Nişan süreci

Benim annem magnetli olanları yapıştırmış boydan boya buzdolabına
Diğer süs eşyası tarzı olanları da, TV ünitesine dizmiş
Bildiğin çöp ev

İstifçi kadınlara gün doğuyor

Ahahaha hiç o açıdan düşünmedim aslında mantıklı aslında ben hiç istemiyordum ama yani yapmamışta desinler istemiyorum aslında bu yaşıma kadar onların dediğine görende yaşamadım ama nişan olunca bir defa olan bir şeyi olunca insan özeniyor

Nişan seramonisinden anlamam ama bir arkadaş mıknatıslı şişe açacağı yaptırmıştı, atmadığım tek özel gün hatırasıdır, işlevsel oldu
Şaka yapıyorsun dün evde sodamın kapağını açacaktım açacak bulamadım masa kenarında yapayım dedim hep soydum bak bu günler için lazım oluyor demekki çok mantıklı

Haklısınız insan özeniyor bende de öyle olduğu için çok yalın ve iki taraftan da sevilen akrabaları çağırıp onlara vermiş olduk bir de şöyle düşünün sevmediğiniz insanlara ne hediyesi yapacaksın değer mi biliyorlar
Umarım içine sinen bir hediyelik bulursun .

Bir arkadasim minik çam ağaçları dagitmisti çok güzeldi benim için. Onun dışında hiçbir hediyeligi evde tutmadım çöpe gidiyor hepsi kullanışsız

Kuzenim buzdolabına yapışan içecek açacağı dağıtmıştı. Senelerdir kullanıyoruz valla. Üzenlerinde isimleri de var. Kuzenimi ve eşini çok sevdiğim için isimleri hiç rahatsız etmedi.

Bence lavanta kesesi cok guzel .herkes eve gidince dolabin akoyar havlularin arasina falan mis gibi kokar .

Makrome anahtarlık üzerinde inci olabilir.Hayirli olsun bu arada.

Muhiku’da var mesela sanırım. Direkt googlelarsanız başka siteler de bulabilirsiniz. Ama fiyatları makul mü bakmak lazım
Ayna, kolonya gibi şeyler çok tatlı olabilir. Sukulent falan da olabilir sanki ayrıca.

Haziranda nişan isteme söz bir arada davet evinde yaptım. Zaten anlaştığımız mekanın sahibi bizi yönlendirdi akışı onlar ayarladı. Hediyelik olarak ankarada bir firma var, instagramda bayağı aktifler. Ordan elden teslim aldım, gayet memnun kaldım. Galiba sizin mum pleksi dediğinizden. Eke ekledim.

Bu arada bizim oynamalı olmayacaktı ben aşırı mesai harcayıp mükemmel şarkılardan oluşan bir playlist yapıp mekan sahiplerine verdim. Ancak onlar kafasına göre oynamalı olmasına karar verip full oyun havası açtılar listeleri vardı yani. Sadece dans ve pasta müziğini ben seçtim diyebiliriz.

Eklentiler

• IMG_20241004_220359_edit_619670042387736.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 17
İlk önce hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin sizinki benim dediğim mumdan değil benim dediğim bu şeffaf Pleksi hoş durmayan kalitesiz aslında fotoğraflarda çok hoş duruyor muş gibi duran ama elinize aldığınızda gerçekten kalitesiz duran mumlardan bahsediyorum ben şeffaf içi gözüken olanlardan bahsediyorum gerçekten hiç hoş durmuyorlarmış yakından gördüm ondan kaynaklı hiç hoşuma gitmedi ama sizinki hoş ve zarif duruyor. Nişan sürecine gelince istediğiniz şarkıların çalınmaması gerçekten kötüymüş benim tuttuğum salonda da bir ses sistemi var aslında iki salon vardı birisi büyük salon birisi küçük salon ve şu an küçük salonu tutmaya ikna ettiğim gibi eğer küçük salon olursa oynamak işi olmayacak ve ben gerçekten daha rahat edeceğim kişi sayısını azaltmaya çalışıyorum çünkü gerçekten benim için çok büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir gerginlik ben normalde düğün falan da istemiyorum oynamayı çok severim bu arada ama başkalarının kına gecelerinde ya da düğünlerinde nişanda oynamak bana biraz garip geliyordu gerçekten garip gelen ne varsa hayatımda yapmaya başladım o yüzden kimseyi kınamayacakmışsınız ama sizin söylediğinize göre yani güzel olabilir belki bu fikre kendimi alıştırmaya çalışıyorum

Ben de aynı şekilde 50 kişilik tutmuştum salonu ve her duyan gelmek istiyordu. Çareyi insanlara isteme ve söz olacak sadece demekle buldum. Pekçok kişi küstü eminim ama ne yapalım yani. Aile arasında diyip geçiştirdik. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki ben de yapmam dediğim şeyleri yapıyorum bu süreçte. Aileler olmasa biz de nikahtan evlenir giderdik şimdi durduk yere ayrı şehirlerde olduğumuzdan iki düğün yapacağız.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Rabbim sizin dde işlerinizi kolaylaştırsın.

Bu arada hediyelik sayfa ismi verebilirim kargo da yapıyorlar. Başka modelleri de mevcut. Ama diğer üyelerin dediği gibi çok kalabalık olursa hunlar bütçenizi zorlar tanesi 35ti haziranda herhalde şimdi 45 olmuştur.

Son düzenleme:
Ben kendi nişanımda çiçekçiden toplu şekilde suculent ve kaktüs alıp onları kendim suslemiştim ve çevremde bir çok kişinin evine gittiğimde hala bakıyorlar. Kalıcı anlamlı ve çöp olmayan bir hediye. Ekran resmini trendyoldan aldım orda görüp bu şekilde süslemiştim yine yazıları trendyolda basıp yollayan yerler var

Eklentiler

• 1000115509.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…