NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

balım yaaa inşallah gelmez kız. yahu sen nasıl sabrediyorsun :roflol: diyorum ya ben 5 gün kala başlıyorum 2'şer 2'şer test yapmaya :roflol:

Kız sabrediyorum ama içim içimi yedi adet olmadan test yapıcaktım.Şimdide canım test yapmak istemiyor.Çünkü kocaman bir negatif çıkıcak :roflol::roflol::roflol:

balım yaaa inşallah gelmez kız. yahu sen nasıl sabrediyorsun :roflol: diyorum ya ben 5 gün kala başlıyorum 2'şer 2'şer test yapmaya :roflol:

al bendende o kadar..kızlar sizdeki bu sabır nasıl bişi anlamadım..bende diptıs gibi dünyanın testini harcıyom...mesela bu ay 4 test bide kan testi yaptırdımm.:roflol:.kız sizdeki sabır taşı olsa çatlar vallaa :mymeka:

terbüyösüz onu biliyoz dedikya sana.:eek:klava:..varikosel yaptırdınızmı peki..onu nası çekiyorlar...CADIARZU

vallahi biz ona baktırmadık sanırım bu sperm sayısı ve hareketlilikle zor :roflol: bizim sonuçlar iyi çıktı çünkü ondan gerek duymadık ama ben sana azcık araştırdım bak böle yazıo nette

Varikoselin temel teşhis yöntemi elle yapılan fizik muayenedir. Muayenede kararsız kalınan olgularda yumurtaların Doppler ultrasonografisi gerekebilmektedir. Bu yöntemle genişlemiş olan damar çapı gösterilmektedir.

kız balım sana senin sayfanada yazdım ama yine söyleyim sabah ilk iş test test test olsun aaaaa

kız balım sana senin sayfanada yazdım ama yine söyleyim sabah ilk iş test test test olsun aaaaa

Canım olmazsam mutlaka yapıcma test haber veririm .Öğleden sonra dışarı çıkıcam işlerim var o zaman alıcma testi.
üzüntü olmaz zaten test sonucunu görürem negatifi:roflol:
Ama pozıtıfse mucıze süpriz olura.s

NİSAN LİSTEMİZ

latifeelif......................24 Nisan
ışıl16.........................24 Nisan
nukro.........................24 Nisan
lora...........................24 Nisan
A & F........................24 Nisan
güley.........................24 Nisan
baturnuray.................24 Nisan
isranur......................24 Nisan
met.nur.13.................24 Nisan
Hatice27....................25 Nisan
ecenur.......................25 Nisan
Gamze_Yılmaz...........25 Nisan
buket-26.....................25 Nisan
ggüvercim...................25 Nisan
prenses:)....................25 Nisan
yakamoz27.................25 Nisan
bedef.........................26 Nisan
amor_amor.................26 Nisan
paparina.....................27 Nisan
bade ..........................27 Nisan
yarenkızım..................28 Nisan
pa.pat.ya....................28 Nisan
Gözek........................29 Nisan
gül kokulu...................30 Nisan
minos.........................30 Nisan
sevvi_n........................30 Nisan
NurDer........................30 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

zeyno 2.....................1 Mayıs
DRAJEE...................2 Mayıs
ayzan.......................2 Mayıs
ilknuray.....................2 Mayıs
aykara2.....................2 Mayıs
dilek2682...................2 Mayıs
miniskedi...................2 Mayıs
gülsü.........................3 Mayıs
nur82........................3 Mayıs
ilaydaa......................3 Mayıs
istiridyeyim_incimsin...4 Mayıs
eseraras.....................5 Mayıs
esrako........................5 Mayıs
edahmet.....................5 Mayıs
burcu166....................6 Mayıs
enise85......................6 Mayıs
kelebek41...................6 Mayıs
nevrosky.....................6 Mayıs
tuana3434..................6 Mayıs
Angel...Baby..............7 Mayıs
karabiberim................7 Mayıs
benssenb...................7 Mayıs
gönül_çelen................7 Mayıs
Elif26.........................7 Mayıs
mehay.......................7 Mayıs
funda72......................9 Mayıs
özlembay...................9 Mayıs
evla...........................10 Mayıs
bidibidi.......................10 Mayıs
hewal_25....................10 Mayıs
derram.......................11 Mayıs
lale_81.......................11 Mayıs
Lugesya_lin................11 Mayıs
dıptısdıptıs..................13 Mayıs
cerencim.....................14 Mayıs
giznur.........................14 Mayıs
SUDENAZ222..............15 Mayıs
ARMAĞANIM..............15 Mayıs
fbsen...........................16 Mayıs
kurnaz.........................16 Mayıs
balımnur......................16 Mayıs
NEŞELİ:))....................16 Mayıs
zeliş82.........................17 Mayıs
xnazanx.......................18 Mayıs
kucukkkedicik..............18 Mayıs
birgül38........................20 Mayıs
GÜLCEZA....................?? Mayıs
nefisem.......................?? Mayıs
mitaku.........................?? Mayıs
karakızz......................?? Mayıs
seçko..........................?? Mayıs
zynp.ZEYNEP...............?? Mayıs
zeytingözlü....................?? Mayıs
özlemsu........................?? Mayıs
papatyaaaa....................?? Mayıs

