Nişanlımla yatak konusu

O açtı konuyu güzel hoşuma giderse hep isterim ama daha yaşamadığım bişey diye ne diyeceğimi bilemedim Benim için cinsellik çok önemli olmadı bu zamana kadar aşk sevgi falan daha öndeydide o evliliğe cinsellik olarak bakıyor sanırım yani ona uymam mı gerekiyor bilmiyorum

Mesajimi duzenledim sonradan,
Sadece iliski sıklığı degil fantazileriniz, beklentileriniz de uymali,
Atiyorum sizin tabulariniz vardir, onun ise tam tersi talepleri, orda sorun yasarsiniz iste. Bu nedenle sinirlarinizi bastan konusun, sonradan sıkıntı olmasin.

Ya bu konuşulur mu spontane gelişir bence. Nişanlıyken yaşayalım ya da evlenince yaşayalım şu kısma kadar yapalım şimdilik evlenince tam yaparız gibi. Saçma pazarlıklar.
Cinsel beklentiler konuşulmalı tabiki ama sizinki bir tuhaf olmuş yani. Hiç yaşamadığınız bilmediğiniz bir şeyin pazarlığını yapmışsınız. Konu başlığını okuyunca da bildiğimiz yatak zannettim alırken kavga çıktı filan sandım :KK70:
Ben de yatağın neresinde yatacaklar kavgası diye gelmiştim :KK70:

Nisanliniz ergenlikten henüz cikamamis belli ki.
Belki de siz her gun isterken onun kicinda pireler ucacak.
Konusarak nasil anlayacaksınız bunu?
Bir de bir seyler paylaşmak konusunda fularlarinizi takip oturup mantikli mantikli 'Bence bir seyler yasayalim' 'hayir ben senin gibi düşünmüyorum' diye munazara mi yapiyorsunuz?
Can ceker, kan ceker yapiverirsin. Ya da dusuncene terstir yapmazsın.
Cinsellik konusunda olgunlaşmak icin daha uzuuunn bir yolunuz var gibi.

Millet konuşuyor mu bunu önceden ya, ben spontane gelişiyor diye biliyordum bunları. :olamaz:
Aaa olur mu öyle sey ben randevu talep ediyorum, arkadasim shifte göre yasiyor cinselligi hsjsjsjs

Valla degisik ya, sizinki dogmamis cocuga don bicmek hakikaten.

Aaa olur mu öyle sey ben randevu talep ediyorum, arkadasim shiftle düzenine göre yasiyor cinselligi hsjsjsjs

Valla degisik ya, sizinki dogmamis cocuga don bicmek hakikaten.

Ahaha müsaitseniz, bir maniniz yoksa akşam size sevişmeye geleceğim beyefendi :KK48: Yalnız ajandayı boş tutun malum haftanın her günü...

Bir de bir seyler paylaşmak konusunda fularlarinizi takip oturup mantikli mantikli 'Bence bir seyler yasayalim' 'hayir ben senin gibi düşünmüyorum' diye munazara mi yapiyorsunuz?
Yani can çeksede ben geri duran tarafım o da evlenene kadar azda olsa sevişelm diye nabız yokluyor ..baya konuştuk bu konuyu Yani

Fularlarınızı takıp :)))

Adam sevişicem diye heyecan yapmış bence, o heyecanla da her gün olur sanıyor. Ya da konuyu ne yapsam etsem de incitmeden, kötü hissettirmeden cinselliğe getirsem diye düşüne düşüne bunu bulmuş da olabilir. Konuşarak anlaşılacak bir şey değil. Evlilik öncesi yaşamak tercihiniz değilse evlendikten sonra anlayacaksınız zaten.

X