Dudak Makyajı Nivea - Kirazli Dudak Koruyucusu

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Flormarın kirazlısı da çok güzel.zemuszemus.öyle yağlı filan değil..şekerli bir tadı var, tavsiye ederim..
Madem niveanın eski kirazlısı çıkmayacakbayanssulusmile, bizde yeni alternatifler buluruz..:umursamaz:

Flormarın kirazlısı da çok güzel.zemuszemus.öyle yağlı filan değil..şekerli bir tadı var, tavsiye ederim..
Madem niveanın eski kirazlısı çıkmayacakbayanssulusmile, bizde yeni alternatifler buluruz..:umursamaz:

ama niveanın yerini tutmaz kiii:1no2:

ya bu kirazlı stickler biraz sıcak havada eriyor ve akıyor gibi sanki..bana pek pratik gelmedi

ben yıllardır kullandım ve hala kullanıyorum hiç ruj sürmedim gerek duymuyorum nivea bana yetiyoda artıyo zemuszemus

çok sürüldüğünde bayağı bi görüntü oluşuyor, hoş değil. eski serisi çok çok daha güzeldi, yenileri yağlı, tiksinç

3-4 sendir nivea kullanıyorum kirazlısından nemlendirme özelliği benim için süper kokusu biraz şurup gibi ama süper yumuşacık yapıyor denemeyen denesin memnun kalacağınıza eminim zemuszemus

ya nivea cheryy nin matını kullanıyodum üretimden kalkmış artık parlaklar daha çok satılıyoms bady shopdaki kadın öyle dedi . Ne alaka ya parlaklar çok kötü matlar hem doğal duruyodu hem de tadı daha güzel.. Mat kullanan var mı aramızda ??

ben yıllardır kullandım ve hala kullanıyorum hiç ruj sürmedim gerek duymuyorum nivea bana yetiyoda artıyo zemuszemus
Aynenn ya hiç ruj derdi falan da olmuyordu onu sürünce.. Ahh Ahh nerde nivea ..
Golden rose aldım o da yerini tutmadı..:eek:lmaz:

ya nivea cheryy nin matını kullanıyodum üretimden kalkmış artık parlaklar daha çok satılıyoms bady shopdaki kadın öyle dedi . Ne alaka ya parlaklar çok kötü matlar hem doğal duruyodu hem de tadı daha güzel.. Mat kullanan var mı aramızda ??

ben de çilekli kullanıyorum mat olanından, alalı 1-2 seneyi geçti herhalde çok fazla kullanmıyorum ama verdiği renk çok doğal ve hoş. keşke üretilse yine

ben de matını kullanıyorum eskiden kalma var bie tane daha
artık piyasada bulamıyorum bunu niveaya mail atarak da söyledim yenilenmişler güya öyle dediler
ama free shop ürünü satan yerlerde bulabilirsiniz ben buldum ordan alıyorum artık
parlak olanlardan bıktım, matı seviyorum

Son düzenleme:
ben görünümünü çok sevmiyorum ama gece yatmadan önce dudaklarıma sürüyorum sabah kalktığımda yumuşacık oluyorlar, ve çatlaklarım da geçmiş oluyor =)

ben de matını kullanıyorum eskiden kalma var bie tane daha
artık piyasada bulamıyorum bunu niveaya mail atarak da söyledim yenilenmişler güya öyle dediler
ama free shop ürünü satan yerlerde bulabilirsiniz ben buldum ordan alıyorum artık
parlak olanlardan bıktım, matı seviyorum

bende matını seviyorum ama malesef burada yok bulamıyorum netten alabileceğim bir yer var mı

niveaaa kirazzzz muhteşem yaa bi ara deli gibi sürüp sürüp yiyodum resmen delikafaduldenevdeyken bile cebimde taşıyodum bağımlı olmuştum.bu aralar bıraktım ama sırnaşık şey

niveaaa kirazzzz muhteşem yaa bi ara deli gibi sürüp sürüp yiyodum resmen evdeyken bile cebimde taşıyodum bağımlı olmuştum.bu aralar bıraktım ama sırnaşık şey

bende dudak koruyucu kullanıyorum ruja ihtiyacım kalmıyor

narlısını deneyen varmı kızlar kırmızılığı nasıl onu alcaktım ama satan kız golden rose dan verdi çileklisini oda güzel fazlada parlamıyor bende mat sevenlerdenim

oof bulamadım hicbi yerde mat nivea :KK43:
star fruits aldım niye aldımsa aynı gloss gibi parlıyo yapısıyo ıyy :KK43:
netten bakıcam simdi..

bende mat olanını arıyorum heryerde ama yok eyvahedigeldismile izmirde bulan var mı acaba?? ışıltılısından nefret ediyorum alsanaalsanasmile

X