Dudak Makyajı Nivea - Kirazli Dudak Koruyucusu

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
  • Konu Sahibi selmaizmirli
bulamadım nette de
yardım edin kızlar.

oof bulamadım hicbi yerde mat nivea
star fruits aldım niye aldımsa aynı gloss gibi parlıyo yapısıyo ıyy
netten bakıcam simdi..

bende bulamıyorum uzun zamandır gidip salak gibi Flormar Lip Care cherry aldım .. yapıs yapıs parlak süremiyorum ölesine duruyo dolabımda

Arkadaslar nivea nın mat olanlarından bulan alan varsa yazsın lütfen :S

Son düzenleme:
Ben buldum ve stok yaptım kötükedihüso Dip köşelerde kalmış, şöyle pasaj altlarında falan mesela yada sıfır açılmış bir çok bujitericide gördüm kızlar..

Bu arada facebook da Nivea Star Fruits'leri ıstemiyoruz ! grubu var arkadaslar :)
Üye olmak istiyenlere duyrulur

Ben buldum ve stok yaptım kötükedihüso Dip köşelerde kalmış, şöyle pasaj altlarında falan mesela yada sıfır açılmış bir çok bujitericide gördüm kızlar..

kıskandım seni cnm tektek gezmek lasım kucuk köse bujitericileri sanırım off ...

kızlar ben yeni serisinide beğendim ama eskileri gibi değil allahtan bende bikaçtane alıp koymuştum kenara kaydirigubbakcemile2

nivea çilekli süperrrrrr:lepi:

nette bulanlar beni de haberdar edebilir mii :sinifsinif:

arkadaşlar ben bu konuda birkaç ay önce nivea'ya mail attım.sadece ben değil etrafımdaki çoğu bayanın da cherry kiss i ısrarla aradığını söyledim.ertesi gün telefonla aradılar ve ürünü artık üretmediklerini,yine de isteğimi ilgili departmana ileteceklerini söylediler..benim bugüne kadar sağda solda görüp aldım bütün cherry kiss ler sahte çıktı.şu anda birkaç internet sitesinde satışı yapılıyor,fakat aynı tuzağa düşmemek için almaya cesaret edemiyorum..

hangi siteler onlaar?

bnde nivea nın çileklisin kullanıorum dudaklarım dolqundur bnm ztn anqelına jolıa qibi ama zoratanin tedavisi qördüqüm için biras daha şişmişti ve kötü duruodu iki qündür kullanıorum sürekli o sisliqini bile qecrdı cok sevindim ayrıca sölemekte yarar var doktorum tavsiye etmişti hihoyyyt

ben de niveanın çileklisini kullandım uzun süre..bi de kirazlısını deniyim dedim aldım..harika yakaydirigubbakcemile3ilk onu sürüyorum üstüne bişwy sürmeye gerek kalmıyo gerçi ama ben yine de hafif böyle dudak rengineyakın pembe kullanıyorum.güzel oluyo ya...hihoyyyt

bende ruij niyetine sürüyodum mati pek güzel degildi ama parlagi iyidir heralde denemm daha ben almanyaya geldim alayim dedim gittim marketet niveann a dan z ye herseyi var bir dudak kremleri yok baska markalar varda o dahah iiyi bilinnn marka hem niye kaldirdilr yaaaaaaaaaaaaaaa dövicem hespiniiii

ya lanet olsun
ağlıyorum şuan
bugün de bulamadım :gitme:

Katılılyorum sana kesinlikle çok doğal ve hoş duruyor

ne yazıkki artık nivea o seriiyi değiştirdi ve hepsi parlak eskisi gibi de nemlendimiyo çok aradım ama eskilerden yok artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…