nolur bildiklerinizi benimle de paylaşın

Beyaz ekmek yemeyeceksin. Günde bir iki dilim tam buğday ekmek yiyeceksin. İçine şeker ve un olan başka hiçbir şey yemeyeceksin. Çikolata abur cubur kek vs yok. Bol bol su iç. Sebze ve yağsız et yemekleri ye. Bence bu kadar basit ya. Tut boğazını. Şimdi yemiyorum ki zaten diyeceksin ama annem de yemiyorum yemiyorum diyor bi bakıyorsun kahvaltıda ekmekle reçeli gömüyor tatlı olduğunda affetmiyor hiç. Günde bi tane diyor. Daha ne kadar sık olabilirdi ki zaten? Tutacaksın boğazını ve hareketli olacaksın biraz. Bu kadar basit

Beyaz ekmek yemeyeceksin. Günde bir iki dilim tam buğday ekmek yiyeceksin. İçine şeker ve un olan başka hiçbir şey yemeyeceksin. Çikolata abur cubur kek vs yok. Bol bol su iç. Sebze ve yağsız et yemekleri ye. Bence bu kadar basit ya. Tut boğazını. Şimdi yemiyorum ki zaten diyeceksin ama annem de yemiyorum yemiyorum diyor bi bakıyorsun kahvaltıda ekmekle reçeli gömüyor tatlı olduğunda affetmiyor hiç. Günde bi tane diyor. Daha ne kadar sık olabilirdi ki zaten? Tutacaksın boğazını ve hareketli olacaksın biraz. Bu kadar basit
jilliana başladım birde diyete yapmaya 45i hedefliyorum bakalım

26 yaşındayım. 15 yaşından beri aynı kilodayım. Ama hiç diyet ya da spor yapmadım. x saatten sonra yemem-içmem olayına da girmem, hangi saat olursa olsun istediğim şeyi yer-içerim. ( Kalori her saat aynı etkiyi yaratır geç saatte yemek zararlıdır olayı şehir efsanesi. Önemli olan yatmadan 2-3 saat önce yemeyi kesmeniz. gece 3'te yatan birinin saat 6'da yemeyi kesmesi vüudu aç bırakmak demek. ) Üstelik alkolüm de var haftada rahat 2 gün. Nasıl mı aynı kaldım,

Tatlı, çikolata, şeker için irade göstermeme gerek yok zaten nefret ediyorum. Kenarlarından geçmiyorum.
Hamur işi sevmem. Ekmek yemem.
Çok kahve içerim. Metabolizmayı hızlandırıyormuş diye duydum ama ben sevdiğim için içiyorum:)
Çok su içiyorum. Su içmekten nefret ediyorum ama yine de günde en az 2,5 litre içiyorum. Çünkü hiçbir şey yapmasa bile cilde ve göz altlarına etkisi yeter.

Bak canım ben bi haftada 3 kilo verdim daha yeni başladım diyete. Sabah 2 dilim tahıllı ekmekle peynir,domates,salatalık tükettim; öğlen yemekhanede yediğim için yemek seçemedim ama az ve ekmeksiz yedim. Çikolata yemedim,kraker,kek yok. Meyve ve sebze tükettim. Bi deee akşamları arkadaşımla yarım saat yürüdük,koştuk ,mekik çektik ve birazda pilates. Kesinlikle işe yarıyor. Ha bi de bugün diyetisyene gittim;boyum benimde 1.55 ve ideal kilon 52 dedi yani 45 çok zayıf olmaz mı?

Bak canım ben bi haftada 3 kilo verdim daha yeni başladım diyete. Sabah 2 dilim tahıllı ekmekle peynir,domates,salatalık tükettim; öğlen yemekhanede yediğim için yemek seçemedim ama az ve ekmeksiz yedim. Çikolata yemedim,kraker,kek yok. Meyve ve sebze tükettim. Bi deee akşamları arkadaşımla yarım saat yürüdük,koştuk ,mekik çektik ve birazda pilates. Kesinlikle işe yarıyor. Ha bi de bugün diyetisyene gittim;boyum benimde 1.55 ve ideal kilon 52 dedi yani 45 çok zayıf olmaz mı?
onlara bana da normal demişlerdi canım ama insan zayıg-f gözükmüyor . maksimum zıyflık 45 olmalı şu 10 kilo üstü ve altı olayı yani

X