Nişanlım kumar oynuyormuş

Evlenmeden iki tarafta birbirinden yüklü miktarda para almamalı. Böyle diyince bencil oluyoruz ama sonuçları aynen böyle oluyor. Hadi cüzi miktarların lafı olmaz ama kızlar lütfen hali hazırda elin adamları için kredi çekmeyin ya. Aileniz hariç kredi çekmeyin hatta aileniz kötüyse ve sorumsuzsa onlar için bile çekmeyin. Lütfen az akıllanalım artık

Ailenizde sizde saf insanlarmışsınız mirası bile güvenip vermişsiniz yok böyle bişey bir de gelmiş çok seviyorum diyorsunuz. Pes…

Ailenizde sizde saf insanlarmışsınız mirası bile güvenip vermişsiniz yok böyle bişey bir de gelmiş çok seviyorum diyorsunuz. Pes…
İnsan başına gelmeden anlamıyor :) ve ona göre de ben hatalıyım onu affetmediğim için. Zor günümde yalnız bıraktın terk ettin diyor. Suçlu hissettiriyor :)

Yerinde olsam iki üç wp mesajı bile varsa elimde gider şikayetçi olurdum. Kendimi geçtim sırf ailem ve yıllarca emek emek biriktirdikleri için. Tabi erkek düşkünü olmak farklı bir şey bu kadar kolay nasıl verdin bu kadar nasıl saf olabildin aklım almıyor ama bu benim yapacağım şey.

İnsan başına gelmeden anlamıyor :) ve ona göre de ben hatalıyım onu affetmediğim için. Zor günümde yalnız bıraktın terk ettin diyor. Suçlu hissettiriyor :)
Kendine başka yolunacak kaz bulur o. Siz ailenizin parasını kurtarmaya bakın. Kendi paranız yetmemiş, ailenizinkileri de saymışsınız eline. Kendinize gelin kimse ailenin parasını sıvayacak kadar değerli değil. Kendinizi dilediğiniz kadar soydurun, ailenizinkileri yerine koyun yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…