Nişan süreci

aryaninhikayesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
44
28
28
Selamlar herkese. Ocak 25te nişanım var. Bu yüzden bir davet evi kiraladım ama baya büyük bir yer yani 150kişilik iş çığırından bir yerden sonra çıktı aile arasında olacaktı duyan nişanı ne zaman yapıyoruz diyor o yüzden büyük bir yer oldu ama çok içime sindi böyle yani masallarda olur ya gerçekten öyle. Şimdi benim istemem-sözüm-nişanım bir arada olacak ondan kaynaklı büyük bir organizasyon ayarladım kendi kafamda. Her şeyi halledebiliyorum kafamda ama nişan hediyeliklerini bir türlü bulamadım kimsenin buzdolabında benim ve erkek arkadaşımın ismi yazsın istemiyorum mum pleksiler çok kalitesiz geliyor ben farklı olsun demiyorum ama kullanışlı olsun istiyorum yani çıktıklarında çöpe atılsın istemiyorum emeksiz bir şey de olsun istemiyorum. Ne olabilir diye düşünüyorum. Konseptim inci sizce buna uygun kullanışlı herkesin hoşuna gidecek ne olabilir. Birde şimdi oynamak olabilir çünkü mekan büyük yani en azından bir oyun havaları çalar diye düşünüyorum ama öyle büyük oynamaklı bir nişan olmaz bu nişan için bir gidişat belirlemek istiyorum yani nasıl bir gidişat izleniyor giriş sonrasında bu olur şu olur gibi evin ilk kızıyım ve gerçekten güzel olsun istiyorum her genç kız gibi. Cevaplarınızı heyecanla bekliyor olacağım

Süsle püsle bence çok para harcama. O düğün, nişan süs ikramları hep çöpe gidiyor. Kimse pek umursamıyor ne olduğunu. Bu süslere para harcamak yerine nişan sürecinde başka bir şeye daha fazla para harcayabilirsin bence.

İsteme, söz, nişan derken düğünü de aradan çıkartsaydın bari. Valla benim tanıdığım ayna ve mum dağıtmıştı. Hep çantamda taşırım çok kullanışlı gerçekten.
Ben normalde hiç birini istemiyorum çünkü inanın ben kalabalıktan biraz çekinen biriyim küçüklükten kalma bir travmadır bende ama aileler istedi o yüzden yapıyorum yoksa inanın onu bile yapmam. Düğün bile düşünmüyorum ama olmuyor ne yazıkki sade bir nikah mükemmel olurdu hayalimde ama hayaller hayatlar oldu biraz ayna güzel fikir çok teşekkür ediyorum

150 kişiye büyük organizayson diyebilecek bir hayatım olmasını çok isterdim benim nişanım 400 kişilik bi salonda oldu düğünde 800 lü bi sayı vermişlerdi allah mutlu mesut etsin. Ben hediye dağıtamadım haliyle kınamda dağıttım 200 adet kınalıgımın renginde saten toka ortasına etiket çıkarttım etikette googleden aldıgım kına kızı resmi üstünde de benim kınam diye yazıyordu işte. Kendim hazırladıgım için maaliyeti düşüktü etiketleri kendin çıkartabileceğin bir şeyler hazırlayabilirsin. Halay mendilini elbise gibi yapanlar var çok güzel duruyo. Nişan için iyi bi fikirmi bilemedim.

Ben 2 yıldır kendi evimde yaşadığım için çeyizim evimde kullandığım eşyalarım yeni tencere takımlarım çok az kullanıldı o yüzden çeyiz olarak sadece süpürge ve ev tekstili alacağım o yüzden harcam yok o yüzden rahatım

Biz minik fidanlar dagitmistik, simdi sizin inci konseptinize ne kadar uyar bilmiyorum ama biz o zaman bizim vesilemizle bir fidan dikilse kar diye dusunmustuk, hatta su an dagitilmayan 10-15 fidan bayagi boyumuza geldi bizim ciftlikte dikili duruyorlar.

Yaaa evliliğinizin güzelliği uzun ömrü gibi sizinle büyümüşler ne güzel maşallah gerçektekten güzel bir fikir beğendim bu fikride

Yaaa evliliğinizin güzelliği uzun ömrü gibi sizinle büyümüşler ne güzel maşallah gerçektekten güzel bir fikir beğendim bu fikride
Tesekkur ederim, bebisler icinde dogduklarinda aynisini yapmistik, doga buyusun cogalsin, tek gayemiz bu size de mutluluklar, hersey gonlunuzce olsun.

Bir arkadasimda bir paket kedi, bir paket kopek mamasi dagitmisti kahve paketi kadar boyutlardaydi.

Ben sadece yakın anne tarafı kuzenler ve teyzeler dayıları amcaları falan söylediğim için 150 kişi ama inanın o bile çok ben o gün nasıl duracağım bilmiyorum o kadar kişi içinde bu zamana kadar kalabalık korkum yüzünden okul etkinliklerime bile katılmadım kına hediyeliği olarak çok güzel fikirler dediklerinizi görmüştüm gerçektende çok güzel ve şıklar ama dediğiniz gibi nişana olmaz diye düşündüm bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…