Nişanlımla yatak konusu

Nişanlınla heyecaninizi anlıyorum ama bence sabredip evliliğe saklayın ve diger arkadaslarin dedigi gibi yaşayın...
Haftada bir her gün bunlar lafta sadece.
Insan makina değil...
Herkesin istekleri düşünceleri yapısı farklı olur ama siz evlenmeyi bekleyin derim...

Bu kadar abartılı bir şekilde hergün olmazsa anlaşamayız gibisinden konuşan insan şu an ne videolar izliyor, ne fanteziler kuruyordur kim bilir.Ona göre tedbirli ol.Gerçekten cinsellik konusunda uyum olmazsa sorun çıkıyor.Ama daha evlenmediniz yani çok saçma olmuş konuşması bunu.Gerçi biraz da evlilik öncesi olması için yolunu yapmış çok belli.Benim eşim de nişanlıyken bıktırdı bu isteğinden nişanlıyken neyse hala o :) Ama çok bariz video izledikleri için böyle oluyor ondan eminim.Ben ne arşivler buldum.Rafa kaldırdık onları:KK70:

Gençsiniz sanıyorum anlaşması olmaz ki bu işin doğrusu olması gerekeni de her çifte göre değişir. hatta dönemine göre... bazen moralin bozuktur sadece sarılır yatarsın, bazen o işteyken canın ister hemen eve getirtecek mesajlar atarsın bu dinamik zamanla gelişiyor evlilikte :) ben evlilik gibi bir karardan önce bir şeyler yaşanması ve uyum olup olmadığının görülmesinden yanayım ama sizin bulunduğunuz çevre için böylesi uygun bulunmuyorsa ayrı tabii saygı duyuyorum... bildiğim şey cinsellik ilişkinin bir boyutu ve inanın ilgi alaka özen istiyor ilişkinin kendisi gibi. zaman vermeye ve yaşamaya ihtiyaç var...

Hanımlar merhaba nişanlımla biraz özel konulardan bahsettik cinsellikten...işte ne sıklıkla olur gbi bende duruma göre bilmiyorum ki haftada 1 -2dedim o da öyle şey mi olur her gün olması lazım sen böyle isteksiz olursan bu evlilik nasıl yürür falan dddi ...bende Yani hoşumuza giderse yaparız nasıl olucagı hakkında fikrim Yok dedim ..Benim için bu çok önemli konu dddi bozuldu biraz ...nasıl yaklaşmalıyım bu konuya ? Birde nişanlıyken biraz yakınlaşsak diyor ilişkiye girmeden bende gerek Yok diyorum
Canım düzenli ilişki bir gün aktif bir gün pasif olur böyle devam eder buna hazırla önce kendini sağlık li olan bu zaten evlendiğin zaman eşin işinden dolayı yorulur sanmıyorum her gün olacağını o yüzden onu geri itecek olumsuz yanıt verme hiç bir zaman
Nişanlılık Araplarına göre yakınlaş mesela aşırıya kaçmadan sınırı koy yoksa bu olmuşken şu da olsa şu olmuşken şu da falan filan devam eder

bizim insanımız gerçekten cinselliği çok yanlış anlıyor.
yahu kaç tane Türk erkeğinde her gün yapacak performans var? bir elin parmakları kadar. şimdi hormonlar tavan yapmış, aklıyla konuşmuyor.

ayrıca ben olsam ben de benimle böyle pazarlık edip yakınlaşsak diyen adama gerek yok derim, hatta evlilik kararımı gözden geçiririm.

Valla bana nişanlı garip gelmedi.Adam isteklerini söylüyor bu konuyu dile getiriyor cinsellik konusulmali bence sağlıklı olan budur.
Yakınlaşmak istemesi de normal aksine istemese anormal olurdu bence.
Hormonları tavan yapmış normal bi erkek abartmayın bu kadar he hergun olur canım deyin geçin.

Ahh bu erkek ırkı :) her günmüş bak sen canavara merak etme haftada 1/2 kendi yapar sen tepelersin

Evlenmeden cinsel beklentileri konusmak guzel de sizinki tuhaf bir pazarlik olmus...
cinsel hayata bakisinizin uyusmasi onemli, ben her gun isterken esimin haftada bir istedigini dusunemiyorum mesela, ayni sekilde tam aksini de... sadece iliski sıklığı da degil, cinselligi nasıl yasamak istediginiz, sinirlariniz, fantazileriniz birbirine cok zit olmamali.
Dolayisiyla evlenmeden once bu yonde bir tereddutum olsa evlilik fikrini gozden gecirirdim.evlilikteki en onemli seylerden biri cinsellik, bir sekilde orta yolu bulmalisiniz.
ya hayır benim anlamadığım nokta da şu; adam hergün sevişmemiz lazım cinsellik benim için çok önemli diyor,nişanlanma aşamasına gelmiş, hala sevişmemiş (pardon kıyamamış mı desem) :KK70:
ee ondan sonra da vay ben hergün isterim de isteriiiim diye ağlıyor. ya kusura bakmayın da ibre tavan yapmış da adamın saçmalaması ondan.
hadi ordan hergün istermiş. bu zamana kadar iyi beklemiş abimiz bu halde. helal yani ne diyim:KK70:
bu başlıklara çok gülüyorum burda. ne olur kusura bakmayın ama böyle bir soru için konu açılmasının bende ifade ettiği şey şu; adam da cinselliği bilmiyor, belki 30 yaşında ama yaşamamış, çok böyle mükemmel harika yapınca aylarca mutluluk veren bişey sanıyor. kızdan da korkuyor. ya hergün istemezse diye. kızı da korkutuyor zaten o da herhang bir deneyim yaşamamış. böyle saçma bi diyalog geçiyor işte aralarında. kız da panik oluyor. konu sahibi aslında mantıklı cevaplar vermiş ama nişanlısının aklı tam olarak başında olmadığı için limitleri zorlamış. komik durmuyor mu ama:KK70: şahsen böyle bi muhabbetin içinde olsam gülmemek için kendimi zor tutardım:)

Ay bi de seks takvimi çıkarın şimdiden tam olsun.
Tam olarak birlikte olmanizin ne zaman olacagini bile bilemezsiniz. Boyle şeyler yaşayıp görülür anlık karar verilir yaşanır. Psikolojinizi yormayin bunlarla herkes ilk seferde bile başaramıyor bence buna odaklanin

X