Nişanlım için 41 yasin topluyorum

Çok iyi anlıyorum sizi ama ağzınızdan çıkana dikkat edin. Benim annem babama ciğerini verdi, ben verecektim ama olmadı. İnsan sevdiği için canını bile verir ama bu işler hiç kolay değil ve ben kelimelerin gücüne inanırım. Elimde olsa kendi ciğerimi veririm yerine Allah ın izniyle iyileşecek deyin. İlaçların şifası değil Rabbimin şifası var ve İnşaallah bize de lütfedecek deyin.
Dün eşimle sizden bahsettik, ben de tüberküloz geçirdim, babam da iki kez geçirdi, ilaçlara vücut cevap vermezse yada ilaç kullanma imkanı olmazsa diye fikir alışverişi yaptık şifa diledik….genç ve sağlıklı bir vücut olduğu için uzun vadede vücut bu hastalığı aşabiliyor, örnekleri çok az olsa da var. Çok iyi bakılması et ağırlıklı çok çok iyi beslenmesi gerekiyor ve vücuda yeni bir mikrop yükü binmemesi gerek.
Lütfen kendinize dikkat edin, akciğerin en büyük düşmanı keder ve endişedir
Tekrar söylüyorum sizi gerçekten anlıyorum ama şunu aklınızdan çıkarmayın annenizin babanızın biricik evladısınız duygusal davranıp aynı üzüntüyü onlara yaşatmamak için kendinizi koruyun, siz nişanlınız için canınızı verirsiniz ana babanız da sizin için….anlıyorsunuz beni dimi

Anlıyorum çok güzel şeyler yazmışsınız. Ağlama safhasını bugün atlattım. Nişanlım için metanetli olmam gerek. İnşallah iyileşecek
Biz çok zorluğun üstesinden geldik allahın izniyle bunun da üstesinden geleceğiz

suan okyyamiyorum canim

ben okuycam şimdi. kac gune okunacak Rabbim nisanlinin şifasini versin inseAllah

Allah şifa versin 1 tane aldım kalan 29

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…