nolur bildiklerinizi benimle de paylaşın

çok zor kilo verdiğim için panikledim 55i görünce

boyunuz kaçç ben 45 olmak istiyorum 155 boyla

Bende 54 dum. Hoop 57 oldum psikolojim bozuldu. Simdi 5 gundur spor yapiyorum ve yemeyi azalttim. Umarim ise yarar. Bi yol bulursan banada soyle

Sabah hemen basliyorum:))

Forumda kilo vermek için başlı başına, ayrı bir bölüm var. Birçok da başlık var. Oraya bakarsanız buradan daha fazla faydalanırsınız diye düşünüyorum.

Yarım litreye 1 çay kaşığı mı? Sabah kalkar kalkmaz değil mi?
Türk kahvesi de kahvaltıdan önce mi, aç karnına mı yani?
Göbek konusunda rekor bendedir eminim, ondan soruyorum
Gün içinde aç ya da tok ,ben aç içiyorum .Her sabah zaten aç karnına su içerim huy bu.
Türk kahvesini de kahvaltıdan sonra içerim.

Dukan

Ben 1.70 boyunda 52 kiloyum. Doğumda on kilo civarı aldım ve hızla zayifladim çünkü kilo konusuna çok takintiliyim. Yaptıklarımi yazayım belki fikir verir
#Her sabah yarim litre su içerim içine biraz sırke katip
#Sekersiz Türk Kahvesi içerim
#Kahvaltida mutlaka yumurta yerim ve yatıp yağlı süt bir bardak 1 dilim çavdar ekmeği bol yeşillik
#Oglen mutlaka is yerinde yoğurt yerim ve yanında meyve ben öğlen yemek yemiyorum sabah on gibi kahvaltı ettiğim için açıklıyorum
#Mutlaka yeşil çay ve bir soda içerim
#Aksam sadece protein içeren gıdalar yerim haftada iki gün sebze 5 gün protein et balık vs yerim
#Gunde 3 litre su içerim
#Gece tarçınlı yarım yağlı süt içerim
#Haftada 4 gün spor salonuna gidiyorum
Şeker, un,margarin vs hiç yemem
Fit olduğum gibi kan değerlerim enerjim falan süper tavsiye ederim

boyunuz kaçç ben 45 olmak istiyorum 155 boyla
163 boyum. 45 sana uygun olur bence de. Ama kilonun nerelerde toplandığı da önemli. 48 olmama rağmen hala karnım dümdüz değil mesela. Kilo verdiğinde tam hayal ettiğin yerlerinden değil vermek istemediğin yerlerden de verebilirsin. :/ gidişata göre kilona karar ver. Ben mesela 52'ye insem yeter diyordum ana yetmedi. şu ara bikaç kilo daha vermeyi düşünüyorum. Hala yağlıyım. Biraz daha düştükten sonra sporla kasla artmak istiyorum.

çook tesekkür ederim bende dediklerini uygulayacağım

bi kere az uyucaksn emziren anne olarak ne bulursam yiyorum eşimin 2katı yiyorum ama sabit kalıyo kilom çünkü çok az uyuyorum :))

Cok yanlis bir oneri veriyorsunuz duzensiz uyumak kilo aldirir sizin kilo almamaniz emziriyor olmanizdan kaynaklaniyor..

jillianı yaptım ayyyy çok fenaydım yatağa kendimi zor attım hemen uyumusum şimdi de kk de takılıyorum uyanır yanmaz ilk iş

Ne alaka düzensiz uyumak? gayet düzenli ve az uyumayı öneriyorum..konu sahibi arkadaş gayet ne önerdiğimi anlayıp ister uygular ister uygulamaz..
tartışmaya gerek yok ben anladım 8 saat uyumanın iyi olduğunu yani az uyumanın iyi olduğunu biliyorum bende , düzensiz uyumak ve uykusuz kalmak demek değil ama bu . zaten çok uyuyunca kilolar sabit kalıyor deneyimlerinden dolayı biliyorum

Teşekkür ederm inşallah hedeflediğiniz kiloya ulaşırsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…