Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette mi yoksa Lahana yağı mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ya ben de sik tuvalete cikma (idrar) zorunlulugundan dolayi su icmiorum. inanin bir gun boyunca ictigim su 1-2 bardagi gecmez... ama buna ragmen cok sukur gun de bir kere illaki tuvalete cikarim ama su ictigimde vucudumda durmuo hic. hemen idrar istegi doguor. insanlara cok ozneiyorum cantalarinda 1 litrelik siseleriyle geziorlar yolda sokakta iciorlar ama kimse sikismio aynen arkadsin dedigi gibi zor durumda kalmamak icin biraktim su icmeyi ama ne kadar faydali oldugunu cok iyi biliyorum. sanki benim kalin bagirsaklarim fln metrelerce deil de agzimdan girmesiyle cikmasi bir oluyor suyun kusura bakmayin kizlar boyle acik acik anlattim...
optum herkesi :)

merhabalar .uzun süredir bu siteye uğrayan yok galiba.hcr 35 nasıl kullandığını anlatırmısın bana rica etsem.umarım uğrar ve görürsün beni

merhabalar .uzun süredir bu siteye uğrayan yok galiba.hcr 35 nasıl kullandığını anlatırmısın bana rica etsem.umarım uğrar ve görürsün beni

canımcım, ben lahana yağı kullanıyorum.
akşamları diyelim ki saat 12'de yatacağım. Saat 10'da sürüyorum lahana yağını karın bölgeme, sonra streç filme sarıyorum. Normal kıyafetlerimi giyiyorum. 2 saat geçtikten sonra streç filmi açıp, siliyorum karnımı. Terlemiş oluyor zaten.
Lütfen o şekilde yatmayın. Terinizi geri emer vücudunuz, bir işe de yaramaz lahana yağınız.

Sormak istediklerin olursa, yine sor canım. Cevaplamaya çalışırım a.s.

çok teşekkürler cevapladığın için.bende kalça ve basen bölgemde fazlalık var diyet yapamıyorum.antidepresan kullandığım için kendimi yemekten alamıyorum.ama egzersizle aram iyidir.birde destekleyici olrak onu yaparsam sanırım amacıma ulaşırım ve faydasını görürüm.sende spor yapıyorsun bildiğim kadarıyla doğrumu.kalça ve basen hakkında bildiğin bilgiler varsa ve paylaşırsan çok sevnirim.

valla cnm bence nıvea yı hıc alma ben aldım hıc bı ıse yaramadı hemde hıccc parana yasık olur arkadsın kullandgı laha yagını dusun bende bı deneyeyım dıorum tecrube edılmıs dıe akadasım pekı aktarda bulabılırmıyız bu mecıtefendıyı bıede baska ekstra bısıyaptınmı onu ogrenmek ıstıorum benım yanlarım ckıo baska yerımde bı problem yok belımı ınceltcem sadce yardımcı olursanız sevınırım lutfennnn

kıslar ben nivea kullandım 2,5 şişe bitirdim, 1-2 saat hızlı tempo yürüyüş ve en az 30dak. bacak egzersizleriyle birlikte en çok 3 cm inceldim bacak ve basenlerden. işe yarıyor azda olsa ama uzun vadede devam etmek lazım bide spor şart. vücudum koftu sıkılaşsın diye kullanmıştım yazın. işe yaradı azcık. .
7kilo fazlam var hepsi bacaklarda valla kaburgalarım sayılıyo ama bacaklar tombiş tombiş.3 cm daha incelmem şart. bende lahana yağı alıcam çok teşekkür ederim canım inşallah basenlerde de işe yarar bahara doğru bide güzel spor yaparız ohh yaza incecik olalım ne güzelll:asigim:

Ben nivea yi aldim 12 gündür düzenli kullaniyorum. ilk hafta 1 cm inceldi karnim ama 3 gün spor yaptim arti diyet yapiyorum. Onlarinda etkisi büyük tabi. bu hafta hic spor yapmadim bakalim ne olacak. Eger 1 ay sonra istedigim sonuclari alamazsam lahana yagina gececegim.

lahana suda kaynatılıp içildiğinde detox etkisi yapıyor. mutlaka günlük kaynatıp için deniliyor. lahana hapınin bu etkiyi yapacağına inanmıyorum. hadi hapı yaptı yağın ne alakası var detoksla??? bence bir aldatmaca var. olmasa seda sayan nadide sultan falan reklam yapmazlardı. kandırılmayalım.
bu yüzden bence nivea

hacercim sana özelden msj atıyorum cnm almıyormusun.merak ettim cevaplarını bekliyorum

mecitefendinin lahana yağını aldım dün akşam, fakat misafirlerimiz var o yüzden başlayamadım, pazar veya pazartesi başlıcam inşallah faydası olur, bide 5i1yerde çayı için ot aldım yaza kadar 8 kilo vermem lazım ve özellikle bacaklarımın incelmesi lazım iddaya girmiştim sevgilimle hala sonuç alamadım uyuz ediyo beni kaydirigubbakcemile3

kullanan fıstıklar ara ara uğrayın buraya gelişmeleri karşılaştıralım..:1hug:

merhaba arkadaşlar
hcr 35 e
birkaç sorum olacak yazdıkların çok ilgimi çekti.3 haftada 10 cm çok yüksek bi rakam bunu yapabilmek için neler yaptın canım, yani spor yada başka birşey.diyet yaptınmı, ve yağı kullanmayı bıraktıktan sonra eskihaline mi dönüyor????ne kadar süre kullanmak gerekiyor? heyecanımı bağışla göbek sorunum ve takıntım var da... fazla kilom yk ama mide ve göbek beni deli ediyorsenağlama

arkadaslar ben nıvea yı kullandım ama bende bı etkısı olmadı.bunyeden bunyeye degısıo sanırım.bu lahana yagını nasıl kullanıcaz acaba?rica etsem biri anlatabilirmi?

Lahana yağını alırken markasına çok dikkat edin, bilinen iyi bir marka alın yoksa lahana yağı yerine ayçiçek yağı sürer durursunuz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…