Dudak Makyajı Nivea - Kirazli Dudak Koruyucusu

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
  • Konu Sahibi selmaizmirli
ya arkadaslar benimde dudak rengimde siyahlasma var nedeni ne ne yapabilirim lutfen tavsiyelerinizi bekliyorum

kalmadı artık eskı nıvealar.. yenıler parlaklık verıyo hosuma gıtmıyo eskısı kadr

nivea kirazlıdan vazgeçmem(cherry kiss)
renk vermesi de nemlendirmesi de harika
ama piyasada pek kalmadı o sevdiğim
bi yerde buldum 3 tane aldım :)

Hiç sevmediklerim arasında,özellikle okuldaki kızların hepsi dünyada sadece bu koruyucu kalmış gibi aynı şeyi sürüp ortalıkta dolaşıyorlar.Dudaklarını yalaya yalaya taşırınca ten rengiyle uyumu olmadığından trajikomik duruyor.

kızlar bugün nivea cherry aldım. siz üretimi durduruldu dediniz diye bulmuşken 2 tane aldım hattakaydirigubbakcemile3 ama bizim buralarda pek durdurulmuş gibi değil,10-20 tane vardı nerdeyse...sositososito

Ben çileklisini kullanıyorum daha doğrusu kullanıyodum komşumuzun kızı çileği çok sevdiği için cartt diye ısırdı mafoldumben
Hemen yenisini almalıyım zemuszemus

benimde var benimde zemuszemus ayrıca parlak görünüyor opuyorumnanaktan

arkadaslar cileklisi mi kirazlısı mı daha dogal duruyor?

kirazlısı süper ama eski olandan bulmak zorlaştı
her yerde parlak olan kirazlıdan var
_bu kötü olan, cıvık oluyor sadece parlatmaya yarıyor(bence):

.....
_asıl nemlendiren ve güzel nemlendiren bu: Cherry Kiss, ancak her yerde bulunmuyor kolayca(üsttekine göre kıyaslarsak):

ben niveaya şikayet maili attım ve 2 gün sonra bana geri döndüler arayıp. üretimden kalktığı doğruymuş. bn de hangi müşteri memnuniyeti anlayışıyla bunu yaptınız dedim firma kendini yeniliyomuş da muşmuş.. ben de o zaman artık tercih sebebim olamaz nivea dedim böyle yani kızlar

bir cilek sever de burada... ama her ulkede yok cilekli... nivea... Nivea nin dogum yeri Hamburg da bile yok mesela cilekli...
Fransa ve Turkiye de var... Ve iyi ki vaaar. : ) Kirazli da aldim, pakette, acmadim daha, yiginla labello m var...

Bende kirazlıyı ve çilekliyi kullanıyorum...çok memnunum.Rengi geçtim nemlendirmesi süper...

ıkisinide kullanıyorum güzel fakat..Kirazlı bana daha hoş geldi..

Lise yıllarımdan bu yana niveanın nemlendiricilerini kullanırım kapakları renk renk,nerdeyse her rengini alırdım renk renk dizerdim çok hoşuma giderdi :)) Şimdi de essential ve rose velvet olanını nemlendirmeye,kirazlı ve çilekliyi renk ve kokusu için kullanıyorum çok da güzel renk verio

kızlar kalkmış çoğu nivea lip stickler... çok üzüldüm.. kapak değişmiş ve çoğu çeşit de yok olmuş.. ben passion fruits e bayılıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…