NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

inşallah adet olmazsın canım..varmı belirtin...CADIARZU

yani ateşim 36,2 den sonra 2 gündür 36,7 ve bugün 36,8 oldu sanki duygularım karma karışık ama tabi kesin bir belirti yok birde kasık ağrım çok fazla bakalım ne olacak sen ne kadar zamandır hamile kalmak istiyorsun canım ve bu belirtiler sence nasıl

kızlaaaaaaaaaar günaydın.şiştikçe şişiyorum gene kilo aldım.folicplus bana kilomu yaptı ne.çıldırıcim

yani ateşim 36,2 den sonra 2 gündür 36,7 ve bugün 36,8 oldu sanki duygularım karma karışık ama tabi kesin bir belirti yok birde kasık ağrım çok fazla bakalım ne olacak sen ne kadar zamandır hamile kalmak istiyorsun canım ve bu belirtiler sence nasıl

canım ben 9 aydır bekliyorum...:çok üzgünüm: belirtilere sıra gelince aslında ben pek takmıyom belirtileri oyüzdende sana bişey diyemiycem..ateşi çok yüksek gidip adet olanda var...ben en belirgin özelliği göğüsler olarak bakıyorum..benimde bu ay kasıklarım çok yandı ama olmadı işte..o yüzden belirtilere çok takılma derim..

balsuratcım müjdeli haberini alırız inşallah.:teytey:

kız funda genemi bizi çıldırtmaya geldin..kız 150 mesaj yazmışın hala çözemedin şu işi..mesajını gönderdiğin gibi bilgiler hemen çıkmayabiliyo ama sonra geliyo merak etme sen..acemi papatyam benim..Şeniz

Selamm kızlarrrr!!!!Umarım hepinizin bebişleri olur işallahhhhh :emir_bebek:
Yeni hamişler yok mu daha?Benim reglime 2 gün kaldı bakalım.Bu ay hiç ümidim yok çünkü doktpr yumurtan olgunlaşmadı demişti!Umarım bu ay da geç kalıpta beni strese sokmaz tatlicadiarzu
Kızlar folic plus ı gece yatarken içmenizi tavsiye ediyorum,çünkü iştah açıyor ve gün içinde alınca daha fazla yiyorsun!! :içelim:
Hepinizi öpüyorummm :enbuyukkk:

sen gelip girene kadar biz uyuruz herhal..neyse git gel bakalım..folic asite gelince benide çok şişirdi ama bıraktım rahatladım ..iştahımda azaldı..a.s

bende folik asit kullanıyorum gyno ferro sanol içiyorum bu ilaçların kilo yaptığını bilmiyordum şaşırdım bende günlerdir rejim yapıyorum yapmama rağmen kilo neden alıyorum diyorummmmmm benneyaptımki

benim günüm geçiyor adet olmadım test için 3 gün daha bekliycem :teytey::teytey:
göğüslerim inanılmaz sancıyor yaa,sızlıyorlar
inşallah adet olmam :dance:

ohhohh sızlasınlar bakaım.. inş hamiş haberini alırız canım.. hayırlı haberlerr.. bak gününde geçiyor.. ohohh:)):teytey::teytey:

ohhohh sızlasınlar bakaım.. inş hamiş haberini alırız canım.. hayırlı haberlerr.. bak gününde geçiyor.. ohohh:)):teytey::teytey:

Canım bu saatten sonra ümidimi kestim çünkü adet olucakmış gibi afedersın dışkı değişti.
Bütün belirtiler faso fisoymuş hepsi yalancı belirtisenağlama
bakalım adet olunca yazarım :a015:

ayyy hemnede karaösar olmaya meyilisin he döferim ya adet olana kadar hiç birseye takılma yaw adet belirtisi ile gebelik belirtilesi aynı canım benim......

Canım bu saatten sonra ümidimi kestim çünkü adet olucakmış gibi afedersın dışkı değişti.
Bütün belirtiler faso fisoymuş hepsi yalancı belirtisenağlama
bakalım adet olunca yazarım :a015:

ümidimi kestim ne demek canim.. bu ay olmazsa bidaki ay.. eninde sonunda oluca.. sen yeterki moralini bozma arkadasim.. hayirlisine ise o olsun dimi ?:teselli:

ne zamandir deniyorsun canim?

merhaba fundacım ben akçay dayım cireye yakın bir köy sen şırnağın içindeysen daha şanslısın arada şırnağa hastane işi için geliyorum canım.

X