Dudak Makyajı Nivea - Kirazli Dudak Koruyucusu

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Misacım izmirdesin sanırım. ben sana bulabileceğin bir yer söyliyim hemmen :eek:
Alsancak kıbrıs şehitleri caddesinde halay parfümeride var. hem de 2.5 ytl fiyatı. madem ortalıklarda yok bi gittiğimde bikaç tane alıyım ben de CADIARZU

gerçekten miiiiiii:1shok:
çok sewindim ya:sm_cool: sağol cnm hbr verdiğin için...
hemen ilk fırsatta gidip alıyorum..a.s.

gerçekten miiiiiii:1shok:
çok sewindim ya:sm_cool: sağol cnm hbr verdiğin için...
hemen ilk fırsatta gidip alıyorum..a.s.

halay parfümeri dedim ama emin olamadım yahu:eek:
ardışık 2 sokakta da parfümeri var.biri erbil süer'in yanında diğeri de bi sonraki sokakta. ikisinden biriydi işte kafamçokkarıştı
yani halay dedim ama oraya gidip bulamazsan bir de diğerine bakarsın gamyoncuiremsu

halay parfümeri dedim ama emin olamadım yahu:eek:
ardışık 2 sokakta da parfümeri var.biri erbil süer'in yanında diğeri de bi sonraki sokakta. ikisinden biriydi işte kafamçokkarıştı
yani halay dedim ama oraya gidip bulamazsan bir de diğerine bakarsın gamyoncuiremsu

tamam cnm bakarım ben..erbil süeli biliyorum..bakınırım oralara..sağol:1hug:

Ben golden rose'un kirazlısını kullanıyorum daha iyi geldi bana rengide çok hoş :jeyyar: hemde 1,90YTL :nazar:

Ben golden rose'un kirazlısını kullanıyorum daha iyi geldi bana rengide çok hoş :jeyyar: hemde 1,90YTL :nazar:

goldenrose'u bende denedim ama cok yaglı geldi bana kullanırken zorluk cekmiyomusun... bide asırı renk bırakıyo.. dudak üstünde yaglı yemek yemişte kalmış yagı gibi görünüyo bende =) o nedenle niveayı tek gecerim.. asırı dogal bi kırmızılık veriyo..:emir_bebek:

bende nivea kirazlı kullanıyorum dudakta bıraktığı kırmızı abeyaz tenliler için ve benim için :) gerçekten süper

mucizevi bişi kirzlı çok seviyorum ama yenileri simli olmuş pek sevmedim,ne işler açmıştı bu krem başıma :KK70: ahh dikkatli olmak lazım:KK70:

aynen bende daha yeni aldım onu daha cok sevdim niveadan .nivea bi sürür sonra dudagımı kurutuyodu bende golden rose ı tavsiye edrim kızlara.s.

kızlar ben de yana yakıla arıyorum eski cherry lipsimi yaa... şimdi star fruit diye yenilediler berbat bişi oldu yağlı yağlı duruyo ve renk fln çok kötü hatta hiç vermio sadece yağlı bi parlaklık verio yeni versiyonları:KK43: eski cherry kissle alakası yok ve hiçbierde yok malesef cherry kiss ben de dayanamadım niveanın insternet sitesine şikayette bulundum siz de şikayet ederseniz belki istek üzerine yeniden piyasaya verilir sonuçta tüketicinin isteklerine göre hareket etmeliler şikayet bölümü koyduklarına göre de önem verilolar heralde müşetirilerin isteğine
yıllardır var olan ve çok tutan bi ürünü hangi akla hizmet kaldırırlar anlamıyorum ve yeni hali çok kötü lütfen siz de tepkide bulunun

Katılıyorum star fruits die yeni bişi çıkarmıslar iğrenç sanki yağlı bişi yemişim gibi duruyo dudaklarım cherry kıss istiyorum çok güseldi bn de şikayette buluncam

Bende nivea cherry kiss kullanıyorum ve kokusuna duruşuna bayılıyorum ya harika bir ruj bu!! :)

Haklısın. Ayrıca Nivea'nın Star Fruits'i de harika! Kesinlikle denemelisin. yerimseniben

çok güzel kırazlısı erkek arkadasımda kokusun çok sewiyor
şiddetle tavisye ederim

işDé ßenim wazqéCiLmesim..x).ßayıLıorum ßnde Nıvea Cherry Kiss Dudaq NemLéndiriCisine.Hep Onsan KuLLanıorm qerCekten Coq qüséL..Coqda qüzéL qösderio DudaqLarı KuLLanmanısı Tawsié eDerim.xD

nivea cherry benimde favorim.artık bulamıyorum ama :KK43:(((((((((
yeni çıkan nivea cherry star fruits i de aldım.eskisinden daha parlak.
body shop un born lıppy balsamlarıda güzel özellikle çileklisi.sürmesi biraz zor niveaya göre ama kokusu süper.yakınımda olanlar kiraz çilek kokusu nerden diye sorarlar
yanımdan ayırmam ikisini de.tavsiye ederim herkese

ya evet canım ya artık parlak olmayan cheryy kiss nivea bulamıyorum o yusden az az sürüorum:sinifsinif:

uyumadan önce bile sürerim,sabah kalktıgımda da ilk işim nivea cherrymi sürmek olur,dudaklarım falan kurumuyo aslında rengine bayılıyorum bide tadınaaopuyorumnanaktan

yokmu artk normal cherry bulan yokmu:KK43:

Son düzenleme:
eski seri kaldırılmış artık nivea cherry star fruits üretiliyormuş dediler bana
umarım doğru değildir
senağlama

X