Nolur dua edin bana ...

Canım birşey daha sorucam ben şimdi duş alamıyorum yasak namaz kılamam mi malum alttan topladilar
yoo abdest aldıktan sonra bir şey olmaz diye düşünüyorum da ama bak ayağını falan lavaboya kaldırma şimdi ani hareketler yapma transfer öncesi banyoda küfetin içinde ayağını uzatmk kaldırmak daha kolay olur birkaç gün bekle şu transferin bir sonuçlansın canım benim ben bir eşime sorarım yine de ama bence ani hareketler sakın sakın yapma ayağını kaldırmak fana aman gözünü seveyim bol bol dua et abdest alacaksan da duş kabininin orada al ben ani zamanlarda öyle yapıyorum sonra namaz kılamasan da dua et

Tamam saol canim

ben 1000 tane YA KADİR ÇEKTİM bu akşam yine devam ettireceğim inşaallah

Herkese hepinize teşekkür ederim Rabbim gonul muratlarinizo versin elbet vardır bir hayrı bir hikmeti tekrar tedaviye devam edeceğim Rabbim yüzümüzü güldürsün

Herkese hepinize teşekkür ederim Rabbim gonul muratlarinizo versin elbet vardır bir hayrı bir hikmeti tekrar tedaviye devam edeceğim Rabbim yüzümüzü güldürsün
hayırlısı olsun gülüm sıkma canını inşaallah diğer ay daha iyi olur yumurtaların bir arkadaşım bana dedi ada çayı iç gülüm yumurtaları sağlamlaştırıyormuş canım kesinlikle iç ben de içeceğim bu ay

Saol canim yinede şükürler olsun Rabbim şimdi gösterdi ya engelli doğsaydı ben ölünce ne olacaktı o cocuk

canım uzulme vardr bndada bı hayır.. rabbımın bızım ıcınde sakladıgı guzel mujdeler vardr elbet.. sabretmek dau etmk elmzden gelenı yapmak snrada rabmn takdırını beklemek kalıyo bızede

canım uzulme vardr bndada bı hayır.. rabbımın bızım ıcınde sakladıgı guzel mujdeler vardr elbet.. sabretmek dau etmk elmzden gelenı yapmak snrada rabmn takdırını beklemek kalıyo bızede
Aynen canım elimden geleni yaptım ve devam edeceğim pazartesi Dr la görüşüp plan çıkaracağız Rabbim neylerse güzel eyler.. Hamd olsun ki görüldü ve böyle bir çocuğu dünyaya getirip öldükten sonra ne yapacak kaygısı yasatmadi

ewt canm bız bılemeyız ama muhakkak kı her serde bı hayır vardr

Yüce Rabbim inşallah evlatlarımıza kavuşturacak bizi
tabii canım benim hayırlarla inş amin biz şimdi sabredenlerdeniz ve sonra o sevinçle şükredenlerden de olacağız ama her zaman şükürü etmek lazım unutmamak lazım az daha sabret karanlığın ardında var aydınlık unutma gece olmasa sabahın kıymeti bilinir mi?

Aynen öyle arkadaşım sabırla tevekkülle bekliyorum bilmiyorumki Rabbim bana hayırlı sağlıklı Salih evlatlar verecek

Aynen öyle arkadaşım sabırla tevekkülle bekliyorum bilmiyorumki Rabbim bana hayırlı sağlıklı Salih evlatlar verecek
bilmiyorum demek yok...
aaa umutsuzluk asla asla yok biz sadece ALLAH'A MUHTACIZ ...
Rabbimiz kulu kula zaten muhtaç etmesin inş amin..
bol bol dua edeceğiz ben de adet oldum bugün bir hafta gecikmişti çok sancım var ama iyi oldu soğan kürümü yapacağım sonra da beraber bekleriz sessizce tek başına bir odada şükür namazını kıl tevhid çek ellerini aç canıgönülden duanı et gözyaşını dök ve kendini dinle Ya Rabbim diyip de ALLAH'IN ellerini boş bırakacağı kul olur mu olmaz sadece hayırlı zamanda da olmasını istiyoruz O BİLİR EN GÜZEL ZAMANI ...
Umutsuz yazarsan sana kızarım aaa bizler de yine dua ederiz sana kuzum sen sıkma canını bir gün gelir de benim kerata çok yaramaz uyutmuyor beni teyzeleri dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…