağıp eve götürüyorum bu sabah norlevo içtim 6 saat bebeği emzirmeyin diyo 6 saat sonra sütümü sağıp götürmeli miyim yoksa dökmeli miyim?Bu arada adetim daha pazartesi bitti bugünde hapı içtim eşim emin ama ben emin olamadığım için içtim,süt konusu kafamı karıştırıyo yardımcı olur musunuz?

Kızlar bişey sormak istiyorum 8 aylık bebeğim var ek gıda alıyo ama yine de çalıştığım için sütümü sağıp eve götürüyorum bu sabah norlevo içtim 6 saat bebeği emzirmeyin diyo 6 saat sonra sütümü sağıp götürmeli miyim yoksa dökmeli miyim?Bu arada adetim daha pazartesi bitti bugünde hapı içtim eşim emin ama ben emin olamadığım için içtim,süt konusu kafamı karıştırıyo yardımcı olur musunuz?

Allah bağışlasın,hap yüksek oranda hormon içerdiği için vücuttan atılması zaman alacaktır
bence bugün es geç süt olayını verme ,ne olur ne olmaz..

Dün norlevo içmiştim bu sabah uyandığımdan beri karnımda acaip bi şişlik ve gaz sancısı gibi bi sancı var yaparmı bu hap :KK43:

merhaba arkadaşlar,

ben 5 nisanda adet olmuştum. 10 nisanda geri çekilme yöntemi ile ilişki yaşadım. 13 saat sonrada ilk norlevoyu 9 saat sonrada 2.yi içtim. 4 gün sonra 4 gün süren kanamam oldu hafif miktarda ama kırmızıydı. şuanda hala adet olmadım ki normalde 29 günde 1 olurum. şuanda 34.gündeyim.
Dayamadığım için doktora gittim. vajinal usgde hamilelik yok dedi ama yinede korkuyorum. Ne düşünüyorsunuz?

merhaba arkadaşlar,

ben 5 nisanda adet olmuştum. 10 nisanda geri çekilme yöntemi ile ilişki yaşadım. 13 saat sonrada ilk norlevoyu 9 saat sonrada 2.yi içtim. 4 gün sonra 4 gün süren kanamam oldu hafif miktarda ama kırmızıydı. şuanda hala adet olmadım ki normalde 29 günde 1 olurum. şuanda 34.gündeyim.
Dayamadığım için doktora gittim. vajinal usgde hamilelik yok dedi ama yinede korkuyorum. Ne düşünüyorsunuz?

Canım yumurtlaman olmamıştır, doktor yumurtan gözüküyor dedi mi?

Hiç bir sorun yoktur merak etme. Ama geri çekilme bir "yöntem" değil. Lütfen düzenli bir yöntem tercih et jinekoloğunla.

Canım yumurtlaman olmamıştır, doktor yumurtan gözüküyor dedi mi?

Hiç bir sorun yoktur merak etme. Ama geri çekilme bir "yöntem" değil. Lütfen düzenli bir yöntem tercih et jinekoloğunla.

Canim cok tesekkurler cvbi ndan sonra rahat bi uyku uyuyabildim. Sabah uyandığımdada adet olmuştum. Kabus bitti

Benim adetim 1 inde bitti 5 inde erkek arkadasimla korunmasiz iliski yasadik ama zevk suyu falan disarida geldi biz yinede norlevo aldik ve 6 saat icinde ictim.ayin10 unda kanama basladi ilk koyu kahverengiydi simdi biraz daha kirmizi adet gibi erken adete mi cevirdi bu ilacin yan etkisi mi normal adetim yine 28 gibi gelir mi

Son düzenleme:
Benim adetim 1 inde bitti 5 inde erkek arkadasimla korunmasiz iliski yasadik ama zevk suyu falan disarida geldi biz yinede norlevo aldik ve 6 saat icinde ictim.ayin10 unda kanama basladi ilk koyu kahverengiydi simdi biraz daha kirmizi adet gibi erken adete mi cevirdi bu ilacin yan etkisi mi normal adetim yine 28 gibi gelir mi

Gelebilir de gelmeyebilir de eğer uzun süren yoğun bir kanaman varsa adet görüyormuşsun gibi düşün. Kanamadan itibaren hesapla.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X