Nişanlımla yatak konusu

Haftada 1-2 diyenler 10 yıllık falan mı evli:KK45:
Yeni evli birisi için günde 1, çok büyük bir skor değil bence, normal yani. ne diyordu filmde.
Evlilik önce üst üste, sonra got gote, en sonunda git öte... :halay:
Ama arkadaşların dediği gibi bu işin hesabı olmaz, yaşar görürsün. Ama günde 1 defa normal yani canım, özellikle ilk zamanlar için konuşuyorum.

Nişanlıyken yaklaşım olmasın. Biz burda neler okuduk. Maazallah işler ters gider sonra ailen yetmez tüm sülalene anlatır.

Cinselliğe gelince evlenince yaşarsınız duruma göre yaparsınız. Ne yalan diyeyim hergün zor be :KK66:

ya hayır benim anlamadığım nokta da şu; adam hergün sevişmemiz lazım cinsellik benim için çok önemli diyor,nişanlanma aşamasına gelmiş, hala sevişmemiş (pardon kıyamamış mı desem) :KK70:
ee ondan sonra da vay ben hergün isterim de isteriiiim diye ağlıyor. ya kusura bakmayın da ibre tavan yapmış da adamın saçmalaması ondan.
hadi ordan hergün istermiş. bu zamana kadar iyi beklemiş abimiz bu halde. helal yani ne diyim:KK70:
bu başlıklara çok gülüyorum burda. ne olur kusura bakmayın ama böyle bir soru için konu açılmasının bende ifade ettiği şey şu; adam da cinselliği bilmiyor, belki 30 yaşında ama yaşamamış, çok böyle mükemmel harika yapınca aylarca mutluluk veren bişey sanıyor. kızdan da korkuyor. ya hergün istemezse diye. kızı da korkutuyor zaten o da herhang bir deneyim yaşamamış. böyle saçma bi diyalog geçiyor işte aralarında. kız da panik oluyor. konu sahibi aslında mantıklı cevaplar vermiş ama nişanlısının aklı tam olarak başında olmadığı için limitleri zorlamış. komik durmuyor mu ama:KK70: şahsen böyle bi muhabbetin içinde olsam gülmemek için kendimi zor tutardım:)

Turk erkeginin ortalama iliski suresi 3.7 dakikaymis :bicak: bu durumdaki bir adamsa gunde 3 de yapılabilir bence :KK45:

Of ne buyuk kumar ya :olamaz:

Hanımlar merhaba nişanlımla biraz özel konulardan bahsettik cinsellikten...işte ne sıklıkla olur gbi bende duruma göre bilmiyorum ki haftada 1 -2dedim o da öyle şey mi olur her gün olması lazım sen böyle isteksiz olursan bu evlilik nasıl yürür falan dddi ...bende Yani hoşumuza giderse yaparız nasıl olucagı hakkında fikrim Yok dedim ..Benim için bu çok önemli konu dddi bozuldu biraz ...nasıl yaklaşmalıyım bu konuya ? Birde nişanlıyken biraz yakınlaşsak diyor ilişkiye girmeden bende gerek Yok diyorum
merak etme şuanda o üstüne atlayan adamın peşinden ,evlenince sen koşacaksın birlikte olalım diye :KK70:

Hanımlar merhaba nişanlımla biraz özel konulardan bahsettik cinsellikten...işte ne sıklıkla olur gbi bende duruma göre bilmiyorum ki haftada 1 -2dedim o da öyle şey mi olur her gün olması lazım sen böyle isteksiz olursan bu evlilik nasıl yürür falan dddi ...bende Yani hoşumuza giderse yaparız nasıl olucagı hakkında fikrim Yok dedim ..Benim için bu çok önemli konu dddi bozuldu biraz ...nasıl yaklaşmalıyım bu konuya ? Birde nişanlıyken biraz yakınlaşsak diyor ilişkiye girmeden bende gerek Yok diyorum

hazır bayram da yakın kurban pazarlığı gibi olmuş..

çok tatlısınız, hergün olur mu hiç :) siz yorgun olcaksınız, o yorgun olcak, bigün birinizden biriniz hasta olacak istemiceksiniz,çocuk olacak vakit kalmıcak,bi de bunun psikolojik yönü var, hiçbir sebep olmadan sadece istemeyebilirsiniz de.. ya da o gün libidonuz yüksek olack eşiniz işten yorgun gelmiş olacak. veya tam tersi. bazı gün birbirinizin üstüne atlıcaksınız. yani bunlar değişkenlik gösteren şeyler. oturup da ders programı yapar gibi çizelgesi yapılmaz.