BEKLEMEDEKİLER

Balsurat...............Bekliyor
cerez...................Bekliyor
yarenur................Bekliyor
yasemennnn.........Bekliyor
kapkara................Bekliyor
bgm84..................Bekliyor
beyaz16...............Bekliyor
hayalgözlü............Bekliyor
evrimmm..............Bekliyor
duygu2008...........Bekliyor
sumeyya..............Bekliyor
nar.......................Bekliyor
BeyazBulut...........Bekliyor
ilsenim..................Bekliyor
*boncuk*...............Bekliyor
hfzhfz....................Bekliyor

H.gif
A.gif
M.gif
I_.gif
S_.gif
L.gif
E.gif
R.gif

Orkidem
eylül79
ayzen
ademel
ballım53
ben o ben

geride kalmış

Kız sabrediyorum ama içim içimi yedi adet olmadan test yapıcaktım.Şimdide canım test yapmak istemiyor.Çünkü kocaman bir negatif çıkıcak :roflol::roflol::roflol:

delimisin kızım sen :eek:klava: bu kadar karamsar düşünme!!! al bak deminde koymuştum şimdide koyayım gül biraz:icecream:

32937620rj5em3.jpg

32937620rj5pj1.jpg

32937620rj5sh1.jpg

32937620rj5aa9.jpg

32937620rj5hr4.jpg

kizlar burdamisiniz ya az önce sohbete girdim sinir oldumya insan adet olunca azda olsa gebelikmi diye umutlanmazmi ben cok umutlaniyorum yada sonuc negativ olsa diye acaba sorunum varmi diye her zaman merak ederim yaa en cok sinir oldugum ne biliyormusunuz cocuklari olan arkadaslar varya kuru kuruya teslli veriyolarya deli oluyorumya sinirden anlatamadimda tam

kizlar burdamisiniz ya az önce sohbete girdim sinir oldumya insan adet olunca azda olsa gebelikmi diye umutlanmazmi ben cok umutlaniyorum yada sonuc negativ olsa diye acaba sorunum varmi diye her zaman merak ederim yaa en cok sinir oldugum ne biliyormusunuz cocuklari olan arkadaslar varya kuru kuruya teslli veriyolarya deli oluyorumya sinirden anlatamadimda tam

canım benimde 1 çocuğum var ama 2. olmuyo işte..bende arkadaşlarıma dert yanınca bana ne diyolar biliyomusun:
git be delimisin nesin olmazsa olmaz varya bitane
bende daha derdimi anlatamıyom...bir iki inan farketmiyo..insan isteyipte çocuk sahibi olamayınca biride ikiside aynı oluyo..aama tabi allah kimsenin kucağınıda boş bırakmasın çok zor...

canım benimde 1 çocuğum var ama 2. olmuyo işte..bende arkadaşlarıma dert yanınca bana ne diyolar biliyomusun:
git be delimisin nesin olmazsa olmaz varya bitane
bende daha derdimi anlatamıyom...bir iki inan farketmiyo..insan isteyipte çocuk sahibi olamayınca biride ikiside aynı oluyo..aama tabi allah kimsenin kucağınıda boş bırakmasın çok zor...

canim benim cok haklisin ben tam anlatamadim yine benim demek istedigim simdi cocuk isteyen arkadaslar degilki hani istedigi cocuk sayisina ulasan arkadalar var sohbet odasinda konu gebelikten acildimi aman olur stress yapmayin felan diyolar ama insanin gercekten elinde degil demek istedigim bizi anlamyipta bosbos laf konusuyorlar

kız ne bu sinir az sakinle :teytey: tabiki adet olupda gebe olanlar var. mesela biri benim annem. 3 ay sanırım adet olmuş sonra birgün temizlik yaparken masayı kaldırmış bir an sancı girmiş ana bi bakmış kan gelio az az :uhm: başda anlamamış ama sancıdan duramayınca dr gitmiş meğer hamileymiş ama düşük olmuş masayı kaldırınca :çok üzgünüm:

kız ne bu sinir az sakinle :teytey: tabiki adet olupda gebe olanlar var. mesela biri benim annem. 3 ay sanırım adet olmuş sonra birgün temizlik yaparken masayı kaldırmış bir an sancı girmiş ana bi bakmış kan gelio az az :uhm: başda anlamamış ama sancıdan duramayınca dr gitmiş meğer hamileymiş ama düşük olmuş masayı kaldırınca :çok üzgünüm:

canimya bak gercekten kendini bilmezlerle karsilasinca böyle oluyorum madem halimizden anlamiyolar sussalar

X