NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

canim benim cok haklisin ben tam anlatamadim yine benim demek istedigim simdi cocuk isteyen arkadaslar degilki hani istedigi cocuk sayisina ulasan arkadalar var sohbet odasinda konu gebelikten acildimi aman olur stress yapmayin felan diyolar ama insanin gercekten elinde degil demek istedigim bizi anlamyipta bosbos laf konusuyorlar

tabiki öyle diycekler..çünkü onlar belkide hiç sorunsuz hamiş kalmışlar..çocuklarını kucaklarına almışlar..bide gelsinler bizim çektiklerimizi çeksinler bakalım nasıl öyle kolay konuşabileceklermi acaba...:eek:klava:

kizlar hamis olan yokmu bal surat ins hamissindir

şimdilik az canım sen ne durumdasın bakiiim? seninde yumurtlaman falan olmuştur heral yada olmak üzeredir :dance: haydi kızlar çalışın çalışın
Yildirim-Ocek.jpg
:roflol:

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım sürekli yazdıklarınızı takip ediyorum...Birlikte hoşca vakitler geçirmek dileğiyle...

tabiki öyle diycekler..çünkü onlar belkide hiç sorunsuz hamiş kalmışlar..çocuklarını kucaklarına almışlar..bide gelsinler bizim çektiklerimizi çeksinler bakalım nasıl öyle kolay konuşabileceklermi acaba...:eek:klava:

benimde anlatmak istedigim oo kimse kimsenin halinden anlamazki helede bebek konusunda ama gelde bunu anlat ´´áma bizler hepimiz gercekten cok üzücü bi olay yasiyoruz herzaman cocuk olacakmi olmayackmi acaba diye onun hesabini yapip elimizde olmadan strese bile giriyoruz ama bunu hic kimse anlayamaz anlamazda belkide anlamakda istemeyenlerde olabilir

ya kizlar bu arada ben türkceyi okadar ilerlettimki bazen yazdiklarimi okuyorumda benmi yazmissim diyorum

selam yarencim ben hiç devlet hastanesine gelmedim tümeni biliyorsun eşim ordu mensubu oraya gidiyordum fakat doktorumuz epeydir izinli cizrede aylin hastaoğluna gidiyorum ama herhangi bir durum olurda oraya gelirsem muhakkak seninle tanışmak isterim artı bizde tayinciyiz canım hayırlı tayinler inşallah.

Selam arkadaşlar....kafamçokkarıştı ya meraktan çatlıcam bugün 5+2 oldum ama ne migdem bulanıyor :1no2: nede başım dönüyor:1no2: istifrada yok sadece biraz uyuşukluk var hani kasıklar ağrırmış yukarıdaki saydıklarım olurmuş ya benim henüz yok 4 haftalıkken kese görünmez dedi 6 hafta olayım gidecem doktoruma ama bu saydıklarımı olmuyorum diye bir problem yoktur değil mi? tatlicadiarzu doktora gittiğimde keseyide nasipse bebeğimin kalp atışlarını da görürmüyüm arkadaslar bir problemim yoktur değil mi ?:uhm: çok endişeliyim illa miğdem bulanmalı kasığım ağrımalı mıdır ?:bbo:

Selam arkadaşlar....kafamçokkarıştı ya meraktan çatlıcam bugün 5+2 oldum ama ne migdem bulanıyor :1no2: nede başım dönüyor:1no2: istifrada yok sadece biraz uyuşukluk var hani kasıklar ağrırmış yukarıdaki saydıklarım olurmuş ya benim henüz yok 4 haftalıkken kese görünmez dedi 6 hafta olayım gidecem doktoruma ama bu saydıklarımı olmuyorum diye bir problem yoktur değil mi? tatlicadiarzu doktora gittiğimde keseyide nasipse bebeğimin kalp atışlarını da görürmüyüm arkadaslar bir problemim yoktur değil mi ?:uhm: çok endişeliyim illa miğdem bulanmalı kasığım ağrımalı mıdır ?:bbo:

canım 5. haftada kese 6-7. haftadada kalp atışları gözükür. eylülcüm neden takıyorsun bu kadar. kimisinde olur kimisinde olmaz bu tip şeyler. zaten bu tip durumlar 6. hftadan sonra başlar canım a.s. bırak olmasın miden bulanmasın ne güzel işde rahat rahat hamilelik geçirirsin daha ne :hooray:

ya dıptıscım tabii olmasında normal mi diye sordum ne bilem ben boş vaktim çok ya kendimi kuruyorum işte. İnşallah canım falımada bakarsın?

uyku tutmadı bilgisayarı açtım direk KK ya saldırdım ama eşimin horultularını duydukça uykum geldi şimdi ona sağa yat yan dön horlama derken gene açarım bilgisayarı horuldak bir eşim var. Dıptıscım iyigeceler sana.

ya dıptıscım tabii olmasında normal mi diye sordum ne bilem ben boş vaktim çok ya kendimi kuruyorum işte. İnşallah canım falımada bakarsın?

aaa senin falın fallanmış artık :roflol: bakarım tabi niye bakmayayım :icecream: şuanda olmaması normal tabi yerimseniben aman boşver olmasın daha iyi. yoksa seninle buluştuğumuzda elimizde torba gezmeyelim :roflol: ahanda kustu kusacak die :dance:

X