Nolur dua edin bana ...

AY BAŞINIZ SAĞOLSUN CANIM DÜĞÜN KUZENİN DÜĞÜNÜ MÜYDÜ CANIM

Evet canım kız konyaliydi eşimin kuzeni yedi yani damadın babası konyaya 45 dk kala trafik kazasında vefat etti. Dostlar sizler sagolun
ay en güzel günleri en kötü günleri haline mi gelmiş şimdi tüh üzüldüm çok ya ALLAH rahmet eylesin akrabanıza canım kalanlara sabır versin Rabbimiz amin..

1 fatiha 3 ihlas okudum rahmetli amca için canım..

basbelasiyim cnm ne yaptn ne durumdasın
Bende bugün size yazacaktım canim altın yumurtam dün 19.5 mm oldu görünen iyi ama içi nasıl çıkar merak ediyoruz. Yarın altın yumurtam toplanacak eğer 1. Kalite embriyo olursa Allahın izniyle pazartesi transfer olacak duanızı eksik etmeyin dua dostlarım :) bu arada hislerinizi de merak ediyorum ben inanıyorum bazen insan hissediyor

ben de inanıyorum canım inşallah Rabbimiz sana nur topu gibi bir erkek bebek verecek diye hissediyorum gerçi hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olsun da evladın kızı erkeği yok zaten ben sadece hissimi diyorum belirli bir süre geçmeden de tam eminlik olmadan da hamileliğini duyurma çevrende çekemeyenler olabilir bir arkadaşım öyle hüsrana uğradı sakince bekle

canm rabbım hakknda en hayrlısını versın ınsaallah bu ımthandan alnının akıyla cıkmayı nasıp etsın sanada bzlerede..

Tabiki önce hayırlı Salih ve sağlıklı olması bende hep erkek diye düşünüyorum bakalım sonuç ne olacak

Kızlar yumurta toplamaya gidiyorum inşallah altın yumurtam 1. Kalitede embriyo olacak Rabbimin izniyle inanıyorum ben :) Allah hepinizden razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…