Yatak konusu deyince bende yatak markası iyisi kötüsü vs diye düşündüm :işsiz: Öyle işte..
Ay ben de aynısını düşündüm:-) böyle şeylere eğer gerçekleştirmeyecekseniz şimdiden kafa yormanız saçma olmuş. Ne olacağını ne yaşayacağınızı bilmiyorsunuz ki hem belki hergün isterim diyen adam evlendiği gece sorun yaşayıp yapamıcak ya da siz bu stres ve heyecanla vaninusmusa yakalanacaksınız :KK20: belki şu an çoğu insan beni topa tutacak ama ben bu yüzden evlilik öncesi ilişkiye evet diyenlerdenim en azından kafan daha net evlenirsin :cool:

Ay ben de aynısını düşündüm:-) böyle şeylere eğer gerçekleştirmeyecekseniz şimdiden kafa yormanız saçma olmuş. Ne olacağını ne yaşayacağınızı bilmiyorsunuz ki hem belki hergün isterim diyen adam evlendiği gece sorun yaşayıp yapamıcak ya da siz bu stres ve heyecanla vaninusmusa yakalanacaksınız :KK20: belki şu an çoğu insan beni topa tutacak ama ben bu yüzden evlilik öncesi ilişkiye evet diyenlerdenim en azından kafan daha net evlenirsin :cool:
Hayır haklısınız. İnsanlar cinselliği bilmeden evleniyor. E arkadaş cinsellik var evlilikte nedir inmidir cinmidir sapıkmıdır nedir yani. Doktorlar anlattı kadının vajinası yok doğuştan, doktorada gitmiyor, idrar deliğinden cinsellik yaşıyor. Neyse çocuk istiyoruz olmuyor die doktora gidiyor doktor şaşkın şok idrar deliğinden birlikte olmuyor ve bu çok acılı bir durum. Alın size bekaret işte. Bende insanlar birlikte olmadı. Evlenmeden once gorumce giderdik bekaret için birlikte olmamis ama kocasıda hic yanasmamış var bi tuhaflık dedim ( içimden tabi). Bence cinselligin önemli olduğunu eger cinsel olarak abisiyle uyumlu olmasak neden flört edelim dedim. Bu açıldı. Adam iki ayda bir kızın zoruyla birlikte oluyor. E kizda buldu bunun üstüne bi tane. Al işte sana bekaret. Ben iletişimi kestim. Aldatma kesinlikle kabulum degil bosan dedim adamın ekmeğini yeme dedim. Şimdi ben evlenmeden cinsellik yaşadım die kötü, ama o bekaret için yapmayıp kocasını su an aldatan bi kadın benden namuslu mu.

Son düzenleme:
Yıl oldu bilmem kaç..
Kobumuza gelelim bir nişanlınla biraz yakınlaşmak kadar doğal bişey yok ki. Gerek yok demeniz biraz tuhaf. Nişanlılık dönemi aile, yapı, kişilik ve özel olarak birbirini insanların tanıması için. Nişanlılık döneminde insanlar birbirini tanıyacak bence hata yapıyorsunuz. Belki çok sert birisi belki size hitap etmeyecek cinsel olarak. Tamam bekarete önem verinde bu uğurda hayatı yönlendirmek ne kada

Hayır haklısınız. İnsanlar cinselliği bilmeden evleniyor. E arkadaş cinsellik var evlilikte nedir inmidir cinmidir sapıkmıdır nedir yani. Doktorlar anlattı kadının vajinası yok doğuştan, doktorada gitmiyor, idrar deliğinden cinsellik yaşıyor. Neyse çocuk istiyoruz olmuyor die doktora gidiyor doktor şaşkın şok idrar deliğinden birlikte olmuyor ve bu çok acılı bir durum. Alın size bekaret işte. Bende insanlar birlikte olmadı. Evlenmeden once gorumce giderdik bekaret için birlikte olmamis ama kocasıda hic yanasmamış var bi tuhaflık dedim ( içimden tabi). Bence cinselligin önemli olduğunu eger cinsel olarak abisiyle uyumlu olmasak neden flört edelim dedim. Bu açıldı. Adam iki ayda bir kızın zoruyla birlikte oluyor. E kizda buldu bunun üstüne bi tane. Al işte sana bekaret. Ben iletişimi kestim. Aldatma kesinlikle kabulum degil bosan dedim adamın ekmeğini yeme dedim. Şimdi ben evlenmeden cinsellik yaşadım die kötü, ama o bekaret için yapmayıp kocasını su an aldatan bi kadın benden namuslu mu.[/QUOT
:KK9:Kesinlikle %100 haklısınız haberler de televizyon programlarında bu tarz haberleri hem okuyor hem izliyoruz. Keşke herkes bunun önemi daha iyi anlayabilse ama maalesef biz böyle söyleyince ütopik düşünmüş oluyoruz insanlara göre

Bence bunun sohpeti olmaz cunku ilerde ne isteyeceginizi simdiden bilemezsiniz.Benimki de evlenmeden once cok istekliydi simdi ayda 1 e zor ikna ediyorum.Yakinlasmakta fayda var diye düşünüyorum.Belki de ten temasi hoşunuza gitmez bunu onceden anlamak evlilik kararinda avantaj olur.Lakin sınırları net olarak koruyabileceginizden eminseniz tabi.Erkek milleti bu.Hevesini aldiktan sonra arkasina bile bakmadan gidebilirSevgiler...

Benimkide oyle derdi hey gidim hey. Simdi ortalama 7 8 gunde 1. Ilac kullaniyor gerci.

X