NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

arkadaşlar herkes ayrı yorumlar yapacak ve eminim kafanız karışacaktır ama atlas hastanesi ne kadar dışta temiz görünsede doğum bölümü eski güvenirliliğini yitirmiştir birçok aile hala davalarına devam etmekte ve atlas kaç kez dava edilmiştir bunun en canlı örneği bizim yan komuşuda oldu bebeği zamanında doğdu ama sapasağlam çocuk doğar doğmaz hastaneden virüs kapmış küveze alındı Allahtan kurtuldu yaşıyor ama dediğim gibi atlasta doğum artık kimse yaptırmıyor artık erdem hastanesini met ediyorlar tabi iyice araştırmak lazım

gitmedim kız :roflol: gidemedim bir türlü. cumartesi günü kk izmir buluşması var onunla ilgili nasıl yaparız ederiz onu konuşuyorduk :dance: süper eğlencez :teytey:

sana sohbettede soracaktim unuttum ne güzel bulusmalardami yapiyorsunuz ya ne güezl olur gercekten hem birbirinizi daha yi yakindan tanirsiniz

mayıs listesine benide eklermisiniz. 16 mayısa. dün hormon sonuçlarımı aldım herşey normal. şimdide yumurta takibi yapılacak. rabbim inşallah bu ay hamiş olurum inşallah. herşeyin bir zamanı vardır derler ya bebişimizde zamanını bekliyor herhalde.

DIPTIS CANIM SİLEBİLİRSİN BENİ LİSTEDEN..TAM GÜNÜMDE 20 Sİ AKŞAMI ADET OLDUM...15 MAYIS YENİ TARİH...

ben daha önce ocak ayında bir düşük yaptım ve artık yeniden hamile kalmak istiyorum biligi ve tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız ve liste nasıl oluyor ısı ölçmeye göremi

ben daha önce ocak ayında bir düşük yaptım ve artık yeniden hamile kalmak istiyorum biligi ve tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız ve liste nasıl oluyor ısı ölçmeye göremi

canım hoşgeldin aramızaa.s.Canım adet olacağın tarihi veriyorsun listeye yazılması için

tabi 50 tane mesaj m ıatmam gerekiyo cevap alabilmem için ajaba

canımniye öyle düşünüyon..burda yenide eskide aynı hepimiz dertlerimizi paylaşıyoruz..sen yeni olduğun için kullanmayı bilmiyon..peşpeşe atmışın mesajını yazdıktan sonra biraz bekleki görelim okuyalım..sayfayı f5 le yenilersen yazılanları okursun..acele etme yazdıktan sonra bekle canım tamammı..bu arada allah gönlüne göre verir inş...a.s.

benim günüm geçiyor adet olmadım test için 3 gün daha bekliycem :teytey::teytey:
göğüslerim inanılmaz sancıyor yaa,sızlıyorlar
inşallah adet olmam :dance:

tamam funda seni görmüş işte..fundacım arkadaşa bide sen anlatırmısın nasıl kullanılacağını lütfen...:roflol:

benim günüm geçiyor adet olmadım test için 3 gün daha bekliycem :teytey::teytey:

hadi bakalim balim dört gözle senin müjde verecegin günü bekliyoruz ins. su listelerden silinirsinde bidaha hic giremezsin naniknanik

asil regl günün ne gündüki canim ??
benimki bu gün .. ama daha tik yok.. insallah böyle kalir..
hadi bakalim :içelim:

tursercim yazdıkların için sağol ben kesin oraya kara vermiştim.keşke senle daha detaylı konuşabilsek.ücreti uygundu oranın.ne yapıcam ben şimdi.erdemde doğum ücretleri nasıl bilgin varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…