Nişanlım için 41 yasin topluyorum

Anlıyorum çok güzel şeyler yazmışsınız. Ağlama safhasını bugün atlattım. Nişanlım için metanetli olmam gerek. İnşallah iyileşecek
Biz çok zorluğun üstesinden geldik allahın izniyle bunun da üstesinden geleceğiz
Çok büyük geçmiş olsun, umudunuzu yitirmeyin tıp o kadar ilerledi ki inşallah Rabbimin de izniyle iyi olacaksınız ikinizde
1yasin okurum ,adı neydi bağışlarken söyleyeyim.
Allah'ım acil şifalar versin 🤲

1 tane aldım gün içinde okuyacağım
Kalan 14

Rabbım safi ismiyle şifalar nasip etsin

Bundan 8 sene önce 60 kusurlu yaşlarda olan Halam geçirdi Veremi uzun bir süreçti ama çok şükür atlattı. Şuan hala çok sağlıklı. Bana da bulaşmıştı 6 aylık ilaç tedavisi görmüştüm. Rabbımin izniyle nişanlıniz da atlastsin İnşallah 🤲

Kalan 14

Bundan 8 sene önce 60 kusurlu yaşlarda olan Halam geçirdi Veremi uzun bir süreçti ama çok şükür atlattı. Şuan hala çok sağlıklı. Bana da bulaşmıştı 6 aylık ilaç tedavisi görmüştüm. Rabbımin izniyle nişanlıniz da atlastsin İnşallah 🤲
1 tane daha aldım Kalan 13

1 tane daha aldım Kalan 13
Kalan 14

Allah razı olsun

X