Dudak Makyajı Nivea - Kirazli Dudak Koruyucusu

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
arkadaslar ben cok uzun zamandir ruj kullanmiyorum cunku nivea nin kirazli dudak koruyucusu dudagi hem nemlendiriyor hemde cok hos bir kirmizisi var :) benim gibi sari sacli ve asik tenli kisiler malesef cok acik renk rujla cok solgun gorundukleri icin kirmiziya yakin rujlar en uygunu :) ve benlardanda en iyisi ve besleyicisi niveanin kirazli dudak koruyucusu :) verdigi kirmizi renk harika :)

niveanın çileklisini kullanıyom ben kokusu bitiriyooo

ben avon kullanıoym ama pek hoşuma gitmediii bende nivea alcammmm

bende niveanın çileklisini kullanıyorum hem süper kokuyor hemde güzel renk veriyor

bende de hem çileklisi hem kirazlısı var....kirazlının kokusu ilaç gibi geliyo bana..tadı da kokusu da....ama çilekli koku bakımındann mmmmmmmmm daha enfesssengözlerimebaksanab yemek gibi oldu yaa...renk tonları da hemen hemen aynı yani yakın....:tomato:

bende de niveanın çileklisi var yıllardır kullanırım..parlatıcı olarakta the body shop un çilekli dudak balmını kullanıyorum harika bi kokusu var a.s

bende kullanıorum onceden dudak koruyucumun ustune parlatıcı surerdim nivea beni gormus olmalı simdi ıkısı bi arada.yeni dudak koruyucu gusel renk verıo vede parlatıooooooooo

Nivea'nin kirazlısını 4 yıldır falan kullanıyorum heralde sırnaşık şey Normal nemlendirme içinde hydro care'ini kullanıyorum , tavsiye ederim a.s.

body shop,un dudak balmı çok güzel yeni kullanmaya başladım hemen faydasını gördüm ,herkeze öneririm ,ben brazıl nut lıp butter,inin tadına ve kokusuna bayıldım :sm_cool:

kendimi bildim bileli kullanırım çok güzel nivea..
burda body shop olmadığı için kullanamıyorum ürünlerini =(

bende kirazlısnı lullanıyorum niveaın dudamdaki tad öle hoşki dudakarımı yiyesim geliyo

niveanın ben açık mavi olan koruyucu dudak kremini kullanıyorum dudaklarım çatladığında ya da hçi bir ruj sürmediğimde onu sürüp çıkabiliyorum ya da rujun altına sürebılıyorum ruj dırekt dudaklarıma temas etmeden evvel nemlensın dıye bır koruyucu besleyıcı krem gıbı kullanıyorum.
açık pembe renkli nivea da dudakları soğuk ve soluk gösteriyor, koyu mavi kapaklı olan da açık mavi kapaklıyla aynı ama farklı yok kızlar.

ben de nivea kirazlı kullanıyoruum:lepi:
ama üretimden kalktı die biliyorm kızlar,duyan var mı??
ben hangi parfümeriye sorsam üretimden kalktı artık bunu çıkarıyolar onun yerine die karışık tropikal meyveli gibi bişi veriyolar ben de almıyorum...
bu kadar çok kullanılan bi şeyi nie kaldırsın ki nive anlamadımCADIARZU
ama hiç bi yerde de yokkkk...ben niveamı istiyorum yaa

bennde niveanın kirazlısını kullanıyorum ilk sürdüğünde çok güzel ama etkisi geçince dudaklarım daha da kuruyo kavlıyo nedenki??

bende nıvea kirazlı dudak korucusu kullanıyorumm:sm_cool: hatta baya olmustu biteli aklıma geldi dün aldım güzel renk verio hemde uzun süreli nemlendirme yapıo:1rolleyes:

Bende şuan onu kullanıyorum hakikaten çok memnunum. Bundan önce Golden Rose kırmızı kullanıyordum. Her zaman gittiğim kozmetikçide bulamamıştım nivea yı önerdiler almak istemedim şimdi çok memenunum. yerimseniben

bende nivea kirazlı kullanıyorum..
Eskiden mat görünüm verenini kullanıyordum.
şimdi ki parlatıcılı çokk daha güzel..
Hem kokusu hem rengi çok hoş

cicim ya buraya nasıl böle konu açıyosunuz çok acil yardıma ihtiyacım var

ben niveanın karışık meyvelisini kullanıorum kokusu rengi muhtesem onun rengide kıraz renginden birazcık açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